'AA Gent wil verdediger uit handen Anderlecht houden'

705 stemmen
'AA Gent wil verdediger uit handen Anderlecht houden'

AA Gent werkt met grote ambities naar het komende seizoen toe. Voorzitter Ivan De Witte verklaarde zelfs al dat de Buffalo's vol voor de landstitel zullen gaan. Om dat doel te bereiken werden Jordan Botaka en Davy Roef al naar de Ghelamco Arena gehaald, maar er is nog meer versterking op komst.


Zo liet De Witte verstaan dat er minstens een vijftal aanwinsten verwacht kunnen worden. Onder meer op de back-posities mag er nog wat vers bloed bij, zeker gezien het matige seizoen van Nana Asare (33) en Mikael Lustig (33). En daarvoor zou het vizier onder meer op de Ligue 1 gericht zijn. Zo meldt Footmercato dat AA Gent zijn zinnen heeft gezet op Christopher Rocchia. Deze 22-jarige back is momenteel eigendom van Olympique Marseille, dat hem afgelopen seizoen verhuurde aan tweedeklasser FC Sochaux.

Ondanks zijn meer dan behoorlijke prestaties op huurbasis, zou Rocchia mogen vertrekken bij L'OM. Tijdens de komende dagen zou een onderhoud gepland zijn om zijn toekomst te bespreken. De kans is echter groot dat de 22-jarige andere oorden opzoekt. Maar Gent krijgt wel stevige concurrentie, niet in het minst vanuit eigen land. Zo heeft ook RSC Anderlecht zijn zinnen gezet op de Fransman.

Paars-Wit wordt al een tijdje gelinkt aan Rocchia en zou hem dus nog steeds op de verlanglijst hebben staan. Hoe concreet de twee Belgische clubs zijn, wordt echter niet vermeld. Bovendien zijn er nog kapers op de kust. Zo zouden ook Stade Brest en RCD Mallorca klaar staan om hem een voorstel te doen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Welke ploeg heeft momenteel de beste kern?

Meest recent

“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

36
36
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

38
38
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

27
27
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

90
90
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

151
151
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

33
33
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

140
140
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

264
264
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

735
735
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

39
39
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

142
142
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

202
202
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

126
126
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

111
111
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

314
314
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

505
505
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

191
191
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

711
711
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

759
759
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

124
124
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

94
94
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

193
193
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

232
232
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

97
97
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

26
26

Meer sportnieuws