'Man Utd laat zich niet ontmoedigen door geweigerd bod van 100 miljoen'

door
'Man Utd laat zich niet ontmoedigen door geweigerd bod van 100 miljoen'

Ook FC Barcelona kampt met grote financiële moeilijkheden door de coronacrisis. De spelersgroep moest zelfs al een aanzienlijk bedrag inleveren. Maar de zeventienjarige Ansu Fati verkopen is voor de clubleiding ondanks de benarde situatie onbespreekbaar. 

SPORT schrijft namelijk dat Barcelona een bod van honderd miljoen euro (!) heeft afgeslagen. Het bod zou zijn neergelegd door een Europese grootmacht, al is het onduidelijk om welke club het gaat. Voorzitter Josep Maria Bartomeu zou het aanbod afgelopen donderdag op zijn bureau hebben gekregen. 

UPDATE 8/06 
Nu is ook duidelijk wie de mysterieuze grootmacht was die met het monsterbod voor Fati kwam aandraven. Volgens SPORT was het Manchester United dat de 17-jarige flankaanvaller hoopte binnen te halen. Het was supermakelaar Jorge Mendes die bij het bestuur van Barça kwam vragen naar de vraagprijs voor Fati, waarop de Catalanen lieten weten dat hij enkel voor zijn afkoopsom van 170 miljoen euro weg mocht. 

Desondanks kwam Mendes enkele dagen later toch aanzetten met het beruchte bod van United. Daar waren ze bij Barça wel even ondersteboven van, maar uiteindelijk besliste de club toch om Fait niet te verkopen.

UPDATE 11/06
Met het njet van Barça lijkt de kous nog niet af te zijn voor Manchester United. Opnieuw volgens SPORT laat de Engelse grootmacht zich immers niet ontmoedigen en blijft het werk maken van de komst van Fati. Het zou na het eerste geweigerde bod van 100 miljoen euro bereid zijn om 'duizelingwekkende cijfers' neer te tellen om de 17-jarige flankaanvaller toch nog in te lijven. Barça is echter niet bereid zijn goudhaantje te laten vertrekken, waardoor de afkoopsom van 170 miljoen euro betaald zal moeten worden om Fati los te weken.

LEES OOK: 'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

Zal United erin slagen Fati binnen te halen?

Meest recent

Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

4
4
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

21
21
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

150
150
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

86
86
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

161
161
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

58
58
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

215
215
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

17
17
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

375
375
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

164
164
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

56
56
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

482
482
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

103
103
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

104
104
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

57
57
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

223
223
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

137
137
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

108
108
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

171
171
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

173
173
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

81
81
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

188
188

Meer sportnieuws