'Fenerbahce richt vizier op aanvaller Club Brugge'

door
'Fenerbahce richt vizier op aanvaller Club Brugge'

Club Brugge wil komend seizoen opnieuw een gooi doen naar de dubbel in eigen land en mikt daarnaast op een sterke campagne in de Champions League. Daarom wil Blauw-Zwart de meeste sterkhouders ook behouden. Al dreigen enkele kampioenenmakers toch te vertrekken.


Vooral bij Emmanuel Dennis staat het zo goed als vast dat hij zich aan een nieuwe stap zal wagen. Na zijn goede prestaties tijdens de Europese campagne van vorig seizoen kan hij alvast op de nodige interesse rekenen. Vooral uit de Premier League hebben verschillende ploegen hun vizier op de Nigeriaan gericht, maar ook in de Serie A is Dennis blijkbaar geen onbekende.

Eurosport-journalist Manu Lonjon stelt namelijk dat SSC Napoli zich aan het voorbereiden is om een poging te wagen. Onder impuls van voorzitter Aurelio De Laurentiis willen de Napolitanen tijdens de mercato enkele correcties doorvoeren in hun selectie. Om de aanval te versterken was Lille-spits Victor Osimhen in beeld, maar de oud-speler van Charleroi zou de Italianen wandelen hebben gestuurd. En dus werd het vizier weerlegd op zijn 22-jarige landgenoot.

UPDATE 31/05
Dennis wordt momenteel dus van dichtbij gevolgd vanuit Italië en Engeland, maar ook elders in Europa lopen geïnteresseerden rond. Volgens Fanatik toont ook de Turkse topclub Fenerbahce belangstelling in de Nigeriaanse aanvaller. In het verleden was had Fener hem ook al op de verlanglijst staan en blijkbaar is men Dennis er nog niet vergeten.

De grootmacht uit Istanbul gaat in ieder geval door een erg tegenvallend seizoen en staat momenteel slechts zevende in de Super Lig. Versterking is dus welgekomen, toch is de kans bijzonder klein dat Dennis naar Turkije verhuist. Gezien de grote concurrentie en de vraagprijs, is het volgens Fanatik 'extreem moeilijk' voor Fenerbahce om aan de voorwaarden te voldoen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

Dennis is klaar voor een van de top 5-competities in Europa ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

26
26
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

19
19
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

41
41
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

56
56
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

60
60
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

89
89
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

49
49
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

82
82
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

47
47
Gouden Schoen: Tzolis noemt zijn topfavoriet

Zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. De topfavoriet voor de prijs is dit jaar zonder twijfel ...

151
151
'Dender haalt ervaren pion om behoud af te dwingen'

Lange tijd leek Dender een vogel voor de kat te zijn, want de Kadavers begonnen dramatisch aan het ...

112
112
'Union haalt belangrijke slag thuis voor nieuw stadion'

Eén van de pijnpunten van het Belgische voetbal blijft de verouderde staat van de meeste ...

147
147
Titel voor Anderlecht? Hasi antwoordt duidelijk

Binnen een week trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterbreak weer op gang. Er resten ...

285
285
Transfertip voor Karetsas: "Bij deze club zal hij spelen"

Het lijkt er sterk op dat Kos Karetsas bezig is aan zijn laatste maanden bij KRC Genk. Het 18-jarige ...

151
151
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

96
96
'Club koestert toptalent: masterplan ligt klaar

Net zoals de meeste andere clubs geeft ook Club Brugge tijdens zijn winterstage de kans aan enkele ...

340
340
Zware rel in Spanje: Vini clasht met Simeone

Real Madrid heeft zich donderdagavond geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup dankzij een ...

210
210
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 6M-toptransfer'

Club Brugge kijkt deze winter nadrukkelijk naar versterking. Intern ligt één dossier ...

576
576
'Verrassende bliksemterugkeer Carrasco naar Europa'

Voor Yannick Carrasco lijkt zijn carrière bij de Rode Duivels er stilaan op te zitten. De ...

124
124
De Mil legt stevige transfereis op tafel bij AA Gent

AA Gent is zich in Spanje aan het klaarstomen voor de tweede seizoenshelft. De Buffalo's hopen ...

531
531
'Anderlecht zoekt doelman: 4 JPL-opties op lijstje'

Het blijft voorlopig nog altijd wachten tot de mercato helemaal losbarst bij Anderlecht. Het moet ...

414
414
Spaanse pers uit zijn dak na Supercopa-optreden Courtois

Aanstaande zondag wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. En degenen ...

517
517
Zware winterprik heeft gevolgen: bekermatchen in gevaar?

Komende weekend gaat de bal níét aan het rollen op de Belgische (amateur)velden. Door ...

224
224
Nainggolan richting Patro: "Radja en Stijnen? Vuurwerk!"

Een week voor de tweede seizoenshelft van start gaat, is de Challenger Pro League in de ban van een ...

158
158
Titelstrijd blijft leven: Arsenal ontsnapt tegen Liverpool

In Engeland waren de ogen donderdagavond op het Emirates Stadium gericht voor het duel tussen de ...

114
114

Meer sportnieuws