'Toekomst Batshuayi duidelijk na teleurstellend transfernieuws'

door
'Toekomst Batshuayi duidelijk na teleurstellend transfernieuws'

Timo Werner is bezig aan een uitstekend seizoen bij RB Leipzig, over alle competities heen zit hij al aan 31 doelpunten in 40 wedstrijden. Die sterke prestaties lijken hem nu een fraaie transfer op te leveren. Zo meldt BILD dat de Duitse international dicht bij een overgang naar Chelsea FC staat.

Werner was de voorbije maanden grof wild op de transfermarkt. Uiteraard toonde Bayern München interesse, maar ook Liverpool FC werd nadrukkelijk genoemd. Jürgen Klopp had naar verluidt zelfs telefonisch contact met zijn landgenoot. Toch is het Chelsea dat aan het langste einde zou trekken. Volgens BILD zijn de Blues in vergevorderde gesprekken met de spits. Op Stamford Bridge zou hij een contract van vijf seizoen tekenen met een jaarsalaris van om en bij de 10 miljoen euro.

Ten laatste volgende week zou de deal beklonken moeten zijn. De tijd begint dan ook te tikken voor Chelsea. Om Werner over te nemen zou de Londense topclub immers beroep doen op de afkoopclausule in zijn contract bij Leipzig. Die bedraagt zo'n 60 miljoen euro, maar verloopt op 15 juni. De Blues, die zich eerder al versterkten met Hakim Ziyech van Ajax, hebben dus nog een tiental dagen om de transfer rond te krijgen.

UPDATE 22u45

Timo Werner lijkt dus stevig op weg naar Chelsea, en dat is allesbehalve goed nieuws voor Michy Batshuayi. De Rode Duivel kwam nu al amper aan spelen toe bij The Blues, en de komst van een nieuwe aanvaller lijkt zijn lot dan ook zo goed als zeker te bezegelen. Batsman moet namelijk absoluut aan spelen toekomen wil hij kans maken op een selectie voor het EK, en lijkt een vertrek aanstaande. Bij de RTBF zijn ze alvast duidelijk: “De perspectieven van Batshuayi zijn niet goed. Een vertrek lijkt steeds meer verplicht voor hem, 12 maanden voor het Europees Kampioenschap.

LEES OOK: ‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Einde verhaal?

Meest recent

Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

67
67
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

95
95
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

147
147
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

437
437
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

42
42
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

59
59
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

260
260
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

46
46
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

172
172
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

280
280
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

245
245
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

593
593
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

327
327
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

166
166
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

176
176
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

214
214
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

430
430
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

447
447
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

177
177
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

194
194
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

549
549
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

41
41
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

302
302
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

284
284
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

33
33

Meer sportnieuws