'AA Gent krijgt toch nog stevige concurrentie voor Nurio'

door
'AA Gent krijgt toch nog stevige concurrentie voor Nurio'

AA Gent ontpopte zich afgelopen seizoen tot de grootste uitdager van Club Brugge en volgend seizoen willen de Buffalo's meer dan ooit een gooi doen naar een tweede landstitel. Ze haalden daarvoor al de nodige versterkingen binnen, in de vorm van Davy Roef (Anderlecht), Jordan Botaka (STVV) en T2 Wim De Decker (Antwerp). En ook de derde nieuwe speler komt van een concurrent uit de Jupiler Pro League.

Volgens Het Laatste Nieuws is nu immers ook Nurio Fortuna goed op weg naar de Ghelamco Arena. Gent zou 'vergevorderde onderhandelingen' voeren met Sporting Charleroi, waar de Angolese linksachter de voorbije drie seizoenen een sterkhouder was. De 25-jarige was dit seizoen goed voor één goal en drie assists in 28 wedstrijden.

Hoeveel Gent zou betalen, is niet duidelijk, maar aangezien de marktwaarde van Nurio door Transfermarkt op 2 miljoen euro geschat wordt, zal Charleroi hem niet zomaar laten vertrekken. Bij zijn nieuwe club zou Nurio de concurrentie aan moeten gaan met Milad Mohammadi en Nana Asare op de linksachter.

UPDATE 13u16
Er doet toch nog wat tegenstrijdige informatie de ronde over de mogelijke transfer van Nurio naar AA Gent. Terwijl Het Nieuwsblad stelt dat de transfer zo goed als rond is, klinkt bij La Dernière Heure een heel ander geluid. Zij schrijven immers dat de Buffalo's inderdaad interesse tonen voor de linksachter van Charleroi, maar dat van een transfer momenteel nog lang geen sprake is. Bovendien zou Gent nog concurrentie kunnen krijgen, want er heerst interesse van andere Belgisch clubs én uit het buitenland.

LEES OOK: Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Zal AA Gent de strijd om hem winnen?

Meest recent

'Nieuwe coach KRC Genk: één naam weerklinkt steeds luider'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

0
0
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

29
29
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

104
104
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

277
277
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

247
247
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

241
241
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

331
331
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

441
441
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

284
284
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

615
615
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

216
216
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

34
34
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

601
601
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

301
301
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1365
1365
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

454
454
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

432
432
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

418
418
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

304
304
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

534
534
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

211
211
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

374
374
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

243
243
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

413
413
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3141
3141

Meer sportnieuws