'AA Gent krijgt toch nog stevige concurrentie voor Nurio'

door
'AA Gent krijgt toch nog stevige concurrentie voor Nurio'

AA Gent ontpopte zich afgelopen seizoen tot de grootste uitdager van Club Brugge en volgend seizoen willen de Buffalo's meer dan ooit een gooi doen naar een tweede landstitel. Ze haalden daarvoor al de nodige versterkingen binnen, in de vorm van Davy Roef (Anderlecht), Jordan Botaka (STVV) en T2 Wim De Decker (Antwerp). En ook de derde nieuwe speler komt van een concurrent uit de Jupiler Pro League.

Volgens Het Laatste Nieuws is nu immers ook Nurio Fortuna goed op weg naar de Ghelamco Arena. Gent zou 'vergevorderde onderhandelingen' voeren met Sporting Charleroi, waar de Angolese linksachter de voorbije drie seizoenen een sterkhouder was. De 25-jarige was dit seizoen goed voor één goal en drie assists in 28 wedstrijden.

Hoeveel Gent zou betalen, is niet duidelijk, maar aangezien de marktwaarde van Nurio door Transfermarkt op 2 miljoen euro geschat wordt, zal Charleroi hem niet zomaar laten vertrekken. Bij zijn nieuwe club zou Nurio de concurrentie aan moeten gaan met Milad Mohammadi en Nana Asare op de linksachter.

UPDATE 13u16
Er doet toch nog wat tegenstrijdige informatie de ronde over de mogelijke transfer van Nurio naar AA Gent. Terwijl Het Nieuwsblad stelt dat de transfer zo goed als rond is, klinkt bij La Dernière Heure een heel ander geluid. Zij schrijven immers dat de Buffalo's inderdaad interesse tonen voor de linksachter van Charleroi, maar dat van een transfer momenteel nog lang geen sprake is. Bovendien zou Gent nog concurrentie kunnen krijgen, want er heerst interesse van andere Belgisch clubs én uit het buitenland.

LEES OOK: Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

Zal AA Gent de strijd om hem winnen?

Meest recent

Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

21
21
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

22
22
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

102
102
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

301
301
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

195
195
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

92
92
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

361
361
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

45
45
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

144
144
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

542
542
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

46
46
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

100
100
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

165
165
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

235
235
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

183
183
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

107
107
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

187
187
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

143
143
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

166
166
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

77
77
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

92
92
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

284
284
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

410
410
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

216
216

Meer sportnieuws