'Man Utd laat zich niet ontmoedigen door geweigerd bod van 100 miljoen'

door
'Man Utd laat zich niet ontmoedigen door geweigerd bod van 100 miljoen'

Ook FC Barcelona kampt met grote financiële moeilijkheden door de coronacrisis. De spelersgroep moest zelfs al een aanzienlijk bedrag inleveren. Maar de zeventienjarige Ansu Fati verkopen is voor de clubleiding ondanks de benarde situatie onbespreekbaar. 

SPORT schrijft namelijk dat Barcelona een bod van honderd miljoen euro (!) heeft afgeslagen. Het bod zou zijn neergelegd door een Europese grootmacht, al is het onduidelijk om welke club het gaat. Voorzitter Josep Maria Bartomeu zou het aanbod afgelopen donderdag op zijn bureau hebben gekregen. 

UPDATE 8/06 
Nu is ook duidelijk wie de mysterieuze grootmacht was die met het monsterbod voor Fati kwam aandraven. Volgens SPORT was het Manchester United dat de 17-jarige flankaanvaller hoopte binnen te halen. Het was supermakelaar Jorge Mendes die bij het bestuur van Barça kwam vragen naar de vraagprijs voor Fati, waarop de Catalanen lieten weten dat hij enkel voor zijn afkoopsom van 170 miljoen euro weg mocht. 

Desondanks kwam Mendes enkele dagen later toch aanzetten met het beruchte bod van United. Daar waren ze bij Barça wel even ondersteboven van, maar uiteindelijk besliste de club toch om Fait niet te verkopen.

UPDATE 11/06
Met het njet van Barça lijkt de kous nog niet af te zijn voor Manchester United. Opnieuw volgens SPORT laat de Engelse grootmacht zich immers niet ontmoedigen en blijft het werk maken van de komst van Fati. Het zou na het eerste geweigerde bod van 100 miljoen euro bereid zijn om 'duizelingwekkende cijfers' neer te tellen om de 17-jarige flankaanvaller toch nog in te lijven. Barça is echter niet bereid zijn goudhaantje te laten vertrekken, waardoor de afkoopsom van 170 miljoen euro betaald zal moeten worden om Fati los te weken.

LEES OOK: 'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Zal United erin slagen Fati binnen te halen?

Meest recent

Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

2
2
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

19
19
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

119
119
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

42
42
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

117
117
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

77
77
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

167
167
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

36
36
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

171
171
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

308
308
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

81
81
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

163
163
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

169
169
'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

227
227
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

153
153
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

333
333
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

247
247
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

160
160
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

66
66
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

40
40
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

146
146
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

162
162
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

291
291
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

136
136

Meer sportnieuws