'Real vreest opstand in kleedkamer: toptransfer van de baan'

377 stemmen
'Real vreest opstand in kleedkamer: toptransfer van de baan'

In Spanje werd inmiddels het licht op groen gezet voor een hervatting van La Liga, in principe mogen er vanaf 8 juni weer professionele voetbalwedstrijden georganiseerd worden. Maar het zal wel nog een tijdje duren alvorens publiek wordt toegelaten. En dat zorgt zelfs bij de grootste clubs voor serieuze verliezen.


Ook Real Madrid wordt niet gepaard door de coronacrisis, zeker omdat het virus erg zwaar toesloeg in de regio rond de hoofdstad. De Koninklijke sloot dan ook een akkoord af met zijn spelersgroep, die een bepaald deel van het salaris liet vallen. De kans is bovendien groot dat zo'n tweede salarisoffer zal volgen. En volgens The Daily Mail heeft dat onrechtstreeks ook invloed op de transferplannen. Zo zou Real definitief de stekker hebben getrokken uit de komst van Paul Pogba.

Indien Real de Fransman van Manchester United wil overnemen, zal het ook aan zijn enorme salarisvoorwaarden moeten vol doen. Het bestuur vreest echter dat dat voor een opstand in de kleedkamer zou zorgen. Zwaargewichten als Sergio Ramos en Casemiro zouden het ongepast vinden dat Pogba zo'n hoog loon zou krijgen, terwijl zij net hebben moeten inleveren.

Al zou dit niet voor elke mogelijke aanwinst gelden. Volgens The Daily Mail zouden de spelers immers bereid zijn om een uitzondering te maken voor Kylian Mbappé. Indien Real een kans ziet om de superster van PSG deze zomer aan te trekken, zouden Ramos en co bereid zijn een oogje dicht te knijpen als hij meteen de topverdiener zou worden.

LEES OOK: 'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

3
3
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

29
29
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

24
24
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

57
57
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

43
43
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

72
72
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

188
188
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

439
439
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

178
178
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

380
380
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

297
297
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

182
182
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

84
84
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

82
82
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

147
147
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

169
169
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

335
335
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

337
337
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

263
263
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

470
470
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

145
145
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

670
670
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

101
101
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

68
68
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

371
371

Meer sportnieuws