'Club en Genk gelinkt aan spelmaker: bod van vier miljoen'

912 stemmen
'Club en Genk gelinkt aan spelmaker: bod van vier miljoen'

De meeste eersteklassers zijn momenteel volop aan het speuren naar versterking voor het komende seizoen. En daarbij wordt ook de nodige aandacht besteed aan de Zuid-Amerikaanse markt. De Argentijnse spelmaker Juan Brunetta zou bijvoorbeeld goed op weg zijn naar de Jupiler Pro League.


De 23-jarige Brunetta komt momenteel uit voor de Argentijnse eersteklasser Godoy Cruz en kende daar een sterk seizoen. Die prestaties leveren hem mogelijk een fraaie transfer. Onder meer topclub Boca Juniors informeerde al naar de voorwaarden, maar Brunetta zou ook de stap naar Europa kunnen zetten. Diverse lokale bronnen melden namelijk dat er deze week een bod van 4 miljoen dollar, zo'n 3.6 miljoen euro, is binnen gekomen bij Godoy Cruz. En dat zou afkomstig zijn van een Belgische (top)club.

Om welke Belgische ploeg het precies gaat is tot dusver niet bekend. Volgens het medium Los Andes zijn er echter maar twee opties: KRC Genk of Club Brugge. Vooral die laatste ploeg lijkt vertrouwd met de Argentijnse markt. Bovendien kwam Brunetta afgelopen winter namens de U23 van Argentinië in actie op het pré-Olympische tornooi, waar Blauw-Zwart toen ook toptarget Adolfo Gaich kwam scouten.

Maar ook Genk beschikt over een behoorlijk netwerk in Zuid-Amerika, uitsluitsel kan er dus nog niet gegeven worden. Bovendien is het nog maar de vraag of Godoy Cruz een bod van 4 miljoen dollar zal accepteren.

LEES OOK: Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Wie heeft het meeste nood aan een extra spelmaker?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

31
31
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

172
172
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

43
43
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

41
41
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

26
26
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

203
203
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

206
206
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

550
550
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

132
132
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

17
17
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

396
396
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

125
125
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

130
130
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

629
629
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

727
727
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

324
324
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

394
394
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

99
99
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

172
172
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

236
236
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

96
96
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

175
175
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

87
87
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

186
186
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

207
207

Meer sportnieuws