'Standard mag hopen op hoofdprijs: ook Torino meldt zich op Sclessin'

door
'Standard mag hopen op hoofdprijs: ook Torino meldt zich op Sclessin'

Standard behaalde weliswaar zijn licentie voor het BAS, tijdens de perikelen werd duidelijk dat de club het financieel niet al te breed heeft. De kans is dan ook groot dat een aantal sterkhouders tijdens de komende mercato ten gelde wordt gemaakt. Ook Mergim Vojvoda komt daarvoor in aanmerking.


Het is al een tijdje bekend dat de Italiaanse club Lazio interesse heeft in de rechtsback, maar de club van Silvio Proto en Jordan Lukaku zal stevig in de buidel moeten tasten. Volgens Kosovaarse media eist Standard maar liefst zeven miljoen euro voor zijn diensten. De Rouches haalden Vojovoda in de zomer van 2019 voor amper 1,2 miljoen euro weg bij Moeskroen. De Luikenaars hopen dus op een enorme winst.

UPDATE 30/05
Zeven miljoen is een stevig bedrag voor Vojvoda, zeker gezien het huidige klimaat. Maar toch mogen de Rouches wel degelijk hopen op de hoofdprijs. De kans is immers reëel dat Lazio afscheid moet nemen van Adam Marusic, die goed op weg zou zijn naar PSG. Indien zijn transfer rond geraakt hebben de Romeinen voldoende middelen om een vervanger aan te trekken en daarvoor zou Vojvoda dus in beeld zijn.

Wat eveneens in het voordeel van de Luikenaars speelt, is dat er nog meer interesse heerst vanuit de Serie A. Volgens TuttoMercatoWeb heeft immers ook Torino zijn zinnen gezet op de Kosovaarse back. Lazio zou evenwel nog steeds op de beste papieren beschikken, maar de tweede club uit Turijn zou toch ook behoorlijk gecharmeerd zijn.

LEES OOK: Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Is Vojvoda volgens u zeven miljoen euro waard?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

2
2
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

59
59
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

42
42
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

17
17
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

42
42
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

331
331
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

45
45
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

483
483
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

321
321
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

20
20
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

66
66
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

135
135
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

364
364
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

187
187
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

625
625
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

503
503
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

243
243
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

64
64
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

303
303
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

54
54
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

875
875
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

195
195
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

145
145
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

56
56
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

319
319

Meer sportnieuws