Losada heeft doel één bereikt: "Nu Beerschot terugbrengen waar het hoort"

130 stemmen
Losada heeft doel één bereikt:

Het zat er al een hele tijd aan te komen, maar pas woensdag maakte Beerschot ook officieel bekend dat Hernan Losada ook volgend seizoen hoofdtrainer zal blijven van de Ratten. De Argentijn nam ad interim over van Stijn Vreven en loodste de ploeg naar de tweede periodetitel. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen OH Leuven staat Beerschot zo op 90 minuten van promotie naar 1A.


Losada wordt voor die sterke prestaties beloond met een driejarig contract. "Beerschot gaf me de kans een mooi leven uit te bouwen als profvoetballer, dat ik 14 jaar later bij diezelfde club m’n carrière als hoofdcoach kan lanceren, is een droom die uitkomt. Hier heb ik de laatste jaren heel hard voor gewerkt en ik ben blij dat die investeringen geloond hebben", glundert hij op de website van de club.

"Ik ben best trots op wat ik hier in die maanden heb kunnen realiseren. Ik heb deze groep weer een identiteit gegeven. In die zin heb ik dit contract zelf afgedwongen. Toen ik in 2015 terugkeerde naar Beerschot had ik 2 doelen. Ik wilde doorgroeien tot coach en Beerschot terugbrengen waar het thuishoort, in 1A. Dat moment wil ik voor geen geld van de wereld missen. We hebben als een grote familie teruggeknokt en staan op 90 minuten van alweer een historisch moment. Daar gaan we allemaal samen voor."


LEES OOK: 'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

🚀

Zal Beerschot deze keer wel promoveren?

Meest recent

'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

7
7
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

71
71
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

88
88
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

103
103
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

248
248
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

64
64
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

166
166
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

65
65
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

341
341
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

152
152
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

148
148
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

69
69
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

238
238
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

283
283
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

91
91
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

328
328
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

955
955
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

501
501
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

400
400
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

594
594
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

181
181
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

185
185
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

235
235
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

512
512
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

574
574

Meer sportnieuws