Huurling streng voor Kompany: "Hij beloofde dat ik mijn kans zou krijgen"

door
Huurling streng voor Kompany:

Het sportieve departement bij Anderlecht zal zijn handen meer dan vol hebben tijdens de komende zomermercato. Er zal immers een spelersgroep gevormd moeten worden die in staat moet zijn om minstens een Europees ticket te bemachtigen. Daarnaast zullen een pak spelers van de hand gedaan moeten worden.


Een aantal leden van de huidige kern komen immers niet meer in de plannen voor, bovendien keren een pak overbodige huurlingen terug naar Neerpede. Over Isaac Thelin hoeft RSCA zich echter nog geen zorgen te maken. Bij Expressen bevestigt de spits dat hij tot eind dit jaar bij Malmö FF blijft. Die club huurt hem sinds afgelopen winter. "Er was een opening dat ik in de zomer al kon vertrekken als een andere club me echt wou kopen. Maar ik maak het seizoen vol hier", klonk het.

Thelin kwam ook nog eens terug op zijn winters vertrek bij RSCA. In de zomer mocht hij immers niet weg, vervolgens kwam hij een half seizoen amper in actie. "Telkens als ik terugkeerde, was er een nieuw bestuur of een nieuwe coach. Dit keer was het Vincent Kompany, die zijn eigen trainers en spelers haalde. Maar ik was professioneel en vocht voor mij kans. Kompany zei onmiddellijk dat ik niet mocht vertrekken omdat ze maar twee spitsen hadden", getuigt Thelin.

Uiteindelijk bleef de spits dus tot aan de winterstop, maar in die maanden kwam hij amper van de bank. "Kompany beloofde dat ik de kans zou krijgen om te tonen wat ik waard was, maar die kreeg ik niet hoewel er toch enkele geblesseerden waren. Ik bleef mijn best doen en had snel door dat ik toch zou moeten vertrekken."

LEES OOK: Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Thelin heeft te weinig kansen gekregen bij Anderlecht ...

Meest recent

Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

6
6
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

142
142
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

86
86
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

8
8
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

145
145
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

352
352
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

310
310
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

384
384
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

301
301
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

60
60
'Overmars aan zet: vertrek Antwerp-steunpilaar dreigt'

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

677
677
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

562
562
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

88
88
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

206
206
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

427
427
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

335
335
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

150
150
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

797
797
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

163
163
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

61
61
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

149
149
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

183
183
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

956
956
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

181
181
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

282
282

Meer sportnieuws