Mbokani naar Club Brugge? Joos sluit niets uit

door
Mbokani naar Club Brugge? Joos sluit niets uit

Dieumerci Mbokani heeft nog steeds geen nieuw contract bij Antwerp FC getekend en de onderhandelingen omtrent een verlenging verlopen blijkbaar moeizaam. Nadat hij maandagavond de Ebbenhouten Schoen won zette hij de deur dan ook open voor andere ploegen. "Anderlecht, Standard, Club Brugge: ik sta open voor alle voorstellen", klonk het.


De spits heeft opnieuw een uitstekend seizoen achter de rug, toch is het moeilijk om tot een deal met Antwerp te komen. De club biedt hem een overeenkomst van één seizoen aan, maar Mbokani mikt zelf op minstens twee jaar. Het water tussen beide partijen is dus nog behoorlijk diep en zo maken ook andere ploegen een kans.

Voor ex-club Anderlecht staat de deur in ieder geval open, maar ook een overgang naar Club Brugge ziet Mbokani dus wel zitten. Commentator/analist Filip Joos sluit dat in ieder geval niet uit. Al benadrukt hij wel dat de aanvaller zijn arbeidsethiek dan zal moeten aanpassen. "Philippe Clement zal meer discipline op training vereisen, maar de spitspositie is er wel vacant", aldus Joos bij Sporza.

LEES OOK: Woedende Filip Joos eist ontslag van Belgische ref

Club moet doordrukken voor Mbokani ...

Meest recent

DAZN-affaire escaleert voort: cruciaal nieuws voor supporters

De soap rond de beeldrechten in het Belgisch voetbal blijft de gemoederen bedaren. DAZN, de Pro ...

10
10
TRANSFERUURTJE: 'Kompany-vloedgolf in München, schoktransfer Club'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

130
130
'Ajax schokt Antwerp: plan rond Overmars lekt uit'

Hoogspanning op de Bosuil, waar mits een nieuwe teleurstelling tegen La Louvière het lot van ...

76
76
'Drama bij Genk: Fink krijgt dubbele dreun te verwerken'

Amper een paar dagen na de spectaculaire 4-3 zege in Braga moet KRC Genk alweer vol aan de bak, want ...

55
55
Hasi verrast iedereen: durft volle aanval tegen Club Brugge

Dankzij een deugddoende zege tegen KV Mechelen is de crisis even weg bij RSC Anderlecht, waar Besnik ...

130
130
'Leko broedt op primeur: twee wijzigingen bij AA Gent'

KAA Gent krijgt zondag KRC Genk over de vloer. Terwijl de Limburgers vertrouwen tankten in Braga ...

95
95
Hayen speelt open kaart: sterkhouder out bij Club Brugge?

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de fraaie stunt tegen FC Barcelona, want zondag ...

267
267
'D-Day bij Antwerp: Wils maakt bocht van 180 graden'

Het moment van de waarheid is aangebroken op de Bosuil, waar Stef Wils zaterdag maar beter kan ...

176
176
Fink velt hard verdict: sterkhouder KRC Genk buitenspel

KRC Genk zorgde donderdag voor een regelrechte stunt door in Braga, tot dan ongenaakbaar in de ...

110
110
Boze blikken bij FCV Dender, Zulte Waregem baalt

FCV Dender kan maar niet winnen in de Jupiler Pro League. Tegen Zulte Waregem behaalde het nog een ...

71
71
Man City in spanning: Doku-tijdbom staat op ontploffen

Jérémy Doku kostte Man City ruim €65 miljoen, maar bij Pep Guardiola koop je ...

148
148
Hasi speelt open kaart: van Stroeykens tot Angulo

RSC Anderlecht neemt het morgen om 13u30 op tegen Club Brugge. Besnik Hasi weet dat het een ...

133
133
Standard en AA Gent, opgelet: "Ooit terug naar de JPL"

Bij Hamburger SV speelt met Sambi Lokonga een Belgische speler, maar ook Jean-Luc Dompé is er ...

105
105
Anderlecht wil revelatie vastleggen: "Gesprekken gaande"

Bij RSC Anderlecht spelen ze een matig seizoen, maar er zijn wel een aantal spelers die zich tonen. ...

297
297
‘Antwerp in stress: Overmars terug naar Ajax?’

Ajax wankelt, en dan duikt meteen weer de naam Marc Overmars op. Antwerp wordt nerveus: Ajax klopte ...

231
231
Leko verrast: "Zij zijn een titelkandidaat"

Bij AA Gent draait het bijzonder wisselvallig. De Buffalo’s doen het voorlopig niet bepaald ...

169
169
Via Club en Rode Duivels weldra naar Europese topcompetitie?

Dat de Belgen geen grote weelde zoals vroeger hebben in de aanval, werd gisteren duidelijk. Rudi ...

142
142
Primeur bij Anderlecht: "Hopelijk extra motivatie"

RSC Anderlecht speelt zondag tegen Club Brugge. Coach Besnik Hasi sprak zich op zijn persbabbel uit ...

321
321
Antwerp met zorgen: grotere problemen op komst?

Royal Antwerp FC staat op een schabouwelijke voorlaatste plaats in de Jupiler Pro League. Dan wordt ...

376
376
Forbs na demonstratie: "De match tegen FC Barcelona was..."

Club Brugge kende een geweldige Europese avond tegen FC Barcelona. Carlos Forbs was samen met Hans ...

184
184
Mazzu snapt niets van kritiek: "Hij heeft niets gedaan..."

Zaterdag moet OH Leuven op bezoek en daarbij hoopt Felice Mazzu een derde overwinning op rij te ...

92
92
Broos pakt Club opnieuw aan: "Ik ben ontgoocheld"

Hugo Broos staat voor de laatste maanden van zijn trainerscarrière, maar daarin wachten hem ...

206
206
Geen top 6: Essevee geeft zege nog weg tegen rode lantaarn

Zulte Waregem had zich vrijdagavond opnieuw in de top zes kunnen nestelen, maar die kans heeft het ...

65
65
Verrassende niet-selectie: Mbangula matchwinnaar bij Werder

Er waren vrijdag enkele verrassingen te noteren in de selecties van de Rode Duivels én Jonge ...

71
71
Kana geeft aan waarom hij eindelijk doorbreekt bij Anderlecht

Er valt nog heel wat aan te merken op de prestaties van Anderlecht dit seizoen, maar er zijn ook de ...

254
254

Meer sportnieuws