Chelsea teruggefloten: "We hebben nog geen gesprek gehad over Werner"

door
Chelsea teruggefloten:

Timo Werner is bezig aan een uitstekend seizoen bij RB Leipzig, over alle competities heen zit hij al aan 31 doelpunten in 40 wedstrijden. Die sterke prestaties lijken hem nu een fraaie transfer op te leveren. Zo meldt BILD dat de Duitse international dicht bij een overgang naar Chelsea FC staat. 

Werner was de voorbije maanden grof wild op de transfermarkt. Uiteraard toonde Bayern München interesse, maar ook Liverpool FC werd nadrukkelijk genoemd. Jürgen Klopp had naar verluidt zelfs telefonisch contact met zijn landgenoot. Toch is het Chelsea dat aan het langste einde zou trekken. Volgens BILD zijn de Blues in vergevorderde gesprekken met de spits. Op Stamford Bridge zou hij een contract van vijf seizoen tekenen met een jaarsalaris van om en bij de 10 miljoen euro. 

Ten laatste volgende week zou de deal beklonken moeten zijn. De tijd begint dan ook te tikken voor Chelsea. Om Werner over te nemen zou de Londense topclub immers beroep doen op de afkoopclausule in zijn contract bij Leipzig. Die bedraagt zo'n 60 miljoen euro, maar verloopt op 15 juni. De Blues, die zich eerder al versterkten met Hakim Ziyech van Ajax, hebben dus nog een tiental dagen om de transfer rond te krijgen. 

UPDATE 06/06
Hoewel de transfer van Werner naar Chelsea op veel plaatsen als een 'done deal' aangekondigd werd, blijkt ze toch nog lang niet zo nabij. "Wij hebben nog geen enkel gesprek gehad met Chelsea", beweert Oliver Mintzlaff, manager van RB Leipzig, immers bij Sky Germany. "Tot dusver heeft Timo Werner ook zijn transferclausule gelicht en heeft ook geen enkele club ons een transfercontract gestuurd. Wij hebben geen nieuws en we doen ook niet mee aan de dagelijkse speculaties."

LEES OOK: Grote doorbraak Duranville? Duivel hoort cruciaal nieuws

Trending:

Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws
Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Zal de transfer er nog komen?

Meest recent

Ontbrekend puzzelstuk: aanwinst doet Anderlecht-fans dromen

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde directe aanwinst voor komend seizoen in huis gehaald. Zo werd ...

63
63
David vindt nachtelijk akkoord, daverende transfer Giroud

Nadat hij jarenlang het shirt van Lille OSC droeg, lijkt Jonathan David eindelijk zijn toptransfer ...

28
28
'Club Brugge neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis wist Club Brugge inmiddels al twee zomeraanwinsten te strikken. ...

283
283
Kneiterharde toptransfer zet Anderlecht in lichterlaaie

Een verrassende transfer doet de fans van paars-wit nu al watertanden. De club heeft een fysiek ...

233
233
'Tolu-gevecht barst los: Genk legt pittig prijskaartje vast'

De kans is groot dat de Jupiler Pro League deze zomer opnieuw afscheid neemt van zijn ...

252
252
WK Clubs: Dortmund zit Ramos dwars, alle kwartfinales bekend

Op het wereldkampioenschap voor clubs staan de kwartfinales vast. Dinsdagnacht was het uitkijken ...

69
69
'Jashari-soap barst open: ongeziene recordsom op tafel'

De transfersoap rond Ardon Jashari werd inmiddels al tot vervelens toe besproken, maar een doorbraak ...

679
679
Exit Vandenhaute? Anderlecht duidelijk na open brief supporters

RSC Anderlecht werkt woensdagmiddag zijn tweede oefenmatch van de voorbereiding af, AEK Larnaca ...

388
388
Bornauw heeft fraaie transfer beet, verrassend akkoord Fofana

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels komen momenteel in aanmerking voor een transfer. Sebastiaan ...

97
97
'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Club Brugge nam deze zomermercato al afscheid van Ferran Jutgla, die terug in Spanje ging ...

402
402
WK Clubs: grote revelatie knikt Real Madrid naar kwartfinale

Op het wereldkampioenschap voor clubs heeft Real Madrid zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales. ...

90
90
'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

181
181
Kop eraf bij Union: nieuwe gezichten tonen zich in oefenzege

Een weekje geleden, exact een maand na het behalen van de titel, begon Union SG als ...

134
134
Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Twee Belgische doelmannen hebben sinds dinsdag een nieuwe ploeg gevonden. Thomas Kaminski ruilde ...

82
82
'Na 54 goals in 52 duels: Gyökeres krijgt megatransfer'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

207
207
'Union gaat voor spectaculaire dubbelslag van 50 miljoen'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

395
395
Wilmots op dreef: Standard stelt zesde zomeraanwinst voor

Marc Wilmots wil Standard opnieuw naar de top loodsen, al lijkt die weg wel nog bijzonder lang. Om ...

149
149
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Het lijkt stilaan nog slechts een kwestie van tijd voor Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan ...

931
931
'Witte rook: Standard haalt slag thuis bij Club Brugge'

Standard laat er geen gras over groeien op de zomermercato, want Marc Wilmots haalde tot dusver al ...

380
380
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Charles De Ketelaere flopte in San Siro, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om opnieuw te ...

1113
1113
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Eerst leek Ardon Jashari Club Brugge trouw te blijven, maar nu is alles anders. Terwijl ...

882
882
Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

RSC Anderlecht stelde dinsdag al een vijfde zomeraanwinst voor, maar dat blijkt niet te volstaan ...

389
389
Jong geweld voor Wils: Antwerp licht aankoopoptie

De keuze om Stef Wils te promoveren tot T1 was volgens Sven Jaecques een "weldoordachte beslissing", ...

676
676
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Van een overeenkomst is er nog geen sprake, maar het ziet er hoe langer hoe meer naar uit dat Ardon ...

876
876
Gegeerde keeper speelt open kaart: Anderlecht of AA Gent?

Thomas Kaminski zal het niet worden, maar RSC Anderlecht blijft wel zoeken naar een nieuwe doublure ...

536
536

Meer sportnieuws