'Eleven Sports werkt aan Extra Time-deal met VRT'

349 stemmen
'Eleven Sports werkt aan Extra Time-deal met VRT'

De Jupiler Pro League wordt volgend seizoen in een nieuw kleedje gestoken. Vlak voor de coronacrisis losbarstte, bereikte de Pro League immers een akkoord over de verkoop van de televisierechten. Zo zullen de wedstrijden vanaf volgend seizoen in beeld gebracht worden door Eleven Sports.


Momenteel is men bij Eleven dan ook volop bezig met het uitwerken van hun plannen. Zo wordt er nog steeds onderhandeld met de telecomoperatoren over het uitzenden van de wedstrijden op hun kanalen. Verwacht wordt dat Telenet en co ook zullen toehappen, anders dreigen ze een pak van hun sport-abonnees kwijt te spelen. Iets wat ze na de corona-periode, waarin ook heel wat abonnees (tijdelijk) afhaakten, absoluut willen vermijden.

Volgens de krant Het Nieuwsblad lopen er echter ook onderhandelingen met de VRT omtrent Extra Time. De openbare omroep wil de wekelijkse voetbaltalkshow blijven uitzenden, maar dan moeten de JPL-beelden wel beschikbaar blijven. Eleven zou daar in principe mee akkoord willen gaan, al moet daar wel iets tegenover staan. Zo wil men in ruil beroep kunnen doen op de voetbalgezichten van de VRT.

Hoe dat concreet zal geregeld worden is voorlopig wel nog niet duidelijk. Filip Joos is tijdens de weekends bijvoorbeeld aan de slag als commentator bij Play Sports, terwijl Peter Vandenbempt en Frank Raes ook voor Proximus Sports werken.

LEES OOK: 'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Het Belgisch voetbal heeft nood aan een nieuwe voetbaltalkshow ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

86
86
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

23
23
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

127
127
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

78
78
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

172
172
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

133
133
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

871
871
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

63
63
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

361
361
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

185
185
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

572
572
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

653
653
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

77
77
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

147
147
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

762
762
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

91
91
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

68
68
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

64
64
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

41
41
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

165
165
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

123
123
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

114
114
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

99
99
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

147
147
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

50
50

Meer sportnieuws