'Toekomst Batshuayi duidelijk na teleurstellend transfernieuws'

674 stemmen
'Toekomst Batshuayi duidelijk na teleurstellend transfernieuws'

Timo Werner is bezig aan een uitstekend seizoen bij RB Leipzig, over alle competities heen zit hij al aan 31 doelpunten in 40 wedstrijden. Die sterke prestaties lijken hem nu een fraaie transfer op te leveren. Zo meldt BILD dat de Duitse international dicht bij een overgang naar Chelsea FC staat.

Werner was de voorbije maanden grof wild op de transfermarkt. Uiteraard toonde Bayern München interesse, maar ook Liverpool FC werd nadrukkelijk genoemd. Jürgen Klopp had naar verluidt zelfs telefonisch contact met zijn landgenoot. Toch is het Chelsea dat aan het langste einde zou trekken. Volgens BILD zijn de Blues in vergevorderde gesprekken met de spits. Op Stamford Bridge zou hij een contract van vijf seizoen tekenen met een jaarsalaris van om en bij de 10 miljoen euro.

Ten laatste volgende week zou de deal beklonken moeten zijn. De tijd begint dan ook te tikken voor Chelsea. Om Werner over te nemen zou de Londense topclub immers beroep doen op de afkoopclausule in zijn contract bij Leipzig. Die bedraagt zo'n 60 miljoen euro, maar verloopt op 15 juni. De Blues, die zich eerder al versterkten met Hakim Ziyech van Ajax, hebben dus nog een tiental dagen om de transfer rond te krijgen.

UPDATE 22u45

Timo Werner lijkt dus stevig op weg naar Chelsea, en dat is allesbehalve goed nieuws voor Michy Batshuayi. De Rode Duivel kwam nu al amper aan spelen toe bij The Blues, en de komst van een nieuwe aanvaller lijkt zijn lot dan ook zo goed als zeker te bezegelen. Batsman moet namelijk absoluut aan spelen toekomen wil hij kans maken op een selectie voor het EK, en lijkt een vertrek aanstaande. Bij de RTBF zijn ze alvast duidelijk: “De perspectieven van Batshuayi zijn niet goed. Een vertrek lijkt steeds meer verplicht voor hem, 12 maanden voor het Europees Kampioenschap.

LEES OOK: Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Einde verhaal?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

25
25
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

23
23
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

16
16
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

327
327
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

62
62
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

82
82
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

104
104
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

103
103
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

45
45
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

360
360
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

107
107
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

144
144
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

148
148
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

173
173
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

515
515
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

149
149
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

145
145
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

388
388
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

319
319
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

89
89
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

724
724
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

247
247
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

178
178
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

535
535
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

244
244

Meer sportnieuws