Krijgt middenvelder weldra nieuwe kans bij Club Brugge?

1137 stemmen
Krijgt middenvelder weldra nieuwe kans bij Club Brugge?

Club Brugge werkt met de nodige ambities naar het komende seizoen toe. In eigen land wil Blauw-Zwart opnieuw voor de dubbel gaan er ook Europees mikken de Bruggelingen op een straffe campagne. Om die doelstellingen te bereiken zal de kern wel in de breedte versterkt moeten worden.


Onder meer een extra middenvelder is welgekomen en daar zou het bestuur ook werk van maken, zo zou Blauw-Zwart een officieel bod hebben neergelegd voor de Braziliaan Fabinho. Maar mogelijk vindt Club ook intern een alternatief. Zo kan coach Philippe Clement bij de start van de voorbereiding normaal gezien weer beschikken over Jordi Vanlerberghe. Die werd het voorbije seizoen verhuurd aan KV Mechelen, maar woensdag maakte Malinwa bekend dat het geen beroep zal doen op de aankoopoptie.

En dus zal Vanlerberghe terugkeren naar Jan Breydel, waar hij nog een contract heeft tot 2021. Als die overeenkomst niet verlengd wordt en Club nog iets aan hem wil verdienen, zal de 23-jarige in principe verkocht moeten worden tijdens de komende mercato. Al is het maar de vraag hoeveel hij in het huidige klimaat zal opbrengen.

NIEUWE KANS?
Een andere optie is om Vanlerberghe, die eerder ook al aan KV Oostende verhuurd werd en slechts een achttal officiële wedstrijden voor Club op de teller heeft staan, een nieuwe kans te geven. Als zijn gewenste niveau gehaald wordt, moet hij in principe een goed alternatief vormer voor Mats Rits en Eder Balanta. Bovendien kan Vanlerberghe ook in de driemans-defensie uitgespeeld worden. Afwachten dus wat Clement en co beslissen, de verwachting is dat hij zich in de voorbereiding alvast mag bewijzen.

LEES OOK: 'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Vanlerberghe verdient een nieuwe kans bij Club ...

Meest recent

'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

99
99
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

11
11
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

9
9
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

166
166
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

301
301
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

89
89
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

293
293
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

551
551
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

445
445
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

316
316
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

475
475
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

130
130
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

153
153
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

92
92
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

95
95
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

200
200
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

315
315
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

671
671
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

164
164
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

93
93
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

287
287
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

429
429
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

266
266
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

308
308

Meer sportnieuws