Daily Mail: 'Topclub leidt de dans in transferdossier Dennis'

738 stemmen
Daily Mail: 'Topclub leidt de dans in transferdossier Dennis'

Club Brugge wil komend seizoen opnieuw een gooi doen naar de dubbel in eigen land en mikt daarnaast op een sterke campagne in de Champions League. Daarom wil Blauw-Zwart de meeste sterkhouders ook behouden. Al dreigen enkele kampioenenmakers toch te vertrekken.


Vooral bij Emmanuel Dennis staat het zo goed als vast dat hij zich aan een nieuwe stap zal wagen. Na zijn goede prestaties tijdens de Europese campagne van vorig seizoen kan hij alvast op de nodige interesse rekenen. Vooral uit de Premier League hebben verschillende ploegen hun vizier op de Nigeriaan gericht, maar ook in de Serie A is Dennis blijkbaar geen onbekende.

Eurosport-journalist Manu Lonjon stelt namelijk dat SSC Napoli zich aan het voorbereiden is om een poging te wagen. Onder impuls van voorzitter Aurelio De Laurentiis willen de Napolitanen tijdens de mercato enkele correcties doorvoeren in hun selectie. Om de aanval te versterken was Lille-spits Victor Osimhen in beeld, maar de oud-speler van Charleroi zou de Italianen wandelen hebben gestuurd. En dus werd het vizier weerlegd op zijn 22-jarige landgenoot.

UPDATE 29/05
Ook The Daily Mail maakt nu gewag van de Napolitaanse interesse in Dennis. Maar volgens de Britse tabloid heeft Arsenal FC nog steeds de beste papieren om hem binnen te halen. De Gunners willen gezien hun tegenvallende seizoen extra aanvallende impulsen aan de selectie toevoegen en daarbij zou het vizier dus op de sterkhouder van Club Brugge gericht zijn. Voorlopig blijft het echter bij geruchten, van een concreet bod lijkt op dit moment nog geen sprake.

LEES OOK: Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

Denkt u dat Dennis een basisspeler zou zijn bij het huidige Arsenal?

Meest recent

Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

14
14
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

13
13
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

17
17
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

152
152
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

157
157
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

461
461
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

125
125
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

14
14
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

355
355
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

115
115
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

122
122
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

598
598
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

684
684
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

311
311
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

381
381
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

95
95
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

169
169
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

228
228
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

94
94
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

172
172
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

82
82
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

185
185
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

200
200
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

31
31
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

225
225

Meer sportnieuws