TRANSFERUURTJE: Chadli spotgoedkoop, strijd tussen Club en Genk

door
TRANSFERUURTJE: Chadli spotgoedkoop, strijd tussen Club en Genk

De Bundesliga is weer van start gegaan, maar voorts liggen de meeste competities nog steeds plat of werden ze stopgezet door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk neemt afscheid van Vladimir Screciu, die terugkeert naar zijn ex-club Craiova. Genk laat de Roemeen gratis gaan en zal op termijn mogelijk nog wat geld incasseren via wedstrijdbonussen en een doorverkooppercentage. Seppe Bastiaens tekende een nieuw contract bij Genk en de Limburgers zouden ook nog spelers willen aantrekken. De Argentijnse spelmaker Juan Brunetta van Godoy Cruz zou in beeld zijn, net als bij Club Brugge. Er zou door één van de twee een bod van 3,6 miljoen euro zijn neergelegd.


Blauw-Zwart verkent duidelijk de Argentijnse markt, waar ze nog altijd Adolfo Gaich op het oog hebben. Er is ook het gerucht dat AA Gent zijn komst ziet zitten, maar financieel lijken de Buffalo's toch hun meerdere te moeten erkennen in dat dossier. Club gaat wel een stevige som kunnen ontvangen, want Arsenal en Napoli blijven doorduwen voor Emmanuel Dennis.

Cercle Brugge wil ook nog uithalen. Het hoopt Guillaume Hubert (Club Brugge), Kouadio-Yves Dabila (Lille OSC) en Giulian Biancone (AS Monaco) nog een jaar te huren en Dimitrios Chatziisaias (Rizespor) en Lassana Coulibaly (Angers) definitief over te nemen. Lennart Moser en Marton Eppel verlaten Brugge.

Dat is ook het geval voor Bernd Hollerbach, die komend seizoen geen trainer meer zal zijn van Moeskroen. Lille OSC gaat Fernando Da Cruz aanstellen als hoofdtrainer van Les Hurlus. Bij Anderlecht willen ze een tiental overbodige spelers van de hand doen en Dinamo Zagreb is alvast in de markt voor Josué Sa, dit seizoen uitgeleend aan de Spaanse tweedeklasser Huesca.


BUITENLAND

Bayern München gaat mogelijk al afscheid nemen van de Spaanse verdediger Lucas Hernandez. Hij werd al aangeboden bij Manchester City en Inter om de transferprijs van Leroy Sane en Ivan Perisic naar beneden te halen.

PSG wil ook nog spelers aantrekken de komende maanden en ze hebben hun zinnen gezet op Adam Marusic en Sergej Milinkovic-Savic van Lazio. Beiden speelden in het verleden nog in België, voor onder meer KV Oostende en KRC Genk.


Juventus wordt ondertussen met bijna elke 'overtollige' speler van FC Barcelona in verband gebracht en deze keer is het de beurt aan Philippe Coutinho. Bayern stuurt hem terug naar Camp Nou, waar hij geen toekomst meer heeft. Deze keer richting Turijn?

Tijd voor de Belgen. Besiktas zou Nacer Chadli (AS Monaco) voor 2 miljoen euro kunnen overnemen, Fiorentina is in de markt voor Jan Vertonghen (Tottenham) en Timothy Castagne (Atalanta) lokt interesse van Leicester City, West Ham United en Tottenham. Nog in Turkije: Galatasaray kreeg dan weer Wesley Hoedt (Southampton) aangeboden.

LEES OOK: Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

Gaat Chadli volgend jaar nog in België spelen?

Meest recent

Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

26
26
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

31
31
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

16
16
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

75
75
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

26
26
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

89
89
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

55
55
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

109
109
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

166
166
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

67
67
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

29
29
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

34
34
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

170
170
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

95
95
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

39
39
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

142
142
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

32
32
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

65
65
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

67
67
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

72
72
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

119
119
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

148
148
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

199
199
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

303
303
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

25
25

Meer sportnieuws