Club-supporter Eric Goens deelt stevige sneer uit aan AA Gent

1906
Club-supporter Eric Goens deelt stevige sneer uit aan AA Gent

AA Gent werkt met een pak ambitie naar volgend seizoen toe, dat werd donderdag nog eens duidelijk onderstreept. De Buffalo's stelden Wim De Decker immers voor als assistent-coach en kondigden de contractverlenging van aanvoerder Vadis Odjdija aan. Daarbij nam voorzitter Ivan De Witte prompt het woord 'titel' in de mond.


Gent liet zich ondertussen ook al gelden op de transfermarkt. Met Jordan Botaka werd de aanvoerder van STVV overgenomen, Davy Roef moet dan weer de concurrentie met doelman Thomas Kaminski aangaan. Er wordt echter nog meer versterking verwacht, bovendien willen de Buffalo's hun huidige sterkhouders behouden. En dat verleidde De Witte tot enkele ambitieuze uitspraken. "Ik wil dat niet te luid uitspreken, maar we willen gaan voor de titel", aldus de preses.

Op de sociale media werden die ambities echter met de nodige scepsis ontvangen. Televisiemaker Eric Goens, een bekend supporter van Club Brugge, toonde zich bijvoorbeeld scherp op Twitter. "Bij AA Gent kopen ze een nieuwe reservekeeper en een nieuwe hulptrainer en ze toeteren meteen dat ze kampioen worden. Gentse humor, love it", klonk het.

LEES OOK: AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Wie wordt volgend seizoen de grootste uitdager van Club Brugge volgens u?

Meest recent

Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

0
0
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

3
3
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

64
64
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

40
40
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

145
145
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

133
133
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

211
211
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

167
167
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

211
211
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

364
364
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

170
170
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

182
182
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

154
154
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

135
135
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

75
75
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

208
208
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

130
130
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

75
75
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

33
33
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

311
311
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

137
137

Meer sportnieuws