Mbokani dropt bom: "RSCA, Standard, Club: ik sta open voor alles"

1635 stemmen
Mbokani dropt bom:

Blijft hij op de Bosuil, of zoekt hij toch andere oorden op? Ook vlak nadat hij de Ebbenhouten Schoen in ontvangst had mogen nemen, moest Dieumerci Mbokani toch vooral vragen over zijn toekomst beantwoorden. Zijn antwoorden zullen Antwerp alvast niet bepaald geruststellen.


"Ik bedank mijn ex-ploegmakkers van Antwerp, want ik ben einde contract. Ik kan niet zeggen of ik de kleuren van Antwerp nog zal dragen. Ik wens een contract van twee jaar, maar men men biedt me er slechts eentje van één seizoen aan", viel de ervaren goalgetter meteen met de deur in huis tijdens een gesprek met Proximus Sports naar aanleiding van zijn verkiezing als beste Afrikaanse voetballer in de Jupiler Pro League.

Dieu gaf verder aan te betreuren dat andere steunpilaren als Sinan Bolat en trainer Laszlo Bölöni de deur reeds achter zich dichttrokken. "Daar maak ik me wat zorgen over", aldus de Congolees die in het verleden ook voor Anderlecht en Standard uitkwam. Hoewel hij bij een eventueel vertrek vooral aan China wordt gelinkt, eindigt Mbokani vervolgens met een uitsmijter die kan tellen. "Anderlecht, Standard, Club Brugge, ...: ik sta open voor elk voorstel."

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Waar zal Mbokani volgend jaar spelen?

Meest recent

Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

24
24
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

189
189
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

33
33
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

89
89
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

98
98
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

65
65
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

57
57
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

148
148
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

566
566
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

48
48
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

64
64
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

390
390
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

444
444
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

552
552
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

993
993
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

121
121
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

553
553
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

104
104
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

149
149
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

109
109
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

160
160
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

453
453
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

760
760
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

326
326
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

533
533

Meer sportnieuws