'Standard mag hopen op hoofdprijs: ook Torino meldt zich op Sclessin'

523 stemmen
'Standard mag hopen op hoofdprijs: ook Torino meldt zich op Sclessin'

Standard behaalde weliswaar zijn licentie voor het BAS, tijdens de perikelen werd duidelijk dat de club het financieel niet al te breed heeft. De kans is dan ook groot dat een aantal sterkhouders tijdens de komende mercato ten gelde wordt gemaakt. Ook Mergim Vojvoda komt daarvoor in aanmerking.


Het is al een tijdje bekend dat de Italiaanse club Lazio interesse heeft in de rechtsback, maar de club van Silvio Proto en Jordan Lukaku zal stevig in de buidel moeten tasten. Volgens Kosovaarse media eist Standard maar liefst zeven miljoen euro voor zijn diensten. De Rouches haalden Vojovoda in de zomer van 2019 voor amper 1,2 miljoen euro weg bij Moeskroen. De Luikenaars hopen dus op een enorme winst.

UPDATE 30/05
Zeven miljoen is een stevig bedrag voor Vojvoda, zeker gezien het huidige klimaat. Maar toch mogen de Rouches wel degelijk hopen op de hoofdprijs. De kans is immers reëel dat Lazio afscheid moet nemen van Adam Marusic, die goed op weg zou zijn naar PSG. Indien zijn transfer rond geraakt hebben de Romeinen voldoende middelen om een vervanger aan te trekken en daarvoor zou Vojvoda dus in beeld zijn.

Wat eveneens in het voordeel van de Luikenaars speelt, is dat er nog meer interesse heerst vanuit de Serie A. Volgens TuttoMercatoWeb heeft immers ook Torino zijn zinnen gezet op de Kosovaarse back. Lazio zou evenwel nog steeds op de beste papieren beschikken, maar de tweede club uit Turijn zou toch ook behoorlijk gecharmeerd zijn.

LEES OOK: Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Is Vojvoda volgens u zeven miljoen euro waard?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

2
2
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

13
13
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

92
92
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

69
69
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

48
48
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

167
167
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

59
59
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

202
202
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

79
79
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

50
50
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

15
15
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

37
37
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

94
94
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

444
444
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

77
77
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

218
218
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

78
78
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

70
70
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

137
137
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

43
43
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

66
66
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

398
398
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

70
70

Meer sportnieuws