'Europese grootmacht bekend die 100 miljoen veil had voor Fati'

door
'Europese grootmacht bekend die 100 miljoen veil had voor Fati'

Ook FC Barcelona kampt met grote financiële moeilijkheden door de coronacrisis. De spelersgroep moest zelfs al een aanzienlijk bedrag inleveren. Maar de zeventienjarige Ansu Fati verkopen is voor de clubleiding ondanks de benarde situatie onbespreekbaar. 

SPORT schrijft namelijk dat Barcelona een bod van honderd miljoen euro (!) heeft afgeslagen. Het bod zou zijn neergelegd door een Europese grootmacht, al is het onduidelijk om welke club het gaat. Voorzitter Josep Maria Bartomeu zou het aanbod afgelopen donderdag op zijn bureau hebben gekregen. 

Voor Bartomeu is dit onbespreekbaar, in ieder geval totdat Neymar op te halen is bij Paris Saint-Germain. Bovendien ziet Barcelona veel potentieel in Fati. Bij voorkeur wil de topclub dan ook af van spelers als Ousmane Dembélé, Arturo Vidal, Ivan Rakitic, Nélson Semedo en Samuel Umtiti in plaats van een parel als Fati. 

Op dit moment is Fati verkopen niet te verkroppen in Barcelona, ook omdat dit een slecht signaal zou zijn naar de eigen opleiding. Zelfs een bod van honderd miljoen euro zou dus niet volstaan. 

UPDATE 8/06
Nu is ook duidelijk wie de mysterieuze grootmacht was die met het monsterbod voor Fati kwam aandraven. Volgens SPORT was het Manchester United dat de 17-jarige flankaanvaller hoopte binnen te halen. Het was supermakelaar Jorge Mendes die bij het bestuur van Barça kwam vragen naar de vraagprijs voor Fati, waarop de Catalanen lieten weten dat hij enkel voor zijn afkoopsom van 170 miljoen euro weg mocht.

Desondanks kwam Mendes enkele dagen later toch aanzetten met het beruchte bod van United. Daar waren ze bij Barça wel even ondersteboven van, maar uiteindelijk besliste de club toch om Fait niet te verkopen.

LEES OOK: ‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Goede beslissing van Barça?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

56
56
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

11
11
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

37
37
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

34
34
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

72
72
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

115
115
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

21
21
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

170
170
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

164
164
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

113
113
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

184
184
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

101
101
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

368
368
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

130
130
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

96
96
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

166
166
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

271
271
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

185
185
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

245
245
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

424
424
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

247
247
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

281
281
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

617
617
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

135
135
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

42
42
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

237
237

Meer sportnieuws