'Club en Genk gelinkt aan spelmaker: bod van vier miljoen'

door
'Club en Genk gelinkt aan spelmaker: bod van vier miljoen'

De meeste eersteklassers zijn momenteel volop aan het speuren naar versterking voor het komende seizoen. En daarbij wordt ook de nodige aandacht besteed aan de Zuid-Amerikaanse markt. De Argentijnse spelmaker Juan Brunetta zou bijvoorbeeld goed op weg zijn naar de Jupiler Pro League.


De 23-jarige Brunetta komt momenteel uit voor de Argentijnse eersteklasser Godoy Cruz en kende daar een sterk seizoen. Die prestaties leveren hem mogelijk een fraaie transfer. Onder meer topclub Boca Juniors informeerde al naar de voorwaarden, maar Brunetta zou ook de stap naar Europa kunnen zetten. Diverse lokale bronnen melden namelijk dat er deze week een bod van 4 miljoen dollar, zo'n 3.6 miljoen euro, is binnen gekomen bij Godoy Cruz. En dat zou afkomstig zijn van een Belgische (top)club.

Om welke Belgische ploeg het precies gaat is tot dusver niet bekend. Volgens het medium Los Andes zijn er echter maar twee opties: KRC Genk of Club Brugge. Vooral die laatste ploeg lijkt vertrouwd met de Argentijnse markt. Bovendien kwam Brunetta afgelopen winter namens de U23 van Argentinië in actie op het pré-Olympische tornooi, waar Blauw-Zwart toen ook toptarget Adolfo Gaich kwam scouten.

Maar ook Genk beschikt over een behoorlijk netwerk in Zuid-Amerika, uitsluitsel kan er dus nog niet gegeven worden. Bovendien is het nog maar de vraag of Godoy Cruz een bod van 4 miljoen dollar zal accepteren.

LEES OOK: Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

Wie heeft het meeste nood aan een extra spelmaker?

Meest recent

'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

30
30
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

36
36
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

26
26
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

118
118
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

107
107
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

38
38
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

186
186
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

133
133
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

248
248
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

140
140
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

275
275
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

261
261
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

140
140
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

100
100
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

188
188
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

54
54
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

188
188
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

75
75
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

305
305
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

98
98
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

90
90
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

375
375
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

126
126
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

65
65
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

61
61

Meer sportnieuws