KV Oostende de gelukkige: "Spraken met drie, vier andere Belgische clubs"

637 stemmen
KV Oostende de gelukkige:

KV Oostende werd overgenomen door The Pacific Media Group en daardoor bleef de club bestaan. Eigenaar Paul Conway geeft toe dat ze ook andere clubs polsten.


"De Belgische competitie kende ik wel, als een uitstekende plek om spelers te rekruteren. De brexit maakte investeren in België ook nog extra interessant. Ook omwille van de ‘redelijke’ minimumlonen, in vergelijking met Engeland en Nederland toch. Na Nice namen we de tijd om hier de markt te verkennen. We spraken hier zelfs met drie, vier andere clubs. Nee, namen ga ik niet geven. KVO was de beste keuze”, laat hij weten aan De Krant van West-Vlaanderen.

KV Oostende gaat de komende weken en maanden een pak transfers moeten afronden, want de club heeft nog maar negen spelers onder contract staan voor komend seizoen.

Overname goede zaak voor KVO?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

58
58
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

3
3
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

43
43
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

77
77
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

132
132
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

86
86
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

109
109
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

56
56
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

261
261
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

335
335
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

27
27
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

71
71
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

173
173
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

68
68
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

120
120
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

88
88
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

515
515
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

247
247
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

361
361
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

211
211
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

264
264
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

69
69
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

300
300
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

182
182
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

597
597
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

132
132

Meer sportnieuws