Zo win jij dit weekend 475 euro met 10 euro inzet op de Bundesliga!

door
Zo win jij dit weekend 475 euro met 10 euro inzet op de Bundesliga!

Ook in Engeland en Italië hopen ze er straks weer aan te beginnen, maar voorlopig blijft de Bundesliga de enige Europese topcompetitie die voor onze wekelijkse portie voetbal zorgt. Ook dit weekend zijn alle ogen dus op Duitsland gericht, niet in het minst die van de liefhebbers onder ons die graag al eens een gokje wagen op het spelletje. In samenwerking met UNIBET.be staat VoetbalNieuws daarom weer klaar om onze lezers van enkele handige tips & pronostieken te voorzien.


Speeldag 29 in de Bundesliga vat vrijdag aan met de subtopper tussen Freiburg en Bayer Leverkusen, al is die term misschien net wat overdreven. De bezoekers tellen als vijfde in het klassement per slot van rekening toch 15 punten voorsprong op het nummer acht. Enkele dagen geleden gingen ze dan wel weer zwaar onderuit tegen Wolfsburg, zij het niet zonder maar liefst 12 hoekschoppen te verzamelen. Indien de twee teams sámen die prestatie straks weten te evenaren, vermenigvuldigen wij onze inzet maal 2,43x.



Zelf neemt Wolfsburg het dan weer op tegen Eintracht Frankfurt, dat met een gelijkspel tegen Freiburg zopas een einde maakte aan een lange reeks nederlagen. Toch ligt het voordeel ongetwijfeld nog altijd bij de Volkswagenclub, waar centrale verdediger Martin Pongracic zich op de midweekspeeldag tot held van de dag ontpopte door zowaar twee keer te scoren. De Kroatische winteraanwinst hoeft de netten ditmaal zelfs maar één keer te laten trillen om ervoor te zorgen dat wij 11,00x ons inleggeld terugverdienen.

Op hetzelfde moment speelt Schalke 04 gastheer voor Werder Bremen. De gevallen grootmacht staat nog steeds voorlaatste in de stand, maar lijken sinds de coronastop toch in betere doen dan daarvoor. Schalke daarentegen is in vrije val en moet het nu ook nog eens zonder Benito Raman stellen. Misschien is het dus wel het ideale moment voor de bezoekers, die veel beter op verplaatsing dan in eigen huis presteren, om een nieuwe uitzege te boeken. Mochten ze erin slagen, rekenen wij ons alvast 2,80x onze bet rijker.



Slechts twee duels op zondag, waarbij vooral het treffen tussen Paderborn en Borussia Dortmund onze aandacht trekt. Die Borussen werden zopas door Bayern München uit de titelrace gekegeld, waarbij ze ook nog eens prijsschutter Erling Haaland verloren. Bovendien blijkt de rode lantaarn niet zomaar een eitje, want in de heenronde werden de punten nog gedeeld. Sinds de coronabreak rijgt Paderborn op de koop toe de draws aan elkaar, dus wie weet zit een nieuwe stunt er wel in. Het zou ons 5,25x onze inzet opleveren.

Eindigen doen we op maandag met de confrontatie tussen 1. FC Köln en RB Leipzig, dat in dat geval een nieuwe kans krijgt om zich naast Dortmund op de tweede plaats te scharen. Gelukkig voor Die Roten Bullen beschikken ze over een uitstekende uitreputatie, met in de laatste vier pogingen – en de helft in totaal – zelfs geen enkel tegendoelpunt. Hoewel de ploeg van de geschorste Sebastiaan Bornauw zelf doorgaans tot scoren komt, tippen wij dan ook op winst zonder tegentreffer. Een gok die 3,25x onze inleg waard is.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een deugddoende zege voor Werder Bremen, een stuntdraw van Paderborn tegen Dortmund en een foutloos Leipzig in Keulen, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 48x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

Wie eindigt volgens u als nummer twee in de Bundesliga?

Meest recent

Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

12
12
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

12
12
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

24
24
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

26
26
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

179
179
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

82
82
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

192
192
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

170
170
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

206
206
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

459
459
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

264
264
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

127
127
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

441
441
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

127
127
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

90
90
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

178
178
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

430
430
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

87
87
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

93
93
AA Gent pakt weer uit met jeugdinternational

Traditioneel hinkte AA Gent stevig achterop ten opzichte van concurrenten als Anderlecht, Genk, ...

23
23
Genk ontdekt nieuwe parel: "Zegen van Courtois"

Bij KRC Genk dient de Europe Play-Off niet alleen om het seizoen nog een beetje te redden en alsnog ...

80
80
Jonge Duivels kennen loodzware opdracht op EK U17

Komende zomer zien we de Rode Duivels aan het werk op het WK, maar zij worden niet het enige ...

106
106
'KV Mechelen schrap: miljoenenaanbiedingen stromen binnen'

Bij KV Mechelen hopen ze in de Champions' Play-Off nog een Europees ticket af te kunnen dwingen. Of ...

174
174
TRANSFERUURTJE: 'Club droomt nog van Duivel, strijd Standard en Genk'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

149
149
‘Barça stapt naar UEFA: Spaanse rel escaleert’

FC Barcelona kreeg in de heenwedstrijd van de Champions League tegen Atlético Madrid een pak ...

367
367

Meer sportnieuws