Zo win jij dit weekend 475 euro met 10 euro inzet op de Bundesliga!

door
Zo win jij dit weekend 475 euro met 10 euro inzet op de Bundesliga!

Ook in Engeland en Italië hopen ze er straks weer aan te beginnen, maar voorlopig blijft de Bundesliga de enige Europese topcompetitie die voor onze wekelijkse portie voetbal zorgt. Ook dit weekend zijn alle ogen dus op Duitsland gericht, niet in het minst die van de liefhebbers onder ons die graag al eens een gokje wagen op het spelletje. In samenwerking met UNIBET.be staat VoetbalNieuws daarom weer klaar om onze lezers van enkele handige tips & pronostieken te voorzien.


Speeldag 29 in de Bundesliga vat vrijdag aan met de subtopper tussen Freiburg en Bayer Leverkusen, al is die term misschien net wat overdreven. De bezoekers tellen als vijfde in het klassement per slot van rekening toch 15 punten voorsprong op het nummer acht. Enkele dagen geleden gingen ze dan wel weer zwaar onderuit tegen Wolfsburg, zij het niet zonder maar liefst 12 hoekschoppen te verzamelen. Indien de twee teams sámen die prestatie straks weten te evenaren, vermenigvuldigen wij onze inzet maal 2,43x.



Zelf neemt Wolfsburg het dan weer op tegen Eintracht Frankfurt, dat met een gelijkspel tegen Freiburg zopas een einde maakte aan een lange reeks nederlagen. Toch ligt het voordeel ongetwijfeld nog altijd bij de Volkswagenclub, waar centrale verdediger Martin Pongracic zich op de midweekspeeldag tot held van de dag ontpopte door zowaar twee keer te scoren. De Kroatische winteraanwinst hoeft de netten ditmaal zelfs maar één keer te laten trillen om ervoor te zorgen dat wij 11,00x ons inleggeld terugverdienen.

Op hetzelfde moment speelt Schalke 04 gastheer voor Werder Bremen. De gevallen grootmacht staat nog steeds voorlaatste in de stand, maar lijken sinds de coronastop toch in betere doen dan daarvoor. Schalke daarentegen is in vrije val en moet het nu ook nog eens zonder Benito Raman stellen. Misschien is het dus wel het ideale moment voor de bezoekers, die veel beter op verplaatsing dan in eigen huis presteren, om een nieuwe uitzege te boeken. Mochten ze erin slagen, rekenen wij ons alvast 2,80x onze bet rijker.



Slechts twee duels op zondag, waarbij vooral het treffen tussen Paderborn en Borussia Dortmund onze aandacht trekt. Die Borussen werden zopas door Bayern München uit de titelrace gekegeld, waarbij ze ook nog eens prijsschutter Erling Haaland verloren. Bovendien blijkt de rode lantaarn niet zomaar een eitje, want in de heenronde werden de punten nog gedeeld. Sinds de coronabreak rijgt Paderborn op de koop toe de draws aan elkaar, dus wie weet zit een nieuwe stunt er wel in. Het zou ons 5,25x onze inzet opleveren.

Eindigen doen we op maandag met de confrontatie tussen 1. FC Köln en RB Leipzig, dat in dat geval een nieuwe kans krijgt om zich naast Dortmund op de tweede plaats te scharen. Gelukkig voor Die Roten Bullen beschikken ze over een uitstekende uitreputatie, met in de laatste vier pogingen – en de helft in totaal – zelfs geen enkel tegendoelpunt. Hoewel de ploeg van de geschorste Sebastiaan Bornauw zelf doorgaans tot scoren komt, tippen wij dan ook op winst zonder tegentreffer. Een gok die 3,25x onze inleg waard is.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een deugddoende zege voor Werder Bremen, een stuntdraw van Paderborn tegen Dortmund en een foutloos Leipzig in Keulen, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 48x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: ‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Wie eindigt volgens u als nummer twee in de Bundesliga?

Meest recent

'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

64
64
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

78
78
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

37
37
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

24
24
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

50
50
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

174
174
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

119
119
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

135
135
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

45
45
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

202
202
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

43
43
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

102
102
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

496
496
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

207
207
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

113
113
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

266
266
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

416
416
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

282
282
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

606
606
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

475
475
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

165
165
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

39
39
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

96
96
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

204
204

Meer sportnieuws