'Duitse topclub maakt geld vrij voor Diatta'

door
'Duitse topclub maakt geld vrij voor Diatta'

Club Brugge is vooral op zoek naar een aanlokkelijke bestemming voor Emmanuel Dennis, maar ook Krépin Diatta kan uiteraard op heel wat interesse rekenen. De laatste tijd was het echter vrij stil rond de 21-jarige winger, die Vincent Mannaert en Philippe Clement liefst nog aan boord zouden houden. Nu lijkt er mogelijk alsnog schot in de zaak te komen.


Een van de voornaamste gegadigden die zich een paar weken geleden al aandienden voor de pijlsnelle Senegalees is namelijk Hertha BSC. De Berlijners vertoefden de afgelopen jaren in de middenmoot van het Duitse voetbal, maar willen graag terug naar de top. Zo werd in januari al stevig geïnvesteerd, wat ook al zijn vruchten afwierp in het klassement. Met een tien op 12 sinds de coronastop klom het team van Dedryck Boyata en Dodi Lukebakio zelfs al op richting de negende plaats, op vier punten van een mogelijk Europees ticket.

Om die lijn verder te kunnen trekken, voert de traditieclub uit de hoofdstad onder impuls van investeerder Lars Windhorst binnenkort een stevige kapitaalsinjectie door. De zakenman zou volgens Bild maar liefst 150 miljoen in de club stoppen, geld dat aangewend zal worden om deze zomer opnieuw de transfermarkt op te trekken. Vermits versterking op de rechterflank een prioriteit is voor Hertha, komt ook Diatta dus weer in beeld. Duitse bronnen maken gewag van een prijskaartje van minstens 20 miljoen, al vraagt Blauw-Zwart allicht meer.

Moet Club volgens u Diatta voor 20 miljoen laten gaan?

Meest recent

'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

43
43
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

164
164
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

164
164
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

405
405
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

421
421
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

86
86
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

36
36
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

281
281
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

329
329
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

41
41
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

742
742
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

142
142
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

503
503
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

258
258
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

124
124
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

830
830
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

192
192
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

288
288
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

205
205
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

185
185
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

454
454
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

30
30
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

234
234
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

78
78

Meer sportnieuws