'Club en Genk gelinkt aan spelmaker: bod van vier miljoen'

door
'Club en Genk gelinkt aan spelmaker: bod van vier miljoen'

De meeste eersteklassers zijn momenteel volop aan het speuren naar versterking voor het komende seizoen. En daarbij wordt ook de nodige aandacht besteed aan de Zuid-Amerikaanse markt. De Argentijnse spelmaker Juan Brunetta zou bijvoorbeeld goed op weg zijn naar de Jupiler Pro League.


De 23-jarige Brunetta komt momenteel uit voor de Argentijnse eersteklasser Godoy Cruz en kende daar een sterk seizoen. Die prestaties leveren hem mogelijk een fraaie transfer. Onder meer topclub Boca Juniors informeerde al naar de voorwaarden, maar Brunetta zou ook de stap naar Europa kunnen zetten. Diverse lokale bronnen melden namelijk dat er deze week een bod van 4 miljoen dollar, zo'n 3.6 miljoen euro, is binnen gekomen bij Godoy Cruz. En dat zou afkomstig zijn van een Belgische (top)club.

Om welke Belgische ploeg het precies gaat is tot dusver niet bekend. Volgens het medium Los Andes zijn er echter maar twee opties: KRC Genk of Club Brugge. Vooral die laatste ploeg lijkt vertrouwd met de Argentijnse markt. Bovendien kwam Brunetta afgelopen winter namens de U23 van Argentinië in actie op het pré-Olympische tornooi, waar Blauw-Zwart toen ook toptarget Adolfo Gaich kwam scouten.

Maar ook Genk beschikt over een behoorlijk netwerk in Zuid-Amerika, uitsluitsel kan er dus nog niet gegeven worden. Bovendien is het nog maar de vraag of Godoy Cruz een bod van 4 miljoen dollar zal accepteren.

LEES OOK: 'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

Wie heeft het meeste nood aan een extra spelmaker?

Meest recent

'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

5
5
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

15
15
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

128
128
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

95
95
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

104
104
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

100
100
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

107
107
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

99
99
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

71
71
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

229
229
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

368
368
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

154
154
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

194
194
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

259
259
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

450
450
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

271
271
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

89
89
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

814
814
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

234
234
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

268
268
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

240
240
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

109
109
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

71
71
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

177
177
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

577
577

Meer sportnieuws