Hazard slaat Real-maats met verstomming: "Hij is een andere speler"

door stemmen
Hazard slaat Real-maats met verstomming:

Deze week trekt de Spaanse Primera Division zich weer op gang en begint Real Madrid aan zijn inhaalrace op FC Barcelona. De kloof met de leider bedraagt slechts twee punten, er kan dus nog heel wat gebeuren aan de top van La Liga. Bovendien kunnen de hoofdstedelingen weer beroep doen op Eden Hazard.


Onze landgenoot heeft van de corona-break gebruik gemaakt om volledig te herstellen na zijn enkeloperatie. Bovendien is hij er op gebrand om één en ander te bewijzen na een moeizame eerste periode bij Real. Dat was er de voorbije dagen ook aan te merken op training. Afgelopen zondag organiseerde coach Zinedine Zidane bijvoorbeeld een onderling partijtje tussen zijn spelers en daarin liet Hazard volgens AS een uitstekende indruk achter. "Het is een andere Hazard. Hij zag er dynamisch en snel uit, hij heeft veel honger om de bal te krijgen", schrijft het Spaanse medium.

Maar ook zijn trainers en ploegmaats zijn duidelijk onder de indruk. "Hij traint alsof hem niets overkomen is. Hij is gelukkig, probeert alles en het komt er ook allemaal uit. Het zal ons veel helpen tijdens de aanval op de titel en in terugmatch tegen Manchester City", getuigt één van zijn teammaats.

Toch is het volgens AS nog niet helemaal zeker dat hij zal starten tegen Eibar aanstaande zondag. Een topfitte Hazard is voor Zidane een zekerheid in de basiself. Maar de Fransman is zeer voorzichtig met spelers die pas uit blessure terugkeren, bovendien volgt enkele dagen later al een belangrijke wedstrijd tegen Valencia. Hazard zelf zou in ieder geval hebben aangegeven dat hij klaar is voor een basisplaats.

LEES OOK: Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Real Madrid wordt alsnog kampioen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

9
9
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

68
68
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

49
49
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

71
71
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

170
170
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

862
862
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

170
170
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

68
68
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

271
271
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

65
65
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

235
235
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

215
215
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

187
187
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

270
270
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

183
183
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

142
142
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

572
572
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

810
810
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

442
442
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

243
243
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

132
132
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

87
87
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

207
207
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

443
443
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

193
193

Meer sportnieuws