'KRC Genk doet miljoenenbod, maar club eist negen miljoen euro'

1120 stemmen
'KRC Genk doet miljoenenbod, maar club eist negen miljoen euro'

De meeste eersteklassers zijn momenteel volop aan het speuren naar versterking voor het komende seizoen. En daarbij wordt ook de nodige aandacht besteed aan de Zuid-Amerikaanse markt. De Argentijnse spelmaker Juan Brunetta zou bijvoorbeeld goed op weg zijn naar de Jupiler Pro League.


De 23-jarige Brunetta komt momenteel uit voor de Argentijnse eersteklasser Godoy Cruz en kende daar een sterk seizoen. Die prestaties leveren hem mogelijk een fraaie transfer. Onder meer topclub Boca Juniors informeerde al naar de voorwaarden, maar Brunetta zou ook de stap naar Europa kunnen zetten. Diverse lokale bronnen melden namelijk dat er deze week een bod van 4 miljoen dollar, zo'n 3.6 miljoen euro, is binnen gekomen bij Godoy Cruz. En dat zou afkomstig zijn van een Belgische (top)club.

Om welke Belgische ploeg het precies gaat is tot dusver niet bekend. Volgens het medium Los Andes zijn er echter maar twee opties: KRC Genk of Club Brugge. Vooral die laatste ploeg lijkt vertrouwd met de Argentijnse markt. Bovendien kwam Brunetta afgelopen winter namens de U23 van Argentinië in actie op het pré-Olympische tornooi, waar Blauw-Zwart toen ook toptarget Adolfo Gaich kwam scouten.

Maar ook Genk beschikt over een behoorlijk netwerk in Zuid-Amerika, uitsluitsel kan er dus nog niet gegeven worden. Bovendien is het nog maar de vraag of Godoy Cruz een bod van 4 miljoen dollar zal accepteren.

UPDATE 31/05

KRC Genk heeft volgens Het Belang van Limburg wel degelijk interesse in Juan Brunetta, die als spelmaker uit de voeten kan maar ook als diepe spits. Brunetta zou vooral als optie in de spits worden zien, maar Genk heeft daar vooral Cyriel Dessers op het oog. Pas als de transfer van de Belgische aanvaller niet zal lukken, zou Genk Brunetta in het vizier gaan krijgen.

Volgens Argentijnse media deed Genk wel degelijk een bod van 3,6 miljoen euro, maar Godoy Cruz zou 9 miljoen euro willen voor zijn sterspeler. Genk moet dus meer gaan bieden. In de entourage van de speler valt te horen dat hij graag de overstap naar Europa wil maken.

Moet Genk voluit voor Brunetta gaan?

Meest recent

Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

13
13
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

24
24
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

73
73
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

135
135
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

47
47
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

109
109
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

98
98
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

57
57
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

369
369
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

325
325
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

98
98
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

314
314
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

257
257
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

252
252
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

470
470
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

179
179
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

93
93
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

235
235
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

75
75
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

152
152
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

72
72
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

163
163
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

281
281
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

680
680

Meer sportnieuws