L'Equipe: 'Anderlecht meldt zich voor aanvaller van 7 miljoen'

door
L'Equipe: 'Anderlecht meldt zich voor aanvaller van 7 miljoen'

Ondanks zijn afscheid als voorzitter, besloot hoofdaandeelhouder Marc Coucke om RSC Anderlecht van vers kapitaal te voorzien. Hij liet voor miljoenen aan schulden omzetten in aandelen en samen met de andere aandeelhouders zal hij ook nog extra geld in de club pompen. Hierdoor heeft RSCA opnieuw voldoende werkbudget op de transfermarkt.


CEO Karel Van Eetvelt liet woensdag nog verstaan dat de Brusselaars een aanzienlijk deel van de vrijgekomen som zullen spenderen aan versterking. En daarvoor zou de recordkampioen onder meer naar Frankrijk lonken. Zo meldt het toonaangevende L'Equipe dat Anderlecht zijn zinnen heeft gezet op Stéphane Diarra. Deze 21-jarige (flank)aanvaller uit Ivoorkust komt momenteel uit voor Le Mans FC. Daar kende hij met vier goals en evenveel assists een behoorlijk seizoen.

Door de vroegtijdige stopzetting van de competitie degradeerde Le Mans echter uit de Ligue 2 en dus is de club allicht genoodzaakt om haar smaakmaker te verkopen. De vraag is echter of Paars-Wit, zelfs gezien de nieuwe middelen, kan voldoen aan de voorwaarden. Volgens France Football deed FC Lorient immers al een bod van 2 miljoen euro, maar zou Le Mans minstens het drievoudige verlangen. Bij L'Equipe heeft men het zelfs over een vraagprijs van 7 miljoen euro.

De kans dat Le Mans effectief 6 à 7 miljoen zal vangen is klein, maar de Brusselaars zullen dus sowieso meer dan 2 miljoen euro moeten bieden om enigszins kans te maken. Bovendien zullen ze zich moeten haasten. Naast Lorient zou immers ook Stade Brest belangstelling tonen in Diarra.

LEES OOK: Jan Mulder trekt vernietigende Anderlecht-conclusie

Heeft Anderlecht wel nood aan een extra flankaanvaller?

Meest recent

Genk vreest voor El Ouahdi: aangeslagen Heynen reageert

Met zeges tegen Rangers FC en STVV leek KRC Genk de rug te rechten, maar donderdagavond volgde een ...

66
66
UEL/UECL: Dubbele dreun Nederland, pijnlijke avond voor Sels

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

29
29
Horror-avond Genk: Europese optater, El Ouahdi afgevoerd

KRC Genk heeft donderdagavond andermaal een stevige tik geïncasseerd. In de League Phase van de ...

174
174
'Ophef bij Club Brugge: ook bestuur moet ingrijpen'

Club Brugge staat zondagavond voor de Jupiler Pro League-clash tegen landskampioen. Maar de aanloop ...

236
236
'Kompany trekt bleek weg: Man City plant transferraid'

Bayern München is indrukwekkend aan het seizoen begonnen. Tot dusver bleek geen enkele ploeg in ...

69
69
Jan Mulder trekt vernietigende Anderlecht-conclusie

Tijdens de eerste volledige Europese week van het seizoen, moet RSC Anderlecht thuis vanuit een ...

198
198
De Bruyne doet tegenstander duizelen: "Als hij het veld opkomt ..."

Net op het moment dat de twijfels over zijn overstap naar SSC Napoli opnieuw de kop begonnen op te ...

93
93
Selectie Garcia: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Volgende week blazen de Rode Duivels voor de tweede keer dit seizoen verzamelen. In hun ...

341
341
UEL/UECL: Nederlandse stunt, Meunier en co winnen topper

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

56
56
"Hij werd écht geduwd" - Union bestolen in Champions League?

Het is Union SG niet gelukt om voor de tweede speeldag op rij te stunten in de Champions League. De ...

117
117
'Nieuwe miljoenendeal Club: grootmacht in tribunes'

Club Brugge nam tijdens de voorbije zomermercato afscheid van een rist sterkhouders, maar ...

185
185
Genk-Ferencvaros: Fink kiest vier wissels in basiself

De Europese week was voorlopig geen succes voor de Belgische clubs, aan KRC Genk om daar verandering ...

48
48
Anderlecht vs. Standard: Zetterberg doet voorspelling

Alvorens de nationale ploegen opnieuw aan zet zijn, staat nog een fraai weekend in de Jupiler Pro ...

196
196
Club Brugge slikt: voorwaarde voor volgende ronde UCL

De eerste Belgische nederlaag in de League Phase van de Champions League is een feit dit seizoen. ...

548
548
Italianen geloven ogen niet na actie De Bruyne in 74ste minuut

Kevin De Bruyne toonde zich woensdagavond de grote man bij zijn club SSC Napoli. Met twee fraaie ...

368
368
Pijnlijke aftocht: Union-sterkhouder met grond gelijk gemaakt

Daags na de slipper van Club Brugge op Atalanta BC, heeft ook Union SG zijn eerste nederlaag in de ...

235
235
'Rampenplan Club Brugge: exit Jackers, nieuwe doelman?'

Club Brugge speelt met vuur op de meest impactvolle positie. De rotatie tussen Mignolet en Jackers ...

647
647
Garcia klapt uit de biecht: vervanger Lukaku bekend?

Binnen iets meer dan een week nemen de Rode Duivels het op tegen Noord-Macedonië en Wales. Voor ...

168
168
De Bruyne-bommetje bij AA Gent: Leko rolt spierballen

Met twee assists tegen Sporting vereffende Kevin De Bruyne woensdag in de Champions League zijn ...

144
144
Lotte Vanwezemael doet spraakmakende Courtois-onthulling

Hoe diep ging Lotte Vanwezemael écht met Courtois? In haar radioshow BLOOT onthult ze plots ...

174
174
'Antwerp luidt alarmbel: Overmars legt Wils ultimatum op'

Het gaat van kwaad naar erger bij Antwerp, dat na de nederlaag tegen Zulte Waregem achterblijft met ...

468
468
Fink slaakt zucht van opluchting: 5 wissels in Genk?

De crisis is verbannen bij KRC Genk, dat in de Europa League donderdag Ferencvaros over de vloer ...

144
144
Brusselmans zet BV-wereld op zijn kop: "Levensgevaarlijk!"

Herman Brusselmans kreeg het de afgelopen tijd al zwaar te verduren. De BV stond in het oog van een ...

126
126
'Club Brugge keert kar: nieuw toptarget op verlanglijst'

Club Brugge leek op weg naar een nieuwe stunt in de Champions League, tot Atalanta foutjes van Cisse ...

1126
1126
Coucke kan cashen: Anderlecht deels in Qatarese handen?

Het is ondertussen bijna een maand geleden dat Wouter Vandenhaute aan de kant werd geschoven als ...

992
992

Meer sportnieuws