'Anderlecht tast alsnog in de buidel voor nieuwe doelman'

door
'Anderlecht tast alsnog in de buidel voor nieuwe doelman'

De afgelopen weken passeerden heel wat namen de revue, maar Anderlecht heeft haar nieuwe doelman eindelijk beet. Timon Wellenreuther komt over van Willem II en moet de nieuwe doublure worden van Hendrik Van Crombrugge, al is het nog maar de vraag of de 24-jarige Duitser wel effectief tweede viool komt spelen in het Lotto Park.


Van Crombrugge zou namelijk nog altijd andere oorden kunnen opzoeken, hoewel het in principe de bedoeling is dat de sterkhouder onder de lat gewoon bij Paars-Wit blijft. Zelfs dan denkt het Algemeen Dagblad echter dat Wellenreuther zich niet zomaar zal schikken met een plaatsje op de bank. "Wellenreuther gaat er financieel flink op vooruit en zal met Van Crombrugge om een basisplaats moeten knokken", aldus de Nederlandse krant, die verder nog weet dat Anderlecht zich pas op de valreep aandiende voor zijn diensten.

Het sluitstuk leek immers lange tijd op weg naar Union Berlin in zijn thuisland, maar onder meer dankzij een aantrekkelijk salaris zouden de Brusselaars het pleit dus gewonnen hebben. Op die manier tast Anderlecht wel alsnog in de buidel voor Wellenreuther, die door een administratieve blunder van de speler zelf bovendien ook niet langer gratis op te pikken was. Volgens Het Laatste Nieuws zou Willem II evenwel niet teveel dwarsliggen en geen hoge afkoopsom eisen voor de Duitser, wiens waarde op één miljoen wordt geschat.

LEES OOK: 'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

Wie wordt volgend jaar de nummer één in Anderlecht?

Meest recent

Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

31
31
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

6
6
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

92
92
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

84
84
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

30
30
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

47
47
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

101
101
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

257
257
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

518
518
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

423
423
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

288
288
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

128
128
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

106
106
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

346
346
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

183
183
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

284
284
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

344
344
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

48
48
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

120
120
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

191
191
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

643
643
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

176
176
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

233
233
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

436
436
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

107
107

Meer sportnieuws