TRANSFERUURTJE: 'MPH weg bij Standard, Fenerbahçe aast op twee smaakmakers Club'

378
TRANSFERUURTJE: 'MPH weg bij Standard, Fenerbahçe aast op twee smaakmakers Club'

De Bundesliga is weer van start gegaan, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt er alsmaar meer op dat Michel Preud'homme volgend seizoen Standard niet meer zal coachen. Dinsdag zou hij zijn afscheid aankondigen, de kans zou zelfs bestaan dat hij de club - waar hij ook vice-voorzitter en sportief verantwoordelijke is - helemaal zal verlaten. Zijn opvolger zou uit het buitenland komen, waarbij sprake is van een piste uit Scandinavië.



Bij Club Brugge lopen een aantal spelers in de kijker. Fenerbahçe zou zijn zinnen gezet hebben op twee van hen, met name Emmanuel Dennis en Charles De Ketelaere. Die eerste geniet ook belangstelling van Arsenal en Napoli. Club is bereid mee te werken aan een transfer, maar zou wel pas willen beginnen onderhandelen bij een bod vanaf 20 miljoen euro.

De Ketelaere kwam dan weer op opmerkelijke wijze in beeld bij de Turken. Hij zou er aangeraden zijn door Hasan Cetinkaya, de sportieve baas van Westerlo. Hij zou De Ketelaere aanbevolen hebben tijdens de onderhandelingen om de uitleenbeurt van doelman Berke Özer te verlengen. De 19-jarige aanvaller wordt ook gevolgd door Atalanta en Inter, maar heeft zelf nog geen trek in een transfer.



Anderlecht moet nog vrezen dat het straks één van zijn talenten gaat verliezen. De 16-jarige Wassim Lantaki wordt een grote toekomst voorspeld, maar de jonge linksachter kan ook nog vertrekken. Lille zou de Marokkaanse Belg graag willen binnenhalen.

KV Kortrijk haalde in januari Terem Moffi binnen en de Nigeriaanse spits liet zich meteen zien met vier goals in zeven matchen. Dat kan hem na een half seizoen al een fraaie transfer opleveren, want Galatasaray zou de 21-jarige willen binnenhalen. De Turkse topclub zou in Moffi een ideale doublure voor Falcao zien.



KRC Genk zoekt nog een aanvaller en daarvoor wordt Juan Brunetta genoemd. De Argentijn zou wel pas een prioriteit worden als Genk Cyriel Dessers zou mislopen en zelfs dan zal Godoy Cruz hem niet zomaar laten gaan. Een constructie waarbij Brunetta nog het seizoen mag uitdoen in Argentinië zou de meeste kans maken, maar het is maar de vraag of Genk dat ziet zitten.

BUITENLAND

Razvan Marin kende niet meteen een geslaagd eerste seizoen bij Ajax en werd de voorbije maanden dan ook alweer aan een vertrek gelinkt. Een aantal Belgische clubs toonden al interesse, maar nu zou ook Galatasaray de Roemeen graag willen binnenhalen. De Turkse kampioen zou Marin wel willen huren en het is nog niet helemaal duidelijk of Ajax dat ziet zitten.



Liverpool zoekt ondanks een knalseizoen nog naar versterking en zou een middenvelder kunnen halen. Het toont interesse in de 21-jarige Houssem Aouar van Olympique Lyon. De Fransman zou wel 50 miljoen euro moeten kosten, maar wordt gezien als de opvolger van Georginio Wijnaldum, wiens toekomst nog onzeker is aangezien zijn contract in 2021 afloopt.

De kans lijkt zeer groot dat Arek Milik deze zomer Napoli zal verlaten, aangezien hij weigert om zijn in 2021 aflopende contract te verlengen. Napoli wil 50 miljoen euro voor zijn spits, maar zou wel bereid zijn de prijs te laten zakken voor een Engelse club om hem zo uit de handen van Juventus te houden. Arsenal zou de grootste kans maken de Pool te strikken, maar ook Chelsea, Manchester United en Tottenham worden niet uitgesloten.



Hoe dan ook is de eerste grote transfer van de zomer al een feit, want PSG bevestigde zondag dat het de aankoopoptie op Mauro Icardi gelicht heeft. De Argentijnse spits zou daardoor voor 60 à 70 miljoen euro definitief overgenomen worden van Internazionale.

LEES OOK: Hommeles bij Zulte: “Geen respect en grote schande”

Moet De Ketelaere ook na volgend seizoen nog bij Club blijven?

Meest recent

Compper bijt van zich af na ontslaggeruchten Antwerp

Royal Antwerp FC verloor vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League, maar zaterdag won The ...

9
9
Daan Heymans slaat hard terug op kritiek KRC Genk

Daan Heymans moest onder Jess Thorup lang genoegen nemen met een reserverol, maar de middenvelder ...

19
19
Westerlo in zak en as na spektakelstuk: grote teleurstelling

Westerlo en SK Beveren maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In de extra tijd ...

23
23
Britse pers brandt Penders volledig af: Alonso reageert

Mike Penders staat in doel bij Chelsea na de blessure van Emiliano Martinez. De Rode Duivel kende ...

105
105
Hommeles bij Zulte: “Geen respect en grote schande”

Zulte Waregem blijft in een desastreuze vorm zitten. Essevee ging onderuit tegen La Louvière ...

113
113
Kums doet boekje open over verrassende komst Burgess

AA Gent verraste vriend en vijand toen ze Christian Burgess gratis weghaalden bij Union SG. De ...

117
117
Charaï na spektakel: "Hoe is dit kunnen gebeuren?"

KVC Westerlo leek op weg naar de zege na een goal in de extra tijd, maar nog later scoorde SK ...

25
25
'Zulte Waregem ruikt jackpot: JPL-topclubs lonken'

De Jupiler Pro League is de afgelopen jaren een competitie geweest waar tal van spitsen een mooie ...

107
107
Euvrard heeft boodschap: "Krijgen dingen in beweging"

Standard moet aan de bak tegen KRC Genk. De Luikenaars beseffen dat een vierde nederlaag in negen ...

51
51
‘Diefstal op Ballon d'Or: Courtois van podium geduwd’

Voor veel kenners is Thibaut Courtois de beste doelman ter wereld. Toch dreigt hij maandag op de ...

331
331
Bruno haalt zeer belangrijke doelstelling bij Anderlecht

Vitor Bruno kreeg de afgelopen week de nodige kritiek, al zijn de resultaten globaal gezien in orde. ...

135
135
'Club Brugge-titularis mag inpakken: opvolger van 10M'

Club Brugge wil in januari opnieuw shoppen op het middenveld, en die zoektocht leidt naar Stavanger. ...

516
516
FC Barcelona – Real Madrid: dit is de ideale gecombineerde elf

Vanavond staat de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. De grootste ...

86
86
STVV weet het nu al: publiekslieveling wordt grof wild

STVV heeft ook dit jaar een goede ploeg. De Truienaars begonnen goed aan het seizoen, kenden een ...

54
54
Anderlecht heeft parel in de rangen: debuut in de JPL?

Vitor Bruno is een trainer die de jeugd kansen geeft. Niemand is volledig afgeschreven, dat bewees ...

273
273
Club Brugge-Lens krijgt staartje: groter drama voorkomen

In de Champions League maakte Club Brugge deze week opnieuw indruk met een 3-0-zege tegen RC Lens. ...

612
612
Excuses bij Zulte Waregem na 'afschuwelijke avond'

Zulte Waregem was goed aan het seizoen begonnen. Maar de laatste weken is de West-Vlaamse club aan ...

187
187
Hazard spoelt Brugse kater door; persona non grata held Altético

In de Spaanse La Liga heeft Atlético Madrid zijn tweede plaats verstevigd. Dankzij een ...

256
256
Westerlo en Beveren gelijk na episch duel; nieuwe dreun Essevee

KVC Westerlo en SK Beveren hebben voor hét spektakelstuk van de 9de speeldag in de Jupiler ...

69
69
Wedergeboorte Antwerp: "Zeer lastige weken"

Royal Antwerp FC lijkt stilaan uit een dal te kruipen. Zaterdagnamiddag boekte de Great Old zelfs ...

130
130
'Club ontketent titanenduel: nationaal record aan diggelen'

Door Christos Tzolis voor liefst 40 miljoen euro aan Arsenal FC te verkopen, wist Club Brugge ...

494
494
Gewaagde zet Bruno: Anderlecht-duo moet op tanden bijten

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

399
399
Allegri door het lint in verhitte clash; nieuwe leider Bundesliga

SSC Napoli heeft het nagelaten een gouden zaak te doen in de Serie A. In de topper tegen AS Roma ...

93
93
Tessa Wullaert ziet één groot probleem bij Deschacht

De storm rond de Red Flames ging de laatste weken maar niet liggen. Eerst was er een aangebrand ...

153
153
Drama Penders! Owngoal én nederlaag bij PL-basisdebuut

Mike Penders heeft een basisdebuut in de Premier League beleefd om snel te vergeten. De Rode Duivel ...

98
98

Meer sportnieuws