Anderlecht mag hopen op gewenste transfer: "Ze moeten er alles aan doen"

1110 stemmen
Anderlecht mag hopen op gewenste transfer:

Nieuwe voorzitter Wouter Vandenhaute zou momenteel op zoek zijn naar extra investeerders bij RSC Anderlecht. En zijn voorganger Marc Coucke zou met enkele ingrepen eveneens voor meer financiële ademruimte kunnen zorgen. Maar dat verandert niets aan de doelstelling om de huidige kern serieus af te slanken.


Wanneer straks al de verhuurde spelers terugkeren, heeft RSCA immers een veel te grote spelersgroep. Om nog maar te zwijgen over de salarismassa. En dus wil Paars-Wit een pak namen van de hand doen. Eén daarvan is Knowledge Musona. KAS Eupen, dat hem sinds afgelopen winter al huurde, zou willen proberen hem definitief over te nemen. Maar het valt te betwijfelen of de Panda's kunnen voldoen aan de financiële voorwaarden. Zijn makelaar liet immers al weten dat Musona niet al te veel van zijn huidige loon wil laten vallen. Toch hoeven de Brusselaars nog niet te wanhopen.

In Zuid-Afrika circuleren al een tijdje geruchten over een mogelijke terugkeer naar ex-club Kaizer Chiefs. En volgens ex-speler Ntokozo Sikhakhane hoeft die club niet te twijfelen. "Ik denk dat Musona veel geld en een goed contract zal vragen als hij terugkeert van Europa. Wie bereid is om dat betalen, zal een kans maken bij hem. Maar geld buiten beschouwing gelaten, vind ik dat hij moet terugkeren naar waar hij van kwam. Hij kent er iedereen en is geliefd bij de fans", klonk het bij SoccerLaduma. "Kaizer Chiefs moet er alles aan doen om hem terug naar huis te halen."

LEES OOK: 'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Vindt u dat Musona voldoende kansen heeft gekregen bij Anderlecht?

Meest recent

Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

19
19
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

352
352
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

307
307
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

259
259
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

120
120
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

206
206
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

78
78
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

52
52
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

175
175
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

80
80
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

58
58
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

354
354
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

186
186
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

214
214
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

425
425
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

108
108
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

245
245
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

78
78
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

430
430
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

197
197
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

182
182
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

77
77
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

322
322
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

308
308
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

108
108

Meer sportnieuws