'KV Mechelen houdt spits uit de handen van Twente'

door
'KV Mechelen houdt spits uit de handen van Twente'

KV Mechelen kan terugkijken op een meer dan geslaagd seizoen als nieuwkomer in de Jupiler Pro League. De bekerwinnaar van vorig jaar eindigde op een knappe zesde plaats in de eindrangschikking, en kan zich voluit gaan richten op volgend seizoen. Enkele overbodige spelers zullen de Mechelaars echter ook moeten verlaten.

Volgens Het Laatste Nieuws mag Mohamed Zeroual beschikken bij KV Mechelen. De 21-jarige spits deed het nochtans goed bij de beloften afgelopen seizoen, maar ziet zijn contract niet verlengd worden Achter de Kazerne. Volgens de krant kan Zeroual wel op heel wat interesse rekenen. Zo zou de kleine spits in de belangstelling staan van RWDM. Naast de 1B-promovendus zouden ook Go Ahead Eagles en Helmond Sport geïnteresseerd zijn in Zeroual.

UPDATE 26/05

Zeroual is niet de enige youngster van Malinwa die kan rekenen op Nederlandse belangstelling. Volgens HLN heeft FC Twente immers een oogje laten vallen op Angelos Kotsopoulos, een 19-jarige spits van de Mechelse beloften. De Griek tekende einde vorige zomer voor één seizoen in het AFAS-stadion, al heeft de club wel een optie om die overeenkomst met één jaar te verlengen. Of ze daarop beroep zal doen is momenteel niet geweten.

UPDATE 02/06
KV Mechelen is erin geslaagd om Kotsopoulos uit de handen van Twente te houden. Volgens Het Laatste Nieuws zal de jonge Griek immers een nieuw contract tot 2021 tekenen. Die contractverlenging zou op enkele details na rond zijn. De 19-jarige moet volgend seizoen helemaal doorbreken bij de beloften, nadat hij dit seizoen voornamelijk bij de U18 mooie dingen liet zien.

LEES OOK: KV Mechelen vs Lierse: Rivaliteit bereikt kookpunt

Zal hij ook bij het A-elftal van KV Mechelen doorbreken?

Meest recent

Anderlecht-fans verbijsterd: bizarre clausule bij Hazard

Terwijl Thorgan Hazard op het veld steeds minder indruk maakt, duikt nu een opvallend detail uit ...

13
13
Club Brugge verraste iedereen: één speler kreeg megadeal

Lynnt Audoor stond vorige zomer dicht bij een vertrek, zelfs met een concreet bod van Union SG op ...

76
76
'Paniek in Brussel: Anderlecht dreigt Hasi te dumpen'

Met de komst van Michael Verschueren en Kenneth Bornauw hoopt Anderlecht eindelijk weer rust te ...

119
119
'Hasi op zijn hoede: bekeropstelling Anderlecht lekt uit'

In de 1/16 finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht dinsdagavond KVK Ninove over de vloer. Het ...

102
102
Voetbalbond kondigt refs Croky Cup & speeldag 13 aan

De komende dagen wordt de 1/16 finale van de Croky Cup afgehaspeld, komend weekend staat in de ...

91
91
Garcia verrast: volgende kapitein Rode Duivels bekend?

Binnen een drietal weken nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan en Liechtenstein, de laatste ...

116
116
Pro League versus DAZN: nieuw struikelblok duikt op

Ook de 1/16 finales van de Croky Cup vallen straks exclusief te bekijken via DAZN. Op de achtergrond ...

162
162
Wesley Sonck zingt toontje lager: "Dieje van den Aldi!"

Hij was jarenlang het schrikbeeld van elke verdediger, een trefzekere spits bij Club Brugge, Genk, ...

130
130
Buitenlandse club deelt mee: “Hij traint mee bij KRC Genk"

KRC Genk heeft een zeer goede scouting. De Limburgers wisten al tal van jonge buitenlandse talenten ...

100
100
Teklak ziet onrustwekkende evolutie bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor afgelopen vrijdag met 1-0 van Sporting Charleroi. Het was een zeer matige ...

222
222
Verrassing bij Union SG: wissel van de macht op komst?

Union SG wist met 2-0 te winnen van STVV. De Belgische landskampioen speelde zeker niet ...

90
90
Anderlecht maakt selectie bekend: sterkhouders ontbreken

RSC Anderlecht speelt morgenavond in de Beker van België tegen Ninove. De Brusselaars staan ...

325
325
De Mil: "Kompany? Daarom is hij heel belangrijk voor ons"

Vincent Kompany is trainer van Bayern München en hij is de eerste Belgische coach die bij ...

105
105
'Prestigetransfer' Union SG in de problemen: vertrek lonkt

Union SG doet niet alleen maar goede transfers. Eén van de grootste namen die de club de ...

87
87
Manipulatie in Pro League: Bouchez valt Club Brugge aan

Terwijl de soap rond tv-rechtenhouder DAZN momenteel het leeuwendeel van de aandacht opeist blijft ...

947
947
Wilmots door het lint: stevige sancties voor Standard

In de resterende zes minuten trok het de 1-0 zege wel over de streep, maar zoals verwacht krijgt de ...

169
169
Michy Batshuayi in diepe rouw na tragische gebeurtenis

Michy Batshuayi heeft zwaar nieuws gedeeld vanuit Frankfurt. De Rode Duivel nam op ontroerende wijze ...

70
70
Breuk met DAZN: Pro League overweegt drastische stappen

De soap rond DAZN nadert stilaan haar finale ontknoping. Zo weten we vrijdag of de tv-rechtenhouder ...

487
487
Lardot ontleedt strafschopfases Antwerp-Club Brugge

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 12 op het programma. Naar goede gewoonte ...

984
984
Mercato-alarm: Club Brugge slaat nú toe voor killerspits

Club Brugge kan nú toeslaan voor een 1,97 m diepe spits die in Letland meteen rendeert. De ...

684
684
OHL trapt na richting Hubert: "Misschien beter dat hij weg is"

OH Leuven heeft met Felice Mazzu een nieuwe trainer voorgesteld. Dat is een vreemde keuze, aangezien ...

193
193
Matthäus verandert plots compléét van mening over Kompany

Hoe serieus moet je analisten nog nemen die voor televisie werken? De vraag dient stilaan gesteld te ...

249
249
Hein over RSCA-crisis: "Dan ligt hun ontslagbrief ook klaar"

RSC Anderlecht stevent weer af op een mislukt seizoen. De club betaalt de prijs voor de dramatische ...

666
666
Red Flames slijpen de messen: Ierland is gewaarschuwd

De Red Flames verloren met 4-2 in Dublin tegen Ierland. Een stevige domper. In het stadion van OH ...

50
50
Derde Rode Duivel out: maanden buiten strijd

Het is voor Rudi Garcia geen fijne week geweest. De bondscoach zag de voorbije dagen verschillende ...

181
181

Meer sportnieuws