'Anderlecht aast op verdediger van Eupen'

door
'Anderlecht aast op verdediger van Eupen'

De Spaanse topclub FC Sevilla is al jarenlang goed vertrouwd met de Belgische spelersmarkt. En nu zouden de Andalusiërs opnieuw hun pijlen hebben gericht op enkele spelers uit de Jupiler Pro League. Zo wordt Genk-verdediger Jhon Lucumi al een tijdje genoemd, vorige week geraakte bekend dat Junior Diomandé eveneens op de verlanglijst staat.


De 17-jarige jeugd-international speelt momenteel bij de U18 van KAS Eupen, dat hem destijds wegplukte uit de jeugdopleiding van Genk. Bij het grote publiek is hij nog niet zo bekend, maar verschillende buitenlandse clubs hebben inmiddels wel hun vizier op hem gericht. Naast Sevilla zouden ook Olympique Lyon, SS Lazio en Hellas Verona hun zinnen op Diomandé hebben gezet.

Bij het Spaanse medium Estadio Deportivo bevestigt men nu dat de huidige nummer drie uit La Liga interesse toont. Vooral sportieve baas Monchi zou gecharmeerd zijn en heeft naar verluidt een plannetje. Hij verwacht immers dat Diomandé snel zal doorbreken en dat zijn transferwaarde vervolgens zal stijgen. Daarom zou Sevilla nu al willen toeslaan, al is er van een concreet bod momenteel nog geen sprake.

UPDATE 01/06

De interesse in de zeventienjarige Junior Diomandé wordt groter met de dag. De interesse van Lazio, Sevilla, Lyon en Hellas Verona was al bekend, maar er is nog meer belangstelling. Italiaanse media weten dat AS Roma en ook RSC Anderlecht de speler in de gaten houden. Bij Paars-Wit zou hij wellicht kunnen aansluiten bij de beloften, al krijgen de jonge talenten snel hun kans in het eerste elftal.

LEES OOK: ‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

Zal hij naar RSCA verkassen?

Meest recent

'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

34
34
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

10
10
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

32
32
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

37
37
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

42
42
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

636
636
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

125
125
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

40
40
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

34
34
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

74
74
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

311
311
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

46
46
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

213
213
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

67
67
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

69
69
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

289
289
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

463
463
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

437
437
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

120
120
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

291
291
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

407
407
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

60
60
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

158
158
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

128
128
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

286
286

Meer sportnieuws