'Club en Anderlecht krijgen stevige concurrentie voor transferdoelwit'

door
'Club en Anderlecht krijgen stevige concurrentie voor transferdoelwit'

Anderlecht maakt werk van extra middelen om zo snel mogelijk weer een competitief elftal op de been te brengen, al blijft de focus toch vooral gericht op iets goedkopere versterkingen. Een van de namen die al duchtig naar voren werd geschoven, is die van Sao Paulo-middenvelder Fabinho. Al heeft naar verluidt ook Club Brugge interesse in de 20-jarige Braziliaan.

Niet de eerste keer dat Paars-Wit en Blauw-Zwart in elkaars vaarwater zitten uiteraard, want vorige zomer ging Club Brugge nog met Mbaye Diagne aan de haal. De geflopte huurling van Galatasaray gaf uiteindelijk zelf de voorkeur aan Jan Breydel boven het Lotto Park, mede door het vooruitzicht op Europees voetbal. Ook dit keer zullen vooral de persoonlijke voorwaarden een rol spelen, want Braziliaanse media bevestigen nogmaals dat Fabinho zijn weldra aflopende contract niet zal verlengen.

UPDATE 02/06
Opvallend genoeg duikt nu ook de derde hoofdrolspeler in het verhaal rond Diagne op in het transferdossier van Fabinho. Het Turkse Fotospor meldt immers dat ook Galatsaray zich mengt in de strijd om de Braziliaanse middenvelder. De Turkse kampioen zou, net als Club, zelfs al een contractvoorstel overgemaakt hebben aan de advocaat van Fabinho. Het belooft dus nog een spannende strijd te worden.

LEES OOK: 'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Zal hij volgend seizoen in België spelen?

Meest recent

'Saudische megaplannen: twee Duivels op verlanglijst'

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

8
8
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

5
5
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

25
25
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

60
60
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

212
212
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

121
121
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

185
185
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

272
272
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

45
45
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

418
418
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

278
278
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

581
581
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

420
420
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

331
331
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

72
72
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

126
126
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

768
768
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

594
594
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

288
288
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

350
350
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

885
885
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

405
405
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

338
338
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

448
448
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

185
185

Meer sportnieuws