'Tottenham biedt Vertonghen uitzonderlijk contract aan'

1309
'Tottenham biedt Vertonghen uitzonderlijk contract aan'

Het afscheid van Jan Vertonghen bij Tottenham Hotspur lijkt op een wrange manier plaats te gaan vinden. Manager José Mourinho lijkt de Rode Duivel namelijk niet meer nodig te hebben wanneer het seizoen zich hervat.

Officieel is Vertonghen tot en met 30 juni speler van de Londense club. Door de coronacrisis bestond de mogelijkheid om deze verbintenis kortstondig te verlengen, waardoor hij het restant van het seizoen mee kon maken. Onderhandelingen hierover zijn door Mourinho echter beëindigd.

Journalist Neil Fissler van de Sunday Express maakt daar melding van. Vertonghen zou dus hooguit nog een paar weken kunnen meedraaien, maar de kans op speeltijd is gering. Waarschijnlijk heeft de verdediger zijn laatste duel voor Tottenham dus al achter de rug. Het is nog onduidelijk waar zijn toekomst ligt. Vertonghen is meermaals gelinkt aan een Ajax-hereniging of een overstap naar de Serie A in Italië.

UPDATE 03/06

Zoals bovenstaand al vermeldt, hebben de Engelse clubs de mogelijkheid om hun spelers die einde contract zijn een verlenging aan te bieden tot wanneer het huidige Premier League-seizoen ten einde loopt. Volgens The Sunday Express leek José Mourinho niet geneigd om hier voor Jan Vertonghen gebruik van te willen maken, maar daar denkt Het Nieuwsblad anders over.

Volgens hen heeft Tottenham de Rode Duivel namelijk wél een voorstel van een contractverlenging van één maand gedaan. Echter zou het Vertonghen zelf zijn die niet geneigd is om te tekenen. Gezien hij na dit seizoen sowieso elders aan de bak zal moeten, zou hij niet het risico willen lopen op een blessure. Langs de andere kant zou hij zo wel een fraaier afscheid kunnen krijgen bij The Spurs.


LEES OOK: Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Moet hij tekenen?

Meest recent

De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

0
0
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

2
2
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

64
64
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

19
19
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

47
47
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

52
52
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

54
54
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

223
223
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

356
356
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

109
109
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

260
260
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

134
134
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

106
106
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

463
463
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

560
560
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

64
64
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

774
774
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

75
75
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

647
647
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

226
226
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1134
1134
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

167
167
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30

Meer sportnieuws