'AA Gent wil toptarget van Club Brugge afsnoepen'

door
'AA Gent wil toptarget van Club Brugge afsnoepen'

Club Brugge walste het voorbije seizoen door de competitie, maar toch kende Blauw-Zwart één duidelijk euvel: een gebrek aan killersinstinct voor doel. Nochtans was het vinden van een goalgetter in januari dé absolute topprioriteit voor Vincent Mannaert. Helaas stelde Michael Krmencik voorlopig echter teleur.


Mede daarom heeft Club naar verluidt de hoop op Adolfo Gaich nog steeds niet opgeborgen. De 21-jarige Argentijn moest afgelopen winter al het nieuwe speerpunt van Philippe Clement worden, maar uiteindelijk sprongen de onderhandelingen met San Lorenzo af. Komende zomer zouden ze zich in Jan Breydel echter aan een nieuwe poging willen wagen op het toptalent, die wel alsmaar meer interesse geniet vanuit Europa. Zo berichten diverse media uit zijn thuisland dat na PSG ook Inter Milaan op zijn diensten aast, net zoals West Bromwich.
TyC Sports voegt daar vervolgens echter nog een opvallende naam aan toe, want volgens de Argentijnse sportzender geniet Gaich tevens interesse van ... AA Gent. Ondanks eerdere berichten dat San Lorenzo de prijs noodgedwongen nog zal laten zakken, lijkt de jeugdinternational gezien de vele gegadigden de vooropgestelde 13 miljoen toch te zullen benaderen. Op het eerste zicht wat naar de dure kant voor de Buffalo's dus, die mogelijk wel cashen voor Jonathan David. En hun forse ambities zo toch stevig kracht zouden bijzetten.

LEES OOK: Kopzorgen bij AA Gent: "Het was twéé keer mijn fout"

Ziet u AA Gent in staat tot zulk een transfer?

Meest recent

Mignolet dropt onthulling over 'aanvoerder' Vanaken

De Rode Duivels maakten zaterdagnamiddag allerminst een goede beurt tijdens hun ...

3
3
Garcia keihard neergehaald: "Niet beter dan Tedesco"

Dat de Rode Duivels zich dinsdag tegen dwergstaat Liechtenstein zullen plaatsen voor het WK, lijkt ...

57
57
'Club op miljoenenkoers: Engels gevecht om sterkhouder'

Nu het clubvoetbal even heeft plaats gemaakt voor de nationale ploegen en de winterse ...

86
86
Anderlecht helemaal terug? Boskamp trekt conclusie

Bij RSC Anderlecht kijkt men met de nodige verwachtingen naar de hervatting van het seizoen. Voor de ...

181
181
Portugal met monsterzege naar WK, Ierse waanzin in Hongarije

Ook het Portugal van bondscoach Roberto Martinez zal komende zomer te bewonderen zijn op het WK. In ...

136
136
2 op 10 - Waalse pers draait één Duivel door gehaktmolen

Wat een glorieuze middag had moeten worden voor de Rode Duivels, is uitgedraaid op een aanzienlijke ...

294
294
België-Liechtenstein: Garcia haalt verse kracht bij selectie

Na de slipper van zaterdag in Kazachstan (1-1), zullen de Rode Duivels tot de laatste snik moeten ...

363
363
'Noa Lang heeft het gehad: bliksemvertrek uit Napels dreigt'

Nederland wil zich maandagavond tegen Litouwen verzekeren van zijn plek op de WK-eindronde van ...

172
172
'Garcia maakt grove fout met Romeo Vermant'

De Rode Duivels zullen dan toch tot dinsdag moeten wachten om hun WK-kwalificatie te vieren. De ...

365
365
'Titanenstrijd in EPL: City toont forsballen op mercato'

In de Engelse Premier League staat Arsenal FC na elf speeldagen alleen aan de leiding te pronken. ...

174
174
'Topaanwinst meteen weg: Club ziet miljoenen verdampen'

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen aan verse mankrachten en een aantal van ...

297
297
Onrust bij Rode Duivels: Garcia krijgt volle laag

Aan het feit dat de Rode Duivels straks naar het WK zullen gaan, wordt ondanks de misstap in ...

199
199
Club in de wolken: enorme opsteker voor moordend programma

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een bijzonder druk wedstrijdschema. En dat ...

361
361
Europese pers messcherp: Nederland maakt Duivels met grond gelijk

De Rode Duivels hebben zaterdagnamiddag de eerste kans gemist om zich van een WK-ticket te ...

368
368
Verrassende terugkeer bij Duivels? "Zie hem absoluut plaatsje krijgen"

De Rode Duivels maakten zaterdag geen goede beurt tijdens hun WK-kwalificatieduel in Kazachstan en ...

238
238
'Kompany huivert: Liverpool rooft ster weg uit Allianz Arena'

Bayern München wil na de interland-break zij zegereeks heropstarten in de Bundesliga en maakt ...

185
185
Portugal bibbert en beeft: WK-drama Ronaldo dreigt

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez wil zich zondagnamiddag verzekere van hun WK-ticket, ...

235
235
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele jackpot Club, nieuwe ploeg Verschaeren'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

249
249
'Vuurwerk bij Club Brugge: steunpilaar weg in januari?'

Anderhalve maand voor de opening van de wintermercato wemelt het reeds van de geruchten in de ...

121
121
Vanaken overtuigt Garcia: wie wijkt bij Rode Duivels?

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een mager 1-1 gelijkspel tegen Kazachstan. Het enige ...

222
222
Sportief mysterie: Welk geheim onthult Marc Coucke vandaag?

Voor Marc Coucke en Anderlecht waren het andermaal woelige weken. In een soort emotionele ...

161
161
Kater in Kazachstan komt Rode Duivels duur te staan

Rudi Garcia en co. likken hun wonden na de kater in Kazachstan. Niet alleen zijn de Rode Duivels ...

224
224
Garcia huivert: in dit scenario missen Rode Duivels het WK

De eerste matchbal is verspeeld. Veel tijd hebben de Rode Duivels echter niet om stil te staan bij ...

312
312
'Waanzin bij Club Brugge: bankzitter levert de jackpot op’

Een bankzitter die de jackpot oplevert? In Jan Breydel kan het: Een jonge verdediger van Club wekt ...

639
639
Afwezige Duivel winnaar bij België: "Hij is een kaderstuk"

De Belgen toonden bitter weinig op het veld van Kazachstan. Zonder kleppers als Thibaut Courtois, ...

159
159

Meer sportnieuws