'Anderlecht aast op verdediger van Eupen'

door
'Anderlecht aast op verdediger van Eupen'

De Spaanse topclub FC Sevilla is al jarenlang goed vertrouwd met de Belgische spelersmarkt. En nu zouden de Andalusiërs opnieuw hun pijlen hebben gericht op enkele spelers uit de Jupiler Pro League. Zo wordt Genk-verdediger Jhon Lucumi al een tijdje genoemd, vorige week geraakte bekend dat Junior Diomandé eveneens op de verlanglijst staat.


De 17-jarige jeugd-international speelt momenteel bij de U18 van KAS Eupen, dat hem destijds wegplukte uit de jeugdopleiding van Genk. Bij het grote publiek is hij nog niet zo bekend, maar verschillende buitenlandse clubs hebben inmiddels wel hun vizier op hem gericht. Naast Sevilla zouden ook Olympique Lyon, SS Lazio en Hellas Verona hun zinnen op Diomandé hebben gezet.

Bij het Spaanse medium Estadio Deportivo bevestigt men nu dat de huidige nummer drie uit La Liga interesse toont. Vooral sportieve baas Monchi zou gecharmeerd zijn en heeft naar verluidt een plannetje. Hij verwacht immers dat Diomandé snel zal doorbreken en dat zijn transferwaarde vervolgens zal stijgen. Daarom zou Sevilla nu al willen toeslaan, al is er van een concreet bod momenteel nog geen sprake.

UPDATE 01/06

De interesse in de zeventienjarige Junior Diomandé wordt groter met de dag. De interesse van Lazio, Sevilla, Lyon en Hellas Verona was al bekend, maar er is nog meer belangstelling. Italiaanse media weten dat AS Roma en ook RSC Anderlecht de speler in de gaten houden. Bij Paars-Wit zou hij wellicht kunnen aansluiten bij de beloften, al krijgen de jonge talenten snel hun kans in het eerste elftal.

LEES OOK: WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Zal hij naar RSCA verkassen?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

84
84
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

67
67
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

488
488
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

80
80
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

140
140
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

258
258
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

60
60
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

565
565
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

362
362
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

436
436
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

493
493
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

258
258
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1233
1233
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

359
359
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

377
377
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

142
142
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

318
318
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

195
195
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

82
82
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

87
87
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

850
850
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

164
164
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

529
529
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

126
126
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

581
581

Meer sportnieuws