Klaar voor de strijd: Zidane dropt Hazard meteen in de basis

door
Klaar voor de strijd: Zidane dropt Hazard meteen in de basis

De titelstrijd in La Liga heeft zich dit weekend weer op gang getrokken en leider FC Barcelona wist de druk meteen bij eerste achtervolger Real Madrid te leggen. Lionel Messi en co wonnen zaterdagavond immers met 0-4 op het veld van Mallorca. Real zal zondagavond dus de volle buit moeten pakken tegen SD Eibar.


En daarvoor rekent coach Zinedine Zidane onder meer op Eden Hazard. De Rode Duivel kon tijdens de corona-break volledig herstellen van zijn enkeloperatie en liet de voorbije dagen een uitstekende indruk achter op training. Zidane beloont hem dan ook met een basisplaats.

Hazard zal voorin een drietand vormen met Karim Benzema en Rodrygo Goes. In doel vinden we uiteraard Thibaut Courtois terug. Ook verder weinig verrassingen in de basiself. Op het middenveld krijgen we de gekende driehoek Kroos-Modric-Casemiro. Achterin de verwachte namen met Dani Carvajal, Sergio Ramos, Raphael Varane en Marcelo.

De wedstrijd tegen Eibar gaat van start om 19u30 en zal niet doorgaan in het Estadio Santiago Bernabeu. Zolang er zonder publiek gespeeld moeten worden, wijkt de Koninklijke uit naar het veel kleinere Alfredo Di Stéfano-stadion. Dat is gevestigd in het trainingscentrum van Valdebebas en biedt normaal gezien plaats aan slechts 6000 toeschouwers.

LEES OOK: 'Wirtz dropt bom bij Liverpool: schoktransfer al in beeld'

Denkt u dat Hazard meteen zal scoren bij zijn terugkeer?

Meest recent

Totale chaos Rangers: supporters in opstand, coach ontslagen

De interland-periode is opnieuw aangebroken en dat betekent doorgaans geen goed nieuws voor trainers ...

27
27
Fink noemt twee Genkies bij naam: "Hij was de beste man"

KRC Genk heeft zondagmiddag een totale afgang kunnen vermijden. De Limburgers leken op weg naar ...

43
43
Burgess zet fluitende Club-fans met één woord op hun plaats

Club Brugge heeft zondagavond voor de tweede keer dit seizoen een tikje uitgedeeld aan Union SG. Na ...

474
474
Penaltymisser beslist Serie A-clash, broer Mbappé nekt PSG

Tijdens de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, maar zondagavond stonden eerst nog ...

43
43
Grote uitblinker bij Club: uitspraak Hayen doet fans watertanden

De top van het Jupiler Pro League-klassement is zondagavond opnieuw wat dichter bij mekaar gekropen. ...

229
229
"Een spook" - kranten delen 3 op 10 uit na Club-Union

Club Brugge heeft het tweede luik van het seizoen afgesloten met een belangrijke overwinning. ...

256
256
Anderlecht bevoordeeld? Analisten fileren rode kaart-fase

RSC Anderlecht heeft daags voor de tweede interland-break van het seizoen een erg deugddoende zege ...

453
453
Hoogspanning op Bosuil: "Wij betalen, jullie falen!"

De malaise bij Antwerp FC blijft duren. Zaterdag speelde de Great Old nochtans een goede eerste ...

273
273
Westerlo duwt OHL dieper in de put met verdienstelijke zege

KVC Westerlo heeft vlak voor het ingaan van de interland-break een goede zaak gedaan. De Kemphanen ...

51
51
Verschaeren dient Hasi zeer stevig van antwoord

Voetballend is het allemaal wat magertjes bij RSC Anderlecht. Het is voorlopig vooral teren op een ...

292
292
Club Brugge feest na stevige blunder bij zwak Union

Club Brugge en Union SG werkten vanavond de absolute kraker van deze speeldag af. Het werd een ...

462
462
Cvetkovic maakt furore: waarom Vazquez niet moet vrezen

RSC Anderlecht won de altijd beladen match tegen Standard met 1-0. Het was geen hoogstaand niveau, ...

281
281
Man City raast door, De Bruyne toont zich weer

In de Serie A en Premier League kwamen vanavond Napoli en Manchester City in actie. Het was vooral ...

289
289
Union SG irriteert Club Brugge: "Het is altijd hetzelfde"

Club Brugge en Union SG begonnen om 18u30 aan dé topper van deze tiende speeldag. De ...

210
210
Euvrard misnoegd: twee fases in nadeel Standard?

Standard vocht voor wat het waard was in het Lotto Park, maar ze verloren met 1-0. De Rouches ...

132
132
Spitsenkwestie Anderlecht: Hasi velt zijn oordeel

De voorbije weken was de spitspositie al een behoorlijk item bij Anderlecht, vooral omwille van de ...

201
201
Barça verspeelt koppositie na zeldzame afgang

FC Barcelona trekt de interlandbreak in met een stevige kater. Het leed zondag immers een zeer ...

45
45
Beveren grijpt de macht in topper, Jong Genk vernederd

Niet alleen in de Jupiler Pro League is het Super Sunday. Ook in de Challenger Pro League stond er ...

93
93
Genk bezweert crisis met alle moeite tegen rode lantaarn

KRC Genk heeft maar net kunnen voorkomen dat het opnieuw in een crisis belandt. Het spoelde de ...

132
132
11 namen: Hayen verrast enorm, Union zonder David

De Super Sunday krijgt om 18u30 nog een vervolg, want dan staat er nog een absolute kraker op het ...

164
164
Goal Fofana volstaat niet voor Lyon, De Cuyper beslissend

Zondagnamiddag kwamen in het buitenland nog de nodige Rode Duivels in actie. Malick Fofana en Maxim ...

70
70
Euvrard schiet uit zijn krammen: "Hem 5 keer gewaarschuwd"

Standard blijft achter met een nul op zes, want na de thuisnederlaag tegen Club Brugge ging het ook ...

166
166
Nu titularis? Cvetkovic uit ambities na eerste goal

Er is de voorbije weken heel wat kritiek geweest op het transferbeleid van Anderlecht. Te weinig ...

183
183
Woede bij Standard over één fase: "Belachelijk!"

Standard bleef vorige week ondanks een goede prestatie met lege handen achter tegen Club Brugge. Ook ...

404
404
'Schokkende opvolger voor Heitinga bij Ajax'

In Nederland lijkt het bij Ajax alweer crisis te zijn. Het begon met een nul op zes in de Champions ...

119
119

Meer sportnieuws