'Grootmacht klaar om toe te slaan bij vertrek De Bruyne'

1659 stemmen
'Grootmacht klaar om toe te slaan bij vertrek De Bruyne'

Aanstaande maandag verschijnt de zaak van Manchester City voor het internationale sporttribunaal (TAS). De Engelse topclub had van de UEFA een schorsing van Europees voetbal voor twee seizoenen opgelegd gekregen wegens inbreuken op de Financial Fair Play-regels. Maar City hoopt dat die schorsing in beroep geschrapt of tenminste ingekort wordt.


Het niet spelen van Europees voetbal zou immers dramatische gevolgen hebben voor de Citizens. Niet alleen zou de club een pak inkomsten mislopen, het zou ook het vertrek van enkele smaakmakers kunnen inleiden. Dat is ook bij Kevin De Bruyne het geval. Iets wat bondscoach Roberto Martinez vrijdag nog bevestigde. "Als er een City-ban komt, zal hij dat zeker meenemen in zijn besluit over zijn verdere toekomst. De Bruyne is een winnaar en zal bij een Champions League-ban alles in overweging nemen. Kevin zit momenteel in zijn beste jaren", stelde de Spanjaard bij BeIN Sports.

De uitspraken van Martinez zijn in ieder geval niet in dovemansoren gevallen. Volgens Goal.com zou Real Madrid zijn situatie alvast van dichtbij opvolgen. En ook het Turkse SporX beweert dat de Koninklijke onze landgenoot in het vizier heeft. Het medium stelt dat coach Zinedine Zidane een groot liefhebber is van de spelmaker. Of Real ook in staat zou zijn om aan de financiële voorwaarden te voldoen, valt echter te betwijfelen. De coronacrisis heeft er immers diep ingehakt en City zal ongetwijfeld een smak geld verlangen voor zijn publiekslieveling.

LEES OOK: WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Waar zou u De Bruyne het liefst zien spelen?

Meest recent

Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

50
50
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

28
28
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

48
48
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

69
69
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

78
78
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

38
38
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

315
315
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

95
95
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

126
126
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

136
136
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

148
148
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

477
477
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

142
142
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

131
131
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

368
368
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

287
287
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

86
86
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

661
661
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

236
236
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

173
173
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

514
514
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

241
241
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

395
395
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

447
447
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

869
869

Meer sportnieuws