'De Ketelaere duidelijk over zomers vertrek bij Club Brugge'

door
'De Ketelaere duidelijk over zomers vertrek bij Club Brugge'

Clinton Mata werd afgelopen weekend verkozen tot 'Speler van het Jaar' bij Club Brugge, de verdediger haalde het voor Simon Mignolet en Hans Vanaken. Op de vierde plaats van dit referendum pronkte youngster Charles De Ketelaere. Die liet dan ook een uitstekende indruk achter tijdens zijn eerste maanden bij de grote jongens.


En zijn sterke prestaties zijn niet onopgemerkt voorbije gegaan. Bondscoach Roberto Martinez liet afgelopen weekend bijvoorbeeld verstaan dat De Ketelaere een potentiële Rode Duivel is en snel zijn kans zal krijgen bij de eerste ploeg als hij blijft bevestigen. Maar ook in het buitenland is de 19-jarige spelmaker inmiddels opgevallen. Zo geraakte vorige week bekend dat onder meer Atalanta en Internazionale hun zinnen hebben gezet op het goudhaantje van Blauw-Zwart.

En toch lijkt een transfer deze zomer niet aan de orde. Volgens het Italiaanse Metropolitan Magazine is De Ketelaere zelf niet zinnens om nu al te vertrekken. Hij zou eerst willen verder groeien in Brugge alvorens de stap naar het buitenland te overwegen. Atalanta zou daarom denken aan een constructie waarbij het de speler nu al koopt en hem vervolgens nog een seizoen verhuurd aan Blauw-Zwart. De kans dat de landskampioen zal meegaan in zo'n verhaal is echter klein. Indien De Ketelaere blijft bevestigen, kan hij op termijn immers verkocht worden voor een veelvoud van wat hij nu zou kosten.

LEES OOK: WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Denkt u dat De Ketelaere langer dan drie seizoenen bij Club zal blijven?

Meest recent

'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

29
29
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

106
106
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

158
158
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

66
66
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

143
143
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

736
736
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

161
161
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

44
44
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

38
38
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

306
306
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

265
265
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

155
155
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

381
381
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

343
343
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

222
222
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

66
66
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

375
375
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

127
127
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

74
74
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

245
245
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

418
418
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

419
419
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

348
348
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

410
410

Meer sportnieuws