TRANSFERUURTJE: 'Garde geen coach Standard, VDB verlaat Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Garde geen coach Standard, VDB verlaat Anderlecht'

De Bundesliga is weer van start gegaan, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht gaat nog een stevige mercato tegemoet. Er moeten een pak spelers weg en één van hen is Anthony Vanden Borre. Hij krijgt geen nieuw contract. Thomas Didillon zou dan weer belangstelling genieten van Montpellier. 

Club Brugge zou, net als Anderlecht en AA Gent, aan Dieumerci Mbokani denken. Aan uitgaande zijde is er het dossier van Cyriel Ngonge. FC Utrecht wil de aanvaller, vorig seizoen uitgeleend aan Jong PSV, er graag bij. Emmanuel Dennis mag Arsenal dan weer van zijn lijstje schrappen, zij hebben geen interesse. Jonathan David staat er wel op de shortlist.


Bij KRC Genk gaat er ook nog wat te gebeuren. Yaya Sanogo van Toulouse lokte de interesse van Genk en Burnley zou maar liefst 11 miljoen euro willen betalen voor Joakim Maehle. Standard kondigde aan dat Michel Preud'homme stopt als trainer van de Rouches, Rémi Garde was een topkandidaat om hem op te volgen maar zou het dan toch niet worden.

KAS Eupen heeft een stevige aanwinst weten te strikken. Amary Baby komt transfervrij over van Royal Antwerp FC, Kylian Hazard heeft aangegeven ook volgend seizoen voor Cercle Brugge te spelen en zal wellicht Marc Brys als coach krijgen, KV Mechelen zoekt een doelman en heeft Gaetan Coucke (Genk) en Jens Teunckens (transfervrij) op de korrel.


BUITENLAND

Ansu Fati is het volgende toptalent bij FC Barcelona en Manchester United zou alvast 100 miljoen euro willen overmaken, maar de aanvaller lijkt in Camp Nou te gaan blijven. Man Utd duwt ook volop door om Donny van de Beek weg te halen bij Ajax, dat in Davy Klaassen (Werder Bremen) een ideale vervanger ziet.


Manchester City en Chelsea willen er nog een linksachter bij en ze azen beiden op Ben Chilwell van Leicester City. De ploegmaat van Dennis Praet en Youri Tielemans zou wel om en bij de 65 miljoen euro kosten.

In de Serie A is Internazionale nog op zoek naar een extra spits en ze zouden Adolfo Gaich, ook gewild door Club Brugge en AA Gent, graag willen weghalen bij San Lorenzo. Radja Nainggolan krijgt wellicht een nieuwe kans in Milaan.

LEES OOK: Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Gaat Vanden Borre nog een andere club vinden?

Meest recent

‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

146
146
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

86
86
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

52
52
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

23
23
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

22
22
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

221
221
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

157
157
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

114
114
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

117
117
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

93
93
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

31
31
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

88
88
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

459
459
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

61
61
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

61
61
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

125
125
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

67
67
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

216
216
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

145
145
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

142
142
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

105
105
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

646
646
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

51
51
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

334
334
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

36
36

Meer sportnieuws