'Lazio wil Eupen-speler kopen en meteen in deal betrekken'

124 stemmen
'Lazio wil Eupen-speler kopen en meteen in deal betrekken'

KAS Eupen heeft een redelijk grijs seizoen achter de rug. De Panda's konden zich relatief vlot van het behoud verzekeren, maar meer zat er ook zeker niet in. Toch mag de club uit het Oostkantons met vertrouwen naar de toekomst toe werken, ze heeft immers een aantal veelbelovende jongeren rondlopen.

Eén van die talenten is Junior Diomandé. De 17-jarige maakte vorige zomer de overstap vanuit de jeugdopleiding van KRC Genk en kwam ook al uit voor verschillende nationale jeugdselecties in ons land. De verdediger beschikt dan ook over het nodige potentieel, iets wat niet onopgemerkt is gebleven bij andere ploegen.

Volgens Footmercato zijn er verschillende Belgische clubs die belangstelling tonen, maar ook vanuit het buitenland zijn er de nodige geïnteresseerden. Naast een aantal Italiaanse ploegen, zouden ook Sevilla FC en Olympique Lyon hem in het vizier hebben.

UPDATE 30/05

Sevilla en Lyon krijgen dus Italiaanse concurrentie en intussen is ook duidelijk welke teams daar in de markt zijn voor Diomandé. Volgens Eurosport hebben ook Lazio en Hellas Verona hun oog laten vallen op het talent van AS Eupen. De jongeling heeft dus meer dan voldoende opties.

UPDATE 31/05

Italiaanse media weten dat Lazio Junior Diomandé, in het verleden doorgestuurd bij KRC Genk, wil overnemen van KAS Eupen. Het extra nieuws is het feit dat de club van Jordan Lukaku en Silvio Proto het talent naar Hellas Verona wil doorsturen. Daar wil Lazio Marash Kumbulla immers weghalen en ze willen de prijs drukken door Diomandé in de deal te betrekken.

LEES OOK: 'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Moet hij naar Lazio verkassen?

Meest recent

Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

119
119
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

268
268
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

263
263
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

104
104
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

170
170
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

157
157
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

78
78
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

207
207
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

479
479
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

136
136
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

276
276
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

198
198
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

378
378
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

94
94
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

612
612
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

53
53
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

62
62
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

255
255
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

425
425
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

978
978
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

531
531
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

177
177
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

505
505
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

284
284
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

812
812

Meer sportnieuws