'Standard mag hopen op hoofdprijs: ook Torino meldt zich op Sclessin'

door
'Standard mag hopen op hoofdprijs: ook Torino meldt zich op Sclessin'

Standard behaalde weliswaar zijn licentie voor het BAS, tijdens de perikelen werd duidelijk dat de club het financieel niet al te breed heeft. De kans is dan ook groot dat een aantal sterkhouders tijdens de komende mercato ten gelde wordt gemaakt. Ook Mergim Vojvoda komt daarvoor in aanmerking.


Het is al een tijdje bekend dat de Italiaanse club Lazio interesse heeft in de rechtsback, maar de club van Silvio Proto en Jordan Lukaku zal stevig in de buidel moeten tasten. Volgens Kosovaarse media eist Standard maar liefst zeven miljoen euro voor zijn diensten. De Rouches haalden Vojovoda in de zomer van 2019 voor amper 1,2 miljoen euro weg bij Moeskroen. De Luikenaars hopen dus op een enorme winst.

UPDATE 30/05
Zeven miljoen is een stevig bedrag voor Vojvoda, zeker gezien het huidige klimaat. Maar toch mogen de Rouches wel degelijk hopen op de hoofdprijs. De kans is immers reëel dat Lazio afscheid moet nemen van Adam Marusic, die goed op weg zou zijn naar PSG. Indien zijn transfer rond geraakt hebben de Romeinen voldoende middelen om een vervanger aan te trekken en daarvoor zou Vojvoda dus in beeld zijn.

Wat eveneens in het voordeel van de Luikenaars speelt, is dat er nog meer interesse heerst vanuit de Serie A. Volgens TuttoMercatoWeb heeft immers ook Torino zijn zinnen gezet op de Kosovaarse back. Lazio zou evenwel nog steeds op de beste papieren beschikken, maar de tweede club uit Turijn zou toch ook behoorlijk gecharmeerd zijn.

LEES OOK: Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Meunier zet deur open: JPL-topclub loert
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert
534

Is Vojvoda volgens u zeven miljoen euro waard?

Meest recent

WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

5
5
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

37
37
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

172
172
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

62
62
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

71
71
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

198
198
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

22
22
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

334
334
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

213
213
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

261
261
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

49
49
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

213
213
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

134
134
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

45
45
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

83
83
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

841
841
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

531
531
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

198
198
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

107
107
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

191
191
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

393
393
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

94
94
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

60
60
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

318
318
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

149
149

Meer sportnieuws