Klaar voor de strijd: Zidane dropt Hazard meteen in de basis

door
Klaar voor de strijd: Zidane dropt Hazard meteen in de basis

De titelstrijd in La Liga heeft zich dit weekend weer op gang getrokken en leider FC Barcelona wist de druk meteen bij eerste achtervolger Real Madrid te leggen. Lionel Messi en co wonnen zaterdagavond immers met 0-4 op het veld van Mallorca. Real zal zondagavond dus de volle buit moeten pakken tegen SD Eibar.


En daarvoor rekent coach Zinedine Zidane onder meer op Eden Hazard. De Rode Duivel kon tijdens de corona-break volledig herstellen van zijn enkeloperatie en liet de voorbije dagen een uitstekende indruk achter op training. Zidane beloont hem dan ook met een basisplaats.

Hazard zal voorin een drietand vormen met Karim Benzema en Rodrygo Goes. In doel vinden we uiteraard Thibaut Courtois terug. Ook verder weinig verrassingen in de basiself. Op het middenveld krijgen we de gekende driehoek Kroos-Modric-Casemiro. Achterin de verwachte namen met Dani Carvajal, Sergio Ramos, Raphael Varane en Marcelo.

De wedstrijd tegen Eibar gaat van start om 19u30 en zal niet doorgaan in het Estadio Santiago Bernabeu. Zolang er zonder publiek gespeeld moeten worden, wijkt de Koninklijke uit naar het veel kleinere Alfredo Di Stéfano-stadion. Dat is gevestigd in het trainingscentrum van Valdebebas en biedt normaal gezien plaats aan slechts 6000 toeschouwers.

LEES OOK: Eden Hazard doet bekentenis bij terugkeer op Chelsea

Denkt u dat Hazard meteen zal scoren bij zijn terugkeer?

Meest recent

Rudi Garcia met dé ultieme verrassing tegen Wales?

D-day voor de Rode Duivels. De Belgen kunnen maar best winnen in Wales, dan gaat alle kritiek liggen ...

336
336
Vandenbempt scherp: “Pijnlijk dat hij geen coach werd bij Union”

Union SG heeft vandaag David Hubert voorgesteld als de opvolger van de naar AS Monaco vertrokken ...

60
60
Erik Van Looy schiet raak bij knappe BV: "Heel heftig"

Erik Van Looy is al jaren één van de meest geliefde televisiegezichten van Vlaanderen. ...

15
15
'Anderlecht met grote plannen: twee clubiconen genoemd'

Marc Coucke gaat weldra met een nieuwe structuur op de proppen komen bij RSC Anderlecht. Hij gaf ...

273
273
Nainggolan: "Of dit mijn laatste seizoen is als prof?"

Radja Nainggolan kende een geweldige carrière in de Serie A. De voormalige Rode Duivel speelt ...

31
31
Rampscenario Rode Duivels: "Al van 2012 geleden"

De Rode Duivels moeten vanavond flink aan de bak. Winnen bezorgt hen quasi zekerheid over ...

54
54
'Drama voor Club Brugge: topaankoop out tot 2026'

Club Brugge krijgt plots af te rekenen met heel wat blessures. Na Simon Mignolet en Raphael Onyedika ...

427
427
OHL zoekt coach: één van deze vijf weldra aan Den Dreef?

Union SG heeft David Hubert aangesteld als de opvolger van Sebastien Pocognoli. Opvallend, want ...

372
372
Keane wil deze coach bij Man Utd: "Zou voor goede chaos zorgen”

Bij Manchester United draait het weer niet al te geweldig dit seizoen. Meespelen voor de prijzen zit ...

59
59
Riemer laat Anderlecht helemaal perplex staan

Bij RSC Anderlecht werd de Deense enclave vorig jaar de deur gewezen. Zeggen dat het nadien beter ...

379
379
'Real verbaast compleet met opvolger Courtois'

Thibaut Courtois haalt nog steeds een zeer hoog niveau bij Real Madrid en de Rode Duivels. Het ...

102
102
Alarm bij Duivels: nieuw talent keert België de rug toe

Het is bij de Rode Duivels nog altijd bouwen aan een nieuw elftal nu de gouden generatie zo goed als ...

161
161
'Schandaal in Turkije biedt plots kans aan Rode Duivel'

Er staan de komende dagen nog de nodige kwalificatiewedstrijden voor het WK op het programma. Bij de ...

101
101
Union verrast met Hubert: eerste grote twijfel rijst

Amper twee dagen nadat het vertrek van Sébastien Pocognoli naar AS Monaco officieel ...

132
132
Antwerp krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg

Antwerp beleeft voorlopig een moeilijk seizoen. Het staat na tien speeldagen op een onrustwekkende ...

219
219
Hubert naar Union: OHL komt met opmerkelijke reactie

Zaterdag bevestigde Union officieel het vertrek van Sébastien Pocognoli naar AS Monaco, amper ...

353
353
Essevee shopt bij Anderlecht en verliest pion aan NXT

Na een derde van de reguliere competitie staat Zulte Waregem er goed voor. De promovendus prijkt na ...

149
149
Toby Alderweireld grijpt naar de keel met tragisch nieuws

Hij was jarenlang een rots in de branding bij Ajax, Atlético Madrid, Tottenham, Antwerp ...

150
150
Witte rook bij Union: complete verrassing als nieuwe coach

Union kreeg vorige week een enorme klap te verwerken met het plotse vertrek van Sébastien ...

552
552
Garcia ongenadig: twee Rode Duivels verdwijnen naar tribune

Om 20u45 staan de Rode Duivels voor een levensbelangrijke opdracht, want in Wales mogen ze niet ...

501
501
Eric Goens met onthulling over BV die inslaat als een bom

Eric Goens is zonder twijfeld één van de bekendste supporters van Club Brugge. De ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe domper Union, wending Verschaeren'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

235
235
‘KV Mechelen troeft Club Brugge én Anderlecht af’

KV Mechelen staat in de top zes en Malinwa wil die vorm na de interlandperiode doortrekken. Het ...

436
436
‘Pocognoli meteen zwaar onder druk bij AS Monaco’

Sebastien Pocognoli verlaat Union SG voor AS Monaco. De Belgische oefenmeester loodste de Brusselse ...

167
167
Cruciale raad Garcia: “Dan spelen ze Wales aan flarden"

De Rode Duivels nemen het maandagavond op tegen Wales in een belangrijke clash voor het WK 2026. Na ...

151
151

Meer sportnieuws