'Standard mag hopen op hoofdprijs: ook Torino meldt zich op Sclessin'

door
'Standard mag hopen op hoofdprijs: ook Torino meldt zich op Sclessin'

Standard behaalde weliswaar zijn licentie voor het BAS, tijdens de perikelen werd duidelijk dat de club het financieel niet al te breed heeft. De kans is dan ook groot dat een aantal sterkhouders tijdens de komende mercato ten gelde wordt gemaakt. Ook Mergim Vojvoda komt daarvoor in aanmerking.


Het is al een tijdje bekend dat de Italiaanse club Lazio interesse heeft in de rechtsback, maar de club van Silvio Proto en Jordan Lukaku zal stevig in de buidel moeten tasten. Volgens Kosovaarse media eist Standard maar liefst zeven miljoen euro voor zijn diensten. De Rouches haalden Vojovoda in de zomer van 2019 voor amper 1,2 miljoen euro weg bij Moeskroen. De Luikenaars hopen dus op een enorme winst.

UPDATE 30/05
Zeven miljoen is een stevig bedrag voor Vojvoda, zeker gezien het huidige klimaat. Maar toch mogen de Rouches wel degelijk hopen op de hoofdprijs. De kans is immers reëel dat Lazio afscheid moet nemen van Adam Marusic, die goed op weg zou zijn naar PSG. Indien zijn transfer rond geraakt hebben de Romeinen voldoende middelen om een vervanger aan te trekken en daarvoor zou Vojvoda dus in beeld zijn.

Wat eveneens in het voordeel van de Luikenaars speelt, is dat er nog meer interesse heerst vanuit de Serie A. Volgens TuttoMercatoWeb heeft immers ook Torino zijn zinnen gezet op de Kosovaarse back. Lazio zou evenwel nog steeds op de beste papieren beschikken, maar de tweede club uit Turijn zou toch ook behoorlijk gecharmeerd zijn.

LEES OOK: 'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Is Vojvoda volgens u zeven miljoen euro waard?

Meest recent

Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

8
8
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

7
7
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

24
24
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

16
16
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

14
14
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

116
116
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

120
120
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

61
61
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

142
142
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

114
114
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

116
116
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

223
223
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

294
294
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

116
116
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

375
375
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

294
294
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

42
42
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

149
149
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

251
251
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

443
443
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

279
279
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

280
280
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

423
423
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

514
514

Meer sportnieuws