'KV Mechelen houdt spits uit de handen van Twente'

486 stemmen
'KV Mechelen houdt spits uit de handen van Twente'

KV Mechelen kan terugkijken op een meer dan geslaagd seizoen als nieuwkomer in de Jupiler Pro League. De bekerwinnaar van vorig jaar eindigde op een knappe zesde plaats in de eindrangschikking, en kan zich voluit gaan richten op volgend seizoen. Enkele overbodige spelers zullen de Mechelaars echter ook moeten verlaten.

Volgens Het Laatste Nieuws mag Mohamed Zeroual beschikken bij KV Mechelen. De 21-jarige spits deed het nochtans goed bij de beloften afgelopen seizoen, maar ziet zijn contract niet verlengd worden Achter de Kazerne. Volgens de krant kan Zeroual wel op heel wat interesse rekenen. Zo zou de kleine spits in de belangstelling staan van RWDM. Naast de 1B-promovendus zouden ook Go Ahead Eagles en Helmond Sport geïnteresseerd zijn in Zeroual.

UPDATE 26/05

Zeroual is niet de enige youngster van Malinwa die kan rekenen op Nederlandse belangstelling. Volgens HLN heeft FC Twente immers een oogje laten vallen op Angelos Kotsopoulos, een 19-jarige spits van de Mechelse beloften. De Griek tekende einde vorige zomer voor één seizoen in het AFAS-stadion, al heeft de club wel een optie om die overeenkomst met één jaar te verlengen. Of ze daarop beroep zal doen is momenteel niet geweten.

UPDATE 02/06
KV Mechelen is erin geslaagd om Kotsopoulos uit de handen van Twente te houden. Volgens Het Laatste Nieuws zal de jonge Griek immers een nieuw contract tot 2021 tekenen. Die contractverlenging zou op enkele details na rond zijn. De 19-jarige moet volgend seizoen helemaal doorbreken bij de beloften, nadat hij dit seizoen voornamelijk bij de U18 mooie dingen liet zien.

LEES OOK: 'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

Zal hij ook bij het A-elftal van KV Mechelen doorbreken?

Meest recent

Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

7
7
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

81
81
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

47
47
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

134
134
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

516
516
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

16
16
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

410
410
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

77
77
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

194
194
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

725
725
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

109
109
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

198
198
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

205
205
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

541
541
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

459
459
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

909
909
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

320
320
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

509
509
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

294
294
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

187
187
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

434
434
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

48
48
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

523
523
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

110
110
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

346
346

Meer sportnieuws