'KRC Genk doet miljoenenbod, maar club eist negen miljoen euro'

1120 stemmen
'KRC Genk doet miljoenenbod, maar club eist negen miljoen euro'

De meeste eersteklassers zijn momenteel volop aan het speuren naar versterking voor het komende seizoen. En daarbij wordt ook de nodige aandacht besteed aan de Zuid-Amerikaanse markt. De Argentijnse spelmaker Juan Brunetta zou bijvoorbeeld goed op weg zijn naar de Jupiler Pro League.


De 23-jarige Brunetta komt momenteel uit voor de Argentijnse eersteklasser Godoy Cruz en kende daar een sterk seizoen. Die prestaties leveren hem mogelijk een fraaie transfer. Onder meer topclub Boca Juniors informeerde al naar de voorwaarden, maar Brunetta zou ook de stap naar Europa kunnen zetten. Diverse lokale bronnen melden namelijk dat er deze week een bod van 4 miljoen dollar, zo'n 3.6 miljoen euro, is binnen gekomen bij Godoy Cruz. En dat zou afkomstig zijn van een Belgische (top)club.

Om welke Belgische ploeg het precies gaat is tot dusver niet bekend. Volgens het medium Los Andes zijn er echter maar twee opties: KRC Genk of Club Brugge. Vooral die laatste ploeg lijkt vertrouwd met de Argentijnse markt. Bovendien kwam Brunetta afgelopen winter namens de U23 van Argentinië in actie op het pré-Olympische tornooi, waar Blauw-Zwart toen ook toptarget Adolfo Gaich kwam scouten.

Maar ook Genk beschikt over een behoorlijk netwerk in Zuid-Amerika, uitsluitsel kan er dus nog niet gegeven worden. Bovendien is het nog maar de vraag of Godoy Cruz een bod van 4 miljoen dollar zal accepteren.

UPDATE 31/05

KRC Genk heeft volgens Het Belang van Limburg wel degelijk interesse in Juan Brunetta, die als spelmaker uit de voeten kan maar ook als diepe spits. Brunetta zou vooral als optie in de spits worden zien, maar Genk heeft daar vooral Cyriel Dessers op het oog. Pas als de transfer van de Belgische aanvaller niet zal lukken, zou Genk Brunetta in het vizier gaan krijgen.

Volgens Argentijnse media deed Genk wel degelijk een bod van 3,6 miljoen euro, maar Godoy Cruz zou 9 miljoen euro willen voor zijn sterspeler. Genk moet dus meer gaan bieden. In de entourage van de speler valt te horen dat hij graag de overstap naar Europa wil maken.

Moet Genk voluit voor Brunetta gaan?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

33
33
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

29
29
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

68
68
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

158
158
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

69
69
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

156
156
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

413
413
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

100
100
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

509
509
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

300
300
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

637
637
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

159
159
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

400
400
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

180
180
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

74
74
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

117
117
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

114
114
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

294
294
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

318
318
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

445
445
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

485
485
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

503
503
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

179
179
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

216
216
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

88
88

Meer sportnieuws