'Batshuayi moet niet wanhopen: drie clubs al op de loer'

door
'Batshuayi moet niet wanhopen: drie clubs al op de loer'

Chelsea heeft zich reeds versterkt met Ajax-ster Hakim Ziyech en hoopt deze zomer nog een paar grote deals te sluiten. Aankopen als Timo Werner (RB Leipzig) en Ben Chilwell (Leicester City) zullen echter ook een consequentie hebben.

Voor Ziyech moet Chelsea een kleine 45 miljoen euro aftikken en Werner moet naar verluidt zo'n zestig miljoen euro opbrengen. Daar komt de nieuwe linksback, met Chilwell als topkandidaat, dus nog bovenop. Volgens The Sun wil de Londense club deze transfers deels bekostigen door een compleet elftal aan spelers te laten gaan. Spelers als Willan en Pedro Rodríguez lijken Chelsea transfervrij achter zich te laten.

Jorginho vertrekt mogelijk naar Juventus, waar Internazionale interesse heeft getoond voor Marcos Alonso. Ook doelman Kepa Arrizabalaga, Kurt Zouma en Ross Barkley mogen uitkijken naar andere clubs. Daar komt nog bij dat een aantal verhuurde spelers verkocht mag worden. Het Britse medium noemt onder meer Michy Batshuayi, Tiemoue Bakayoko, Álvaro Morata en Davide Zappacosta.

UPDATE 21u30
Als Batshuayi moet vertrekken bij Chelsea, hoeft hij niet te wanhopen. Het zal de Rode Duivel immers niet aan interesse ontbreken. De Mirror weet dat er nu al drie clubs zijn die op de loer liggen voor de spits, met name Newcastle United, West Ham United en Crystal Palace. Die eerste club staat op het punt om overgenomen te worden door de steenrijke kroonprins van Saudi-Arabië, terwijl hij bij die laatste club al eens een halfjaar op huurbasis speelde in 2019.

LEES OOK: 'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Welke club zou het beste zijn voor Batshuayi?

Meest recent

'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

20
20
'Guardiola zet zijn zinnen op sleutelpion Club Brugge'

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

77
77
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

82
82
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

208
208
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

137
137
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

42
42
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

434
434
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

441
441
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

154
154
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

312
312
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

97
97
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

630
630
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

127
127
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

137
137
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

396
396
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

492
492
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

163
163
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

590
590
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

655
655
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

226
226
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

539
539
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

85
85
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

207
207
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

978
978

Meer sportnieuws