Krijgt middenvelder weldra nieuwe kans bij Club Brugge?

door
Krijgt middenvelder weldra nieuwe kans bij Club Brugge?

Club Brugge werkt met de nodige ambities naar het komende seizoen toe. In eigen land wil Blauw-Zwart opnieuw voor de dubbel gaan er ook Europees mikken de Bruggelingen op een straffe campagne. Om die doelstellingen te bereiken zal de kern wel in de breedte versterkt moeten worden.


Onder meer een extra middenvelder is welgekomen en daar zou het bestuur ook werk van maken, zo zou Blauw-Zwart een officieel bod hebben neergelegd voor de Braziliaan Fabinho. Maar mogelijk vindt Club ook intern een alternatief. Zo kan coach Philippe Clement bij de start van de voorbereiding normaal gezien weer beschikken over Jordi Vanlerberghe. Die werd het voorbije seizoen verhuurd aan KV Mechelen, maar woensdag maakte Malinwa bekend dat het geen beroep zal doen op de aankoopoptie.

En dus zal Vanlerberghe terugkeren naar Jan Breydel, waar hij nog een contract heeft tot 2021. Als die overeenkomst niet verlengd wordt en Club nog iets aan hem wil verdienen, zal de 23-jarige in principe verkocht moeten worden tijdens de komende mercato. Al is het maar de vraag hoeveel hij in het huidige klimaat zal opbrengen.

NIEUWE KANS?
Een andere optie is om Vanlerberghe, die eerder ook al aan KV Oostende verhuurd werd en slechts een achttal officiële wedstrijden voor Club op de teller heeft staan, een nieuwe kans te geven. Als zijn gewenste niveau gehaald wordt, moet hij in principe een goed alternatief vormer voor Mats Rits en Eder Balanta. Bovendien kan Vanlerberghe ook in de driemans-defensie uitgespeeld worden. Afwachten dus wat Clement en co beslissen, de verwachting is dat hij zich in de voorbereiding alvast mag bewijzen.

LEES OOK: Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Vanlerberghe verdient een nieuwe kans bij Club ...

Meest recent

Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

34
34
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

92
92
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

183
183
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

191
191
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

318
318
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

109
109
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

212
212
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

424
424
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

330
330
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

153
153
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

338
338
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

297
297
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

172
172
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

689
689
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

244
244
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

356
356
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

239
239
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

170
170
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

33
33
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

51
51
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

159
159
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

145
145
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

210
210
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

206
206
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

73
73

Meer sportnieuws