Zo win jij dit weekend 475 euro met 10 euro inzet op de Bundesliga!

door
Zo win jij dit weekend 475 euro met 10 euro inzet op de Bundesliga!

Ook in Engeland en Italië hopen ze er straks weer aan te beginnen, maar voorlopig blijft de Bundesliga de enige Europese topcompetitie die voor onze wekelijkse portie voetbal zorgt. Ook dit weekend zijn alle ogen dus op Duitsland gericht, niet in het minst die van de liefhebbers onder ons die graag al eens een gokje wagen op het spelletje. In samenwerking met UNIBET.be staat VoetbalNieuws daarom weer klaar om onze lezers van enkele handige tips & pronostieken te voorzien.


Speeldag 29 in de Bundesliga vat vrijdag aan met de subtopper tussen Freiburg en Bayer Leverkusen, al is die term misschien net wat overdreven. De bezoekers tellen als vijfde in het klassement per slot van rekening toch 15 punten voorsprong op het nummer acht. Enkele dagen geleden gingen ze dan wel weer zwaar onderuit tegen Wolfsburg, zij het niet zonder maar liefst 12 hoekschoppen te verzamelen. Indien de twee teams sámen die prestatie straks weten te evenaren, vermenigvuldigen wij onze inzet maal 2,43x.



Zelf neemt Wolfsburg het dan weer op tegen Eintracht Frankfurt, dat met een gelijkspel tegen Freiburg zopas een einde maakte aan een lange reeks nederlagen. Toch ligt het voordeel ongetwijfeld nog altijd bij de Volkswagenclub, waar centrale verdediger Martin Pongracic zich op de midweekspeeldag tot held van de dag ontpopte door zowaar twee keer te scoren. De Kroatische winteraanwinst hoeft de netten ditmaal zelfs maar één keer te laten trillen om ervoor te zorgen dat wij 11,00x ons inleggeld terugverdienen.

Op hetzelfde moment speelt Schalke 04 gastheer voor Werder Bremen. De gevallen grootmacht staat nog steeds voorlaatste in de stand, maar lijken sinds de coronastop toch in betere doen dan daarvoor. Schalke daarentegen is in vrije val en moet het nu ook nog eens zonder Benito Raman stellen. Misschien is het dus wel het ideale moment voor de bezoekers, die veel beter op verplaatsing dan in eigen huis presteren, om een nieuwe uitzege te boeken. Mochten ze erin slagen, rekenen wij ons alvast 2,80x onze bet rijker.



Slechts twee duels op zondag, waarbij vooral het treffen tussen Paderborn en Borussia Dortmund onze aandacht trekt. Die Borussen werden zopas door Bayern München uit de titelrace gekegeld, waarbij ze ook nog eens prijsschutter Erling Haaland verloren. Bovendien blijkt de rode lantaarn niet zomaar een eitje, want in de heenronde werden de punten nog gedeeld. Sinds de coronabreak rijgt Paderborn op de koop toe de draws aan elkaar, dus wie weet zit een nieuwe stunt er wel in. Het zou ons 5,25x onze inzet opleveren.

Eindigen doen we op maandag met de confrontatie tussen 1. FC Köln en RB Leipzig, dat in dat geval een nieuwe kans krijgt om zich naast Dortmund op de tweede plaats te scharen. Gelukkig voor Die Roten Bullen beschikken ze over een uitstekende uitreputatie, met in de laatste vier pogingen – en de helft in totaal – zelfs geen enkel tegendoelpunt. Hoewel de ploeg van de geschorste Sebastiaan Bornauw zelf doorgaans tot scoren komt, tippen wij dan ook op winst zonder tegentreffer. Een gok die 3,25x onze inleg waard is.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een deugddoende zege voor Werder Bremen, een stuntdraw van Paderborn tegen Dortmund en een foutloos Leipzig in Keulen, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 48x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Wie eindigt volgens u als nummer twee in de Bundesliga?

Meest recent

'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

26
26
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

117
117
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

247
247
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

513
513
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

408
408
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

92
92
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

234
234
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

157
157
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

112
112
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

97
97
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

234
234
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

152
152
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

528
528
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

291
291
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

93
93
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

469
469
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

126
126
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

481
481
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

246
246
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

390
390
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

602
602
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

293
293
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

174
174
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

307
307
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

62
62

Meer sportnieuws