'De Ketelaere duidelijk over zomers vertrek bij Club Brugge'

2322 stemmen
'De Ketelaere duidelijk over zomers vertrek bij Club Brugge'

Clinton Mata werd afgelopen weekend verkozen tot 'Speler van het Jaar' bij Club Brugge, de verdediger haalde het voor Simon Mignolet en Hans Vanaken. Op de vierde plaats van dit referendum pronkte youngster Charles De Ketelaere. Die liet dan ook een uitstekende indruk achter tijdens zijn eerste maanden bij de grote jongens.


En zijn sterke prestaties zijn niet onopgemerkt voorbije gegaan. Bondscoach Roberto Martinez liet afgelopen weekend bijvoorbeeld verstaan dat De Ketelaere een potentiële Rode Duivel is en snel zijn kans zal krijgen bij de eerste ploeg als hij blijft bevestigen. Maar ook in het buitenland is de 19-jarige spelmaker inmiddels opgevallen. Zo geraakte vorige week bekend dat onder meer Atalanta en Internazionale hun zinnen hebben gezet op het goudhaantje van Blauw-Zwart.

En toch lijkt een transfer deze zomer niet aan de orde. Volgens het Italiaanse Metropolitan Magazine is De Ketelaere zelf niet zinnens om nu al te vertrekken. Hij zou eerst willen verder groeien in Brugge alvorens de stap naar het buitenland te overwegen. Atalanta zou daarom denken aan een constructie waarbij het de speler nu al koopt en hem vervolgens nog een seizoen verhuurd aan Blauw-Zwart. De kans dat de landskampioen zal meegaan in zo'n verhaal is echter klein. Indien De Ketelaere blijft bevestigen, kan hij op termijn immers verkocht worden voor een veelvoud van wat hij nu zou kosten.

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Denkt u dat De Ketelaere langer dan drie seizoenen bij Club zal blijven?

Meest recent

Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

2
2
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

7
7
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

51
51
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

61
61
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

12
12
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

292
292
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

119
119
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

29
29
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

31
31
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

22
22
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

85
85
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

193
193
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

481
481
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

61
61
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

309
309
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

73
73
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

232
232
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

693
693
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

372
372
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

444
444
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

631
631
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

281
281
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

404
404
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

25
25

Meer sportnieuws