'Anderlecht aast op verdediger van Eupen'

door
'Anderlecht aast op verdediger van Eupen'

De Spaanse topclub FC Sevilla is al jarenlang goed vertrouwd met de Belgische spelersmarkt. En nu zouden de Andalusiërs opnieuw hun pijlen hebben gericht op enkele spelers uit de Jupiler Pro League. Zo wordt Genk-verdediger Jhon Lucumi al een tijdje genoemd, vorige week geraakte bekend dat Junior Diomandé eveneens op de verlanglijst staat.


De 17-jarige jeugd-international speelt momenteel bij de U18 van KAS Eupen, dat hem destijds wegplukte uit de jeugdopleiding van Genk. Bij het grote publiek is hij nog niet zo bekend, maar verschillende buitenlandse clubs hebben inmiddels wel hun vizier op hem gericht. Naast Sevilla zouden ook Olympique Lyon, SS Lazio en Hellas Verona hun zinnen op Diomandé hebben gezet.

Bij het Spaanse medium Estadio Deportivo bevestigt men nu dat de huidige nummer drie uit La Liga interesse toont. Vooral sportieve baas Monchi zou gecharmeerd zijn en heeft naar verluidt een plannetje. Hij verwacht immers dat Diomandé snel zal doorbreken en dat zijn transferwaarde vervolgens zal stijgen. Daarom zou Sevilla nu al willen toeslaan, al is er van een concreet bod momenteel nog geen sprake.

UPDATE 01/06

De interesse in de zeventienjarige Junior Diomandé wordt groter met de dag. De interesse van Lazio, Sevilla, Lyon en Hellas Verona was al bekend, maar er is nog meer belangstelling. Italiaanse media weten dat AS Roma en ook RSC Anderlecht de speler in de gaten houden. Bij Paars-Wit zou hij wellicht kunnen aansluiten bij de beloften, al krijgen de jonge talenten snel hun kans in het eerste elftal.

LEES OOK: 'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

Zal hij naar RSCA verkassen?

Meest recent

Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

13
13
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

17
17
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

51
51
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

107
107
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

176
176
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

116
116
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

72
72
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

138
138
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

77
77
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

151
151
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

82
82
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

114
114
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

105
105
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

158
158
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

296
296
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

252
252
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

655
655
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

276
276
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

119
119
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

103
103
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

94
94
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

259
259
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

137
137
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

190
190

Meer sportnieuws