'Antwerp neemt nog geen afscheid van Lamkel Zé'

809 stemmen
'Antwerp neemt nog geen afscheid van Lamkel Zé'

Antwerp was ze niet helemaal tevreden met het besluit van de vorige jaargang, maar ook op de Bosuil wordt de blik stilaan op volgend seizoen gericht. Zo trok de Great Old vandaag haar abonnementenverkoop in gang, met daarbij een leuke nieuwigheid voor de fans.


Die kunnen straks namelijk hun afbeelding achterop de shirts van hun favoriete helden zien prijken, een leuk initiatief dat aangekondigd werd met een bijpassend filmpje. Opvallend genoeg is de hoofdrol daarbij weggelegd voor Didier Lamkel Zé, het Kameroense woelwater die vaak in de clinch lag met Laszlo Bölöni en talloze stommiteiten beging. Hoewel de talentvolle winger daarom al geregeld aan een transfer werd gelinkt, lijkt Antwerp dus nog niet van plan om deze zomer afscheid van hem te nemen.

Mogelijk ziet Ivan Leko dan ook een sleutelrol weggelegd voor de dribbelkont, bijwijlen een van de grootste smaakmakers bij het stamnummer één. Daar is overigens ook de toekomst van absolute sterkhouder Dieumerci Mbokani nog steeds onduidelijk. De ervaren topschutter komt wel eveneens kort in beeld, dus Paul Gheysens en co geven de hoop op een akkoord vooralsnog alvast niet op. Mbokani vraagt een nieuw contract voor twee seizoenen, Antwerp houdt het liever bij een eenjarige verbintenis.

LEES OOK: Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit
147

Leko zal Lamkel Zé beter in toom kunnen houden

Meest recent

Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

0
0
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

1
1
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

72
72
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

147
147
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

305
305
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

18
18
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

94
94
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

77
77
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

523
523
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

584
584
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

77
77
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

644
644
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

287
287
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

111
111
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

962
962
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

894
894
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

158
158
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

333
333
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

143
143
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

639
639
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

207
207
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

143
143
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

940
940
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

364
364
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

807
807

Meer sportnieuws