TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Anderlecht, Club shopt bij Standard'

door
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Anderlecht, Club shopt bij Standard'

De Bundesliga is weer van start gegaan, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht maakt volop werk van zijn ploeg voor volgend seizoen. De 24-jarige Duitser Timon Wellenreuther moet de nieuwe reservedoelman worden, hij zou over gaan komen van Willem II. Anderlecht zou wel nog een beperkte transfersom moeten betalen omdat de doelman vergat om zijn aflopende contract formeel op te zeggen.



Paars-Wit zou ook nog op een aanvaller azen. De 21-jarige Stéphane Diarra (Le Mans) zou in beeld zijn. De Ivoriaan zou niet goedkoop zijn, want Le Mans zou al een bod van 2 miljoen euro vanwege FC Lorient geweigerd hebben. De Franse tweedeklasser zou zelfs 7 miljoen euro verlangen. Ook Stade Brest zou geïnteresseerd zijn.

Donderdag pakte Anderlecht al uit met een nieuw contract voor Killian Sardella. De 18-jarige verdediger tekende ondanks buitenlandse interesse bij tot 2025. Daar zal het niet bij blijven, want de club zou ook al bezig zijn met contractverlengingen voor Antoine Colassin en Marco Kana.



Club Brugge werd de voorbije weken opnieuw hevig gelinkt aan Adolfo Gaich. Bij San Lorenzo laten ze echter weten van geen enkele ploeg al een officieel bod binnengekregen te hebben voor hun spits. Ze hebben wel weet van interesse, maar concreet is die dus nog niet - ook niet van Club.

Ook de jonge Zweedse middenvelder Armin Gigovic is in beeld, maar Club krijgt zware concurrentie voor de 18-jarige. Ook Wolverhampton, CSKA Moskou, FC Kopenhagen en Amiens zouden hem willen binnenhalen.



Daarnaast werd ook de Engelse flankaanvaller Bright Osayi-Samuel genoemd. QPR zou zelfs een bod van Club afgewezen hebben en intussen melden zich alsmaar meer clubs zich voor de 22-jarige. Nu zou ook Fenerbahçe zich in de strijd mengen.

Wat wel een concrete piste zou kunnen worden, is het aantrekken van een nieuwe mental coach. Rudy Heylen zou kunnen terugkeren bij Blauw-Zwart, nadat Standard zijn contract niet verlengde. Heylen werkte al bij Club onder Michel Preud'homme en heeft daardoor ook een goede band met Philippe Clement.



Antwerp zal zich in de zomer wellicht nog stevig gaan versterken, zeker gezien de vele vertrekkers. De Great Old mikt op vier à vijf aanwinsten en nu is ook bekend voor welke posities. Het zou gaan om twee keepers, een ervaren centrale verdediger en één of twee aanvallers, afhankelijk van de situatie rond Dieumerci Mbokani.

BIj KV Kortrijk mogen we heel wat vertrekkers verwachten. De aflopende contracten van Bruzzese, Azouni, Rolland en Kage worden niet verlengd, Tuta keert na het verstrijken van zijn huurdeal terug naar Eintracht Frankfurt. Ook Kovacevic, Ajagun, Ezekiel en Naderi mogen weg. Batsula zal wellicht verhuurd worden aan Dinamo Brest, terwijl Kortrijk Jakubech wel langer wil huren, maar het is niet duidelijk of Lille daarmee akkoord zal gaan. Hornby tenslotte wordt door Everton verkocht aan Stade Reims, dat voor de jonge spits 2 miljoen neertelt.

BUITENLAND



Chelsea lijkt een zeer mooie transferslag te gaan slaan. De Blues zouden immers op het punt staan om Timo Werner weg te kapen bij RB Leipzig, waarvoor ze 60 miljoen euro zouden gaan betalen. De komst van de Duitse spits zou wel als gevolg hebben dat Michy Batshuayi zeker moet vertrekken deze zomer.

Voor Thomas Meunier lijkt een vroegtijdige exit bij PSG te lonken. De Parijzenaars komen in augustus nog in actie in de Champions League en daarom zou de Rode Duivel voor twee maanden kunnen bijtekenen, maar dat zou hij niet van plan zijn. Een transfer naar Borussia Dortmund lonkt nog steeds.



De voorbije maanden werd er her en der ook gespeculeerd over een mogelijke terugkeer van Neymar naar FC Barcelona, maar die lijkt momenteel niet aan de orde. Dat heeft alles te maken met de buitensporige eisen van PSG, dat nog steeds 175 miljoen euro zou verlangen. Die som moet bovendien in één keer betaald worden.

LEES OOK: Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

Heeft Anderlecht nog offensieve versterking nodig?

Meest recent

Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

12
12
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

42
42
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

10
10
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

20
20
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

46
46
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

364
364
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

59
59
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

85
85
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

85
85
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

137
137
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

32
32
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

214
214
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

53
53
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

55
55
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

225
225
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

83
83
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

46
46
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

66
66
Stijnen dolgelukkig: "Hij is JPL-materiaal, zonder discussie"

Patro Eisden won met 4-0 van Francs Borains en plaatste zich zo voor het derde jaar op rij voor de ...

98
98
El Hadj verrast iedereen met deze transferboodschap

Bij Union SG verloren ze de afgelopen jaren veel aanvallende kwaliteit. De Brusselaars rekenen voor ...

140
140
Taravel krijgt signaal: herstelt hij fout tegen KV Mechelen?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen KV Mechelen. Jérémy Taravel maakte de ...

123
123
Union SG of Club Brugge? Boskamp geeft zijn titelfavoriet

Union SG en Club Brugge nemen het morgenavond tegen elkaar op in het Dudenpark. Een duel dat al ...

351
351
El Ouahdi doet boekje open over transfer naar PSV

Zakaria El Ouahdi gaat KRC Genk in de zomer wellicht verlaten. Er worden heel wat ploegen aan hem ...

178
178
Anderlecht slaat toe en shopt weer bij Ajax

Bij RSC Anderlecht zijn ze achter de schermen heel druk bezig met het aantrekken van nieuwe mensen. ...

396
396
Raman zag fenomeen bij Anderlecht: “Eén van de besten"

Benito Raman kende een degelijke periode bij RSC Anderlecht. De aanvaller kende er jaren waarbij ...

159
159

Meer sportnieuws