'KV Mechelen houdt spits uit de handen van Twente'

door
'KV Mechelen houdt spits uit de handen van Twente'

KV Mechelen kan terugkijken op een meer dan geslaagd seizoen als nieuwkomer in de Jupiler Pro League. De bekerwinnaar van vorig jaar eindigde op een knappe zesde plaats in de eindrangschikking, en kan zich voluit gaan richten op volgend seizoen. Enkele overbodige spelers zullen de Mechelaars echter ook moeten verlaten.

Volgens Het Laatste Nieuws mag Mohamed Zeroual beschikken bij KV Mechelen. De 21-jarige spits deed het nochtans goed bij de beloften afgelopen seizoen, maar ziet zijn contract niet verlengd worden Achter de Kazerne. Volgens de krant kan Zeroual wel op heel wat interesse rekenen. Zo zou de kleine spits in de belangstelling staan van RWDM. Naast de 1B-promovendus zouden ook Go Ahead Eagles en Helmond Sport geïnteresseerd zijn in Zeroual.

UPDATE 26/05

Zeroual is niet de enige youngster van Malinwa die kan rekenen op Nederlandse belangstelling. Volgens HLN heeft FC Twente immers een oogje laten vallen op Angelos Kotsopoulos, een 19-jarige spits van de Mechelse beloften. De Griek tekende einde vorige zomer voor één seizoen in het AFAS-stadion, al heeft de club wel een optie om die overeenkomst met één jaar te verlengen. Of ze daarop beroep zal doen is momenteel niet geweten.

UPDATE 02/06
KV Mechelen is erin geslaagd om Kotsopoulos uit de handen van Twente te houden. Volgens Het Laatste Nieuws zal de jonge Griek immers een nieuw contract tot 2021 tekenen. Die contractverlenging zou op enkele details na rond zijn. De 19-jarige moet volgend seizoen helemaal doorbreken bij de beloften, nadat hij dit seizoen voornamelijk bij de U18 mooie dingen liet zien.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Zal hij ook bij het A-elftal van KV Mechelen doorbreken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

0
0
'Verhaeghe vloekt: Feyenoord drukt door voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

26
26
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

11
11
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

108
108
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

38
38
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

186
186
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

99
99
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

58
58
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

55
55
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

90
90
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

309
309
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

144
144
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

66
66
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

164
164
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

58
58
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

349
349
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

230
230
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

689
689
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

146
146
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

384
384
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

73
73
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

423
423
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

569
569
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

719
719
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

160
160

Meer sportnieuws