'Man Utd laat zich niet ontmoedigen door geweigerd bod van 100 miljoen'

door
'Man Utd laat zich niet ontmoedigen door geweigerd bod van 100 miljoen'

Ook FC Barcelona kampt met grote financiële moeilijkheden door de coronacrisis. De spelersgroep moest zelfs al een aanzienlijk bedrag inleveren. Maar de zeventienjarige Ansu Fati verkopen is voor de clubleiding ondanks de benarde situatie onbespreekbaar. 

SPORT schrijft namelijk dat Barcelona een bod van honderd miljoen euro (!) heeft afgeslagen. Het bod zou zijn neergelegd door een Europese grootmacht, al is het onduidelijk om welke club het gaat. Voorzitter Josep Maria Bartomeu zou het aanbod afgelopen donderdag op zijn bureau hebben gekregen. 

UPDATE 8/06 
Nu is ook duidelijk wie de mysterieuze grootmacht was die met het monsterbod voor Fati kwam aandraven. Volgens SPORT was het Manchester United dat de 17-jarige flankaanvaller hoopte binnen te halen. Het was supermakelaar Jorge Mendes die bij het bestuur van Barça kwam vragen naar de vraagprijs voor Fati, waarop de Catalanen lieten weten dat hij enkel voor zijn afkoopsom van 170 miljoen euro weg mocht. 

Desondanks kwam Mendes enkele dagen later toch aanzetten met het beruchte bod van United. Daar waren ze bij Barça wel even ondersteboven van, maar uiteindelijk besliste de club toch om Fait niet te verkopen.

UPDATE 11/06
Met het njet van Barça lijkt de kous nog niet af te zijn voor Manchester United. Opnieuw volgens SPORT laat de Engelse grootmacht zich immers niet ontmoedigen en blijft het werk maken van de komst van Fati. Het zou na het eerste geweigerde bod van 100 miljoen euro bereid zijn om 'duizelingwekkende cijfers' neer te tellen om de 17-jarige flankaanvaller toch nog in te lijven. Barça is echter niet bereid zijn goudhaantje te laten vertrekken, waardoor de afkoopsom van 170 miljoen euro betaald zal moeten worden om Fati los te weken.

LEES OOK: 'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

Zal United erin slagen Fati binnen te halen?

Meest recent

Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

0
0
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

5
5
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

33
33
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

16
16
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

44
44
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

42
42
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

78
78
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

53
53
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

240
240
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

408
408
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

90
90
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

268
268
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

82
82
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

140
140
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

108
108
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

115
115
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

129
129
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

427
427
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

111
111
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

88
88
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

80
80
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

142
142
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

574
574
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

286
286
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

260
260

Meer sportnieuws