'PSG maakt werk van twee oude bekenden uit Jupiler Pro League'

door
'PSG maakt werk van twee oude bekenden uit Jupiler Pro League'

Paris Saint-Germain investeerde de voorbije jaren zwaar om ook in de Champions League succes te halen, maar de beker met de grote oren winnen zat er nog niet in. De investeringen blijven dus verder gaan en PSG maakt stilaan werk van zijn eerste transfers. Daarbij zouden ook twee oude bekenden uit de Jupiler Pro League zitten.


PSG zou immers gaan aankloppen bij Lazio voor een dubbele transfer met een Belgisch tintje. Volgens La Repubblica bereidt de Franse kampioen een bod van 15 miljoen euro voor op Adam Marusic. De gewezen rechtsachter van KV Oostende en KV Kortrijk zou in Parijs de vervanger moeten worden van Thomas Meunier, die na het aflopen van zijn contract zal vertrekken.

Daarnaast zou Lazio ook zijn middenveld willen versterken met Sergej Milinkovic-Savic. De Serviër, die nog een seizoen voor Genk speelde, zou deze zomer voor 70 miljoen euro mogen vertrekken, aldus Foot Mercato. De voorbije jaren vroeg Lazio-voorzitter Lotito nog telkens meer dan 100 miljoen, maar door de coronacrisis en financiële problemen bij zijn tweede club - Salernitana in de Serie B - zou hij nu meer geneigd zijn mee te werken aan een transfer. Dat beide spelers bij dezelfde club spelen én allebei vertegenwoordigd worden door Mateja Kezman, maakt de zaak wat makkelijker.

Is Meunier beter dan Marusic?

Meest recent

Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

51
51
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

12
12
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

39
39
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

34
34
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

39
39
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

37
37
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

54
54
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

150
150
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

243
243
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

126
126
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

197
197
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

342
342
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

43
43
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

101
101
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

70
70
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

170
170
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

42
42
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

316
316
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

420
420
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

26
26
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

143
143
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

205
205
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

444
444
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

224
224
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

210
210

Meer sportnieuws