TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge vindt akkoord, Mertens-deal beklonken'

2366 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge vindt akkoord, Mertens-deal beklonken'

De Bundesliga is weer van start gegaan, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge heeft zijn eerste transfer voor volgend seizoen afgerond. De landskampioen maakte immers bekend dat het Eduard Sobol een jaar langer zal huren van Shakhtar Donetsk. In de overeenkomst werd ook een nieuwe aankoopoptie opgenomen. Ondertussen mikt Charleroi op een nieuwe huurbeurt van Kaveh Rezaei, maar Club zou hem liever definitief verkopen. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden met de Carolo's.

RSC Anderlecht is op zoek naar een extra doelman en volgt daarvoor verschillende pistes. Zo ook in Kroatië. Het lokale medium Sportske novosti meldt namelijk dat Paars-Wit één van de teams is die belangstelling heeft in Ivo Grbic, het 24-jarige sluitstuk van Lokomotiva Zagreb. RSCA krijgt wel concurrentie uit de Bundesliga, want ook Freiburg en Schalke 04 zouden hem graag willen binnenhalen.

Standard zou opnieuw een bekend gezicht willen terughalen naar Sclessin. La Dernière Heure weet dat de Rouches Hugo Cuypers terug naar Luik willen brengen. De 23-jarige aanvaller is eigendom van Olympiakos, dat hem afgelopen seizoen uitleende aan Ajaccio. Standard zou om en bij de 1,5 miljoen euro veil hebben voor zijn jeugdproduct. Ondertussen neemt de interesse in Mergim Vojvoda toe. Naast SS Lazio zou nu ook Torino zich gemeld hebben voor de back.

Moeskroen zou een huidige speler van KV Kortrijk in het vizier hebben. Door de nakende overname van Lille OSC, gonst het nu al van de transfergeruchten bij de Henegouwers. Zo zou doelman Adam Jakubech volgens Het Laatste Nieuws komend seizoen onder de lat gaan staan bij Les Hurlus. Afgelopen seizoen werd hij verhuurd aan KVK.

BUITENLAND
Het heeft er alle schijn van dat Dries Mertens bij SSC Napoli zal blijven. Bij Sport/Mediaset is men zelfs overtuigd dat de contractverlening zo goed als rond is. Volgens het medium zal het nieuws bekend worden gemaakt nog voor de eerste wedstrijd van Napoli na de hervatting van het seizoen. Dat wordt de halve finale van de Coppa Italia tegen Internazionale, dat lange tijd interesse toonde in de Rode Duivel.

Paris Saint-Germain en Internazionale zijn het naar verluidt eens geworden over een definitieve transfer voor Mauro Icardi. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano gaat het om een bedrag van vijftig miljoen euro plus zeven miljoen aan mogelijke bonussen. De Argentijnse spits speelde het voorbije seizoen al op huurbasis in de Franse hoofdstad.

FC Barcelona zou Juventus nul op het rekest hebben gegeven. Volgens Tuttosport heeft de Oude Dame een aanbieding op tafel gelegd om Ansu Fati naar Turijn te halen, maar dat werd door Barça meteen van tafel geveegd. De 17-jarige flankaanvaller brak dit seizoen door in Camp Nou en Barça wil hem dan ook niet verkopen. Fati is één van de weinige spelers die niet weg mag.

Napoli heeft volgens Tuttosport Jan Vertonghen een contractvoorstel van twee jaar gedaan, plus optie voor nog een seizoen. Daarmee wil de club van Dries Mertens vooral AS Roma de loef afsteken. De kans lijkt steeds groter te worden dat de Rode Duivel komend seizoen in de Serie A zal gaan voetballen, zijn contract bij Tottenham zal hij sowieso niet verlengen.

Real Madrid gaat door de coronacrisis vermoedelijk wat minder doen op de transfermarkt dan gepland, maar er is bij De Koninklijke wel ruimte voor één of twee goede aanwinsten. En de kans dat Eduardo Camavinga overkomt van Stade Rennes is een stuk groter geworden. Volgens de sportkrant AS heeft de jonge middenvelder zijn zinnen namelijk gezet op een transfer naar het Estadio Santiago Bernabéu.

LEES OOK: Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Bijtekenen bij Napoli was de beste optie voor Mertens ...

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

4
4
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

16
16
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

124
124
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

99
99
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

177
177
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

243
243
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

109
109
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

516
516
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

167
167
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

452
452
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

139
139
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

692
692
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

223
223
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

712
712
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

517
517
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

193
193
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

362
362
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1209
1209
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

459
459
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

324
324
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

478
478
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

405
405
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

281
281
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

221
221
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

475
475

Meer sportnieuws