L'Equipe: 'Anderlecht meldt zich voor aanvaller van 7 miljoen'

door
L'Equipe: 'Anderlecht meldt zich voor aanvaller van 7 miljoen'

Ondanks zijn afscheid als voorzitter, besloot hoofdaandeelhouder Marc Coucke om RSC Anderlecht van vers kapitaal te voorzien. Hij liet voor miljoenen aan schulden omzetten in aandelen en samen met de andere aandeelhouders zal hij ook nog extra geld in de club pompen. Hierdoor heeft RSCA opnieuw voldoende werkbudget op de transfermarkt.


CEO Karel Van Eetvelt liet woensdag nog verstaan dat de Brusselaars een aanzienlijk deel van de vrijgekomen som zullen spenderen aan versterking. En daarvoor zou de recordkampioen onder meer naar Frankrijk lonken. Zo meldt het toonaangevende L'Equipe dat Anderlecht zijn zinnen heeft gezet op Stéphane Diarra. Deze 21-jarige (flank)aanvaller uit Ivoorkust komt momenteel uit voor Le Mans FC. Daar kende hij met vier goals en evenveel assists een behoorlijk seizoen.

Door de vroegtijdige stopzetting van de competitie degradeerde Le Mans echter uit de Ligue 2 en dus is de club allicht genoodzaakt om haar smaakmaker te verkopen. De vraag is echter of Paars-Wit, zelfs gezien de nieuwe middelen, kan voldoen aan de voorwaarden. Volgens France Football deed FC Lorient immers al een bod van 2 miljoen euro, maar zou Le Mans minstens het drievoudige verlangen. Bij L'Equipe heeft men het zelfs over een vraagprijs van 7 miljoen euro.

De kans dat Le Mans effectief 6 à 7 miljoen zal vangen is klein, maar de Brusselaars zullen dus sowieso meer dan 2 miljoen euro moeten bieden om enigszins kans te maken. Bovendien zullen ze zich moeten haasten. Naast Lorient zou immers ook Stade Brest belangstelling tonen in Diarra.

LEES OOK: 'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Heeft Anderlecht wel nood aan een extra flankaanvaller?

Meest recent

UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

25
25
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

38
38
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

34
34
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

330
330
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

91
91
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

108
108
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

168
168
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

46
46
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

386
386
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

354
354
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

109
109
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

55
55
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

207
207
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

491
491
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

90
90
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

703
703
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

155
155
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

321
321
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

132
132
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

168
168
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

384
384
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

560
560
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

869
869

Meer sportnieuws