'AA Gent wil verdediger uit handen Anderlecht houden'

door
'AA Gent wil verdediger uit handen Anderlecht houden'

AA Gent werkt met grote ambities naar het komende seizoen toe. Voorzitter Ivan De Witte verklaarde zelfs al dat de Buffalo's vol voor de landstitel zullen gaan. Om dat doel te bereiken werden Jordan Botaka en Davy Roef al naar de Ghelamco Arena gehaald, maar er is nog meer versterking op komst.


Zo liet De Witte verstaan dat er minstens een vijftal aanwinsten verwacht kunnen worden. Onder meer op de back-posities mag er nog wat vers bloed bij, zeker gezien het matige seizoen van Nana Asare (33) en Mikael Lustig (33). En daarvoor zou het vizier onder meer op de Ligue 1 gericht zijn. Zo meldt Footmercato dat AA Gent zijn zinnen heeft gezet op Christopher Rocchia. Deze 22-jarige back is momenteel eigendom van Olympique Marseille, dat hem afgelopen seizoen verhuurde aan tweedeklasser FC Sochaux.

Ondanks zijn meer dan behoorlijke prestaties op huurbasis, zou Rocchia mogen vertrekken bij L'OM. Tijdens de komende dagen zou een onderhoud gepland zijn om zijn toekomst te bespreken. De kans is echter groot dat de 22-jarige andere oorden opzoekt. Maar Gent krijgt wel stevige concurrentie, niet in het minst vanuit eigen land. Zo heeft ook RSC Anderlecht zijn zinnen gezet op de Fransman.

Paars-Wit wordt al een tijdje gelinkt aan Rocchia en zou hem dus nog steeds op de verlanglijst hebben staan. Hoe concreet de twee Belgische clubs zijn, wordt echter niet vermeld. Bovendien zijn er nog kapers op de kust. Zo zouden ook Stade Brest en RCD Mallorca klaar staan om hem een voorstel te doen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Welke ploeg heeft momenteel de beste kern?

Meest recent

Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

19
19
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

77
77
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

45
45
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

68
68
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

229
229
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

106
106
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

39
39
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

35
35
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

40
40
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

179
179
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

986
986
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

230
230
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

129
129
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

126
126
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

39
39
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

228
228
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

123
123
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

350
350
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

239
239
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

417
417
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

246
246
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

406
406
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

240
240
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

407
407
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

46
46

Meer sportnieuws