'AA Gent wil verdediger uit handen Anderlecht houden'

door
'AA Gent wil verdediger uit handen Anderlecht houden'

AA Gent werkt met grote ambities naar het komende seizoen toe. Voorzitter Ivan De Witte verklaarde zelfs al dat de Buffalo's vol voor de landstitel zullen gaan. Om dat doel te bereiken werden Jordan Botaka en Davy Roef al naar de Ghelamco Arena gehaald, maar er is nog meer versterking op komst.


Zo liet De Witte verstaan dat er minstens een vijftal aanwinsten verwacht kunnen worden. Onder meer op de back-posities mag er nog wat vers bloed bij, zeker gezien het matige seizoen van Nana Asare (33) en Mikael Lustig (33). En daarvoor zou het vizier onder meer op de Ligue 1 gericht zijn. Zo meldt Footmercato dat AA Gent zijn zinnen heeft gezet op Christopher Rocchia. Deze 22-jarige back is momenteel eigendom van Olympique Marseille, dat hem afgelopen seizoen verhuurde aan tweedeklasser FC Sochaux.

Ondanks zijn meer dan behoorlijke prestaties op huurbasis, zou Rocchia mogen vertrekken bij L'OM. Tijdens de komende dagen zou een onderhoud gepland zijn om zijn toekomst te bespreken. De kans is echter groot dat de 22-jarige andere oorden opzoekt. Maar Gent krijgt wel stevige concurrentie, niet in het minst vanuit eigen land. Zo heeft ook RSC Anderlecht zijn zinnen gezet op de Fransman.

Paars-Wit wordt al een tijdje gelinkt aan Rocchia en zou hem dus nog steeds op de verlanglijst hebben staan. Hoe concreet de twee Belgische clubs zijn, wordt echter niet vermeld. Bovendien zijn er nog kapers op de kust. Zo zouden ook Stade Brest en RCD Mallorca klaar staan om hem een voorstel te doen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Welke ploeg heeft momenteel de beste kern?

Meest recent

'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

44
44
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

53
53
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

24
24
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

79
79
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

85
85
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

159
159
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

904
904
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

57
57
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

203
203
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

260
260
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

61
61
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

172
172
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

315
315
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

75
75
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

184
184
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

95
95
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

595
595
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

366
366
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

293
293
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

318
318
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

610
610
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

278
278
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

67
67
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

187
187
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

102
102

Meer sportnieuws