Kans voor Club? FC Porto zet klinkende naam op transferlijst

door
Kans voor Club? FC Porto zet klinkende naam op transferlijst

Club Brugge kwam het afgelopen seizoen erg sterk voor de dag, maar als er dan toch nog ergens plaats is voor verbetering, is dat ongetwijfeld in het aanvallende compartiment. Blauw-Zwart toonde zich namelijk niet altijd even efficiënt.

Één van de topprioriteiten voor komende zomer lijkt dan ook (alweer) het vinden van een nieuwe diepe spits. Okereke liet goeie dingen zien, maar is geen goalgetter pur sang, en over Krmencik bestaat toch ook heel wat twijfel. De Argentijn Adolfo Gaich wordt terug met Club in verband gebracht, maar mogelijk ligt de oplossing wel in Portugal.

Want volgens Portugese media heeft FC Porto de Kameroense spits Vincent Aboubakar namelijk op de transferlijst geplaatst. Hij kwam dit seizoen al niet te vaak meer in actie. Best verrassend, want de nog steeds maar 28-jarige Kameroener kan fraaie cijfers voorleggen bij Porto. In 124 wedstrijden wist hij namelijk 58 keer te scoren.

Ook in het jaar dat Aboubakar werd uitgeleend aan het Turkse Besiktas wist hij 19 keer doel te treffen in 38 wedstrijden. De aanvaller heeft ook 63 caps achter zijn naam voor Kameroen, waarin hij 20 keer tot scoren kwam. Mogelijk zou hij dan ook een optie kunnen zijn voor Club, al is er van enige interesse momenteel geen sprake.

Die is er alvast wel al uit Engeland. Want zo zou West Ham United wel graten zien in een samenwerking. Aboubakar zou bovendien niet al te veel moeten kosten. Met een marktwaarde van 5,5 miljoen euro, maar met nog maar één jaar contract, zou hij een betaalbare optie moeten blijken.

LEES OOK: Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Moet Club eens polsen?

Meest recent

Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

39
39
'Transferbom slaat in bij Kompany: Bayern-project in gevaar'

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

65
65
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

16
16
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

59
59
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

57
57
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

110
110
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

80
80
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

43
43
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

179
179
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

159
159
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

46
46
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

263
263
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

168
168
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

274
274
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

154
154
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

319
319
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

345
345
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

162
162
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

106
106
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

240
240
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

55
55
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

202
202
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

77
77
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

331
331
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

103
103

Meer sportnieuws