Krijgt middenvelder weldra nieuwe kans bij Club Brugge?

door
Krijgt middenvelder weldra nieuwe kans bij Club Brugge?

Club Brugge werkt met de nodige ambities naar het komende seizoen toe. In eigen land wil Blauw-Zwart opnieuw voor de dubbel gaan er ook Europees mikken de Bruggelingen op een straffe campagne. Om die doelstellingen te bereiken zal de kern wel in de breedte versterkt moeten worden.


Onder meer een extra middenvelder is welgekomen en daar zou het bestuur ook werk van maken, zo zou Blauw-Zwart een officieel bod hebben neergelegd voor de Braziliaan Fabinho. Maar mogelijk vindt Club ook intern een alternatief. Zo kan coach Philippe Clement bij de start van de voorbereiding normaal gezien weer beschikken over Jordi Vanlerberghe. Die werd het voorbije seizoen verhuurd aan KV Mechelen, maar woensdag maakte Malinwa bekend dat het geen beroep zal doen op de aankoopoptie.

En dus zal Vanlerberghe terugkeren naar Jan Breydel, waar hij nog een contract heeft tot 2021. Als die overeenkomst niet verlengd wordt en Club nog iets aan hem wil verdienen, zal de 23-jarige in principe verkocht moeten worden tijdens de komende mercato. Al is het maar de vraag hoeveel hij in het huidige klimaat zal opbrengen.

NIEUWE KANS?
Een andere optie is om Vanlerberghe, die eerder ook al aan KV Oostende verhuurd werd en slechts een achttal officiële wedstrijden voor Club op de teller heeft staan, een nieuwe kans te geven. Als zijn gewenste niveau gehaald wordt, moet hij in principe een goed alternatief vormer voor Mats Rits en Eder Balanta. Bovendien kan Vanlerberghe ook in de driemans-defensie uitgespeeld worden. Afwachten dus wat Clement en co beslissen, de verwachting is dat hij zich in de voorbereiding alvast mag bewijzen.

LEES OOK: 'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Vanlerberghe verdient een nieuwe kans bij Club ...

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

92
92
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

45
45
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

242
242
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

91
91
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

195
195
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

130
130
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

155
155
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

353
353
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

237
237
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

122
122
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

273
273
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

62
62
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

151
151
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

141
141
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

269
269
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

266
266
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

421
421
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

338
338
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

555
555

Meer sportnieuws