Zo win jij dit weekend 475 euro met 10 euro inzet op de Bundesliga!

door
Zo win jij dit weekend 475 euro met 10 euro inzet op de Bundesliga!

Ook in Engeland en Italië hopen ze er straks weer aan te beginnen, maar voorlopig blijft de Bundesliga de enige Europese topcompetitie die voor onze wekelijkse portie voetbal zorgt. Ook dit weekend zijn alle ogen dus op Duitsland gericht, niet in het minst die van de liefhebbers onder ons die graag al eens een gokje wagen op het spelletje. In samenwerking met UNIBET.be staat VoetbalNieuws daarom weer klaar om onze lezers van enkele handige tips & pronostieken te voorzien.


Speeldag 29 in de Bundesliga vat vrijdag aan met de subtopper tussen Freiburg en Bayer Leverkusen, al is die term misschien net wat overdreven. De bezoekers tellen als vijfde in het klassement per slot van rekening toch 15 punten voorsprong op het nummer acht. Enkele dagen geleden gingen ze dan wel weer zwaar onderuit tegen Wolfsburg, zij het niet zonder maar liefst 12 hoekschoppen te verzamelen. Indien de twee teams sámen die prestatie straks weten te evenaren, vermenigvuldigen wij onze inzet maal 2,43x.



Zelf neemt Wolfsburg het dan weer op tegen Eintracht Frankfurt, dat met een gelijkspel tegen Freiburg zopas een einde maakte aan een lange reeks nederlagen. Toch ligt het voordeel ongetwijfeld nog altijd bij de Volkswagenclub, waar centrale verdediger Martin Pongracic zich op de midweekspeeldag tot held van de dag ontpopte door zowaar twee keer te scoren. De Kroatische winteraanwinst hoeft de netten ditmaal zelfs maar één keer te laten trillen om ervoor te zorgen dat wij 11,00x ons inleggeld terugverdienen.

Op hetzelfde moment speelt Schalke 04 gastheer voor Werder Bremen. De gevallen grootmacht staat nog steeds voorlaatste in de stand, maar lijken sinds de coronastop toch in betere doen dan daarvoor. Schalke daarentegen is in vrije val en moet het nu ook nog eens zonder Benito Raman stellen. Misschien is het dus wel het ideale moment voor de bezoekers, die veel beter op verplaatsing dan in eigen huis presteren, om een nieuwe uitzege te boeken. Mochten ze erin slagen, rekenen wij ons alvast 2,80x onze bet rijker.



Slechts twee duels op zondag, waarbij vooral het treffen tussen Paderborn en Borussia Dortmund onze aandacht trekt. Die Borussen werden zopas door Bayern München uit de titelrace gekegeld, waarbij ze ook nog eens prijsschutter Erling Haaland verloren. Bovendien blijkt de rode lantaarn niet zomaar een eitje, want in de heenronde werden de punten nog gedeeld. Sinds de coronabreak rijgt Paderborn op de koop toe de draws aan elkaar, dus wie weet zit een nieuwe stunt er wel in. Het zou ons 5,25x onze inzet opleveren.

Eindigen doen we op maandag met de confrontatie tussen 1. FC Köln en RB Leipzig, dat in dat geval een nieuwe kans krijgt om zich naast Dortmund op de tweede plaats te scharen. Gelukkig voor Die Roten Bullen beschikken ze over een uitstekende uitreputatie, met in de laatste vier pogingen – en de helft in totaal – zelfs geen enkel tegendoelpunt. Hoewel de ploeg van de geschorste Sebastiaan Bornauw zelf doorgaans tot scoren komt, tippen wij dan ook op winst zonder tegentreffer. Een gok die 3,25x onze inleg waard is.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een deugddoende zege voor Werder Bremen, een stuntdraw van Paderborn tegen Dortmund en een foutloos Leipzig in Keulen, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 48x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

Wie eindigt volgens u als nummer twee in de Bundesliga?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

225
225
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

84
84
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

13
13
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

68
68
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

52
52
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

71
71
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

267
267
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

38
38
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

418
418
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

358
358
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

35
35
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

69
69
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

120
120
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

73
73
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

448
448
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

168
168
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

340
340
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

131
131
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

483
483
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

297
297
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

188
188

Meer sportnieuws