Verlossend transfernieuws voor Lukaku: "Gesprekken vergevorderd"

door
Verlossend transfernieuws voor Lukaku:

Frans kampioen Paris Saint-Germain zou dicht bij zijn eerste grote zomeraanwinst staan. Volgens het de bekende sportkrant L'Equipe staat de club uit de hoofdstad op punt om Mauro Icardi definitief over te nemen. De centrumspits speelde dit seizoen al op huurbasis voor de Fransen.

Lang leek het erop dat het verschil tussen vraag en aanbod te groot was om de Argentijn definitief naar Frankrijk te halen, maar moederclub Internazionale en Paris Saint-Germain komen steeds dichter naar elkaar toe. Verwacht wordt dat binnen afzienbare tijd een deal wordt gesloten.

Het Franse medium meldt dat de Italianen de vraagprijs van 70 miljoen euro hebben verlaagd naar 55 miljoen euro, wat in de buurt komt van het bedrag dat Paris Saint-Germain bereid is om op tafel te leggen. Internazionale wil dit bedrag met bonussen laten oplopen tot zo'n 60 miljoen euro.

De 27-jarige Icardi maakte in 2013 de overstap van Sampdoria naar Internazionale, waar hij tot afgelopen zomer speelde. Vervolgens maakte hij op huurbasis de transfer naar Paris Saint-Germain, wat de club dermate goed beviel dat het Icardi definitief wil overnemen.

UPDATE 23u

Mauro Icardo zou dus dichtbij een permanente transfer naar Paris Saint Germain staan. Dat stelt ook de Italiaanse journalist Nicola Schira op Twitter. Net als L’Équipe spreekt hij over een transfersom van om en bij de 60 miljoen euro. De transfer zou wel eens snel helemaal in kannen en kruiken kunnen zijn, want Schira heeft het over ‘vergevorderde gesprekken’, die uiterlijk op 31 mei een positieve afloop zouden kennen. Een permanente transfer van Icardi zou ook goed nieuws betekenen voor Romelu Lukaku. Mocht de Argentijn toch terug bij Inter zijn verzeild geraakt, had hij er namelijk een stevige concurrent bijgekregen, al leek die kans sowieso wel klein.

LEES OOK: Doku schittert weer bij City, De Ketelaere baalt en viert

Zou hij Lukaku uit de ploeg kunnen spelen?

Meest recent

Rampscenario bij Club Brugge: Hayen activeert Plan B

Club Brugge ging zondag vrij kansloos onderuit tegen RSC Anderlecht. In een uitzinnig Lotto Park ...

48
48
Bondsparket roept Stijn Stijnen alwéér op het matje

Geen coach in het Belgisch voetbal die de afgelopen jaren vaker in de clinch lag met het bondsparket ...

7
7
Pech voor Club Brugge: Anderlecht ontsnapt aan rood

RSC Anderlecht won zondag in eigen huis verdiend de topper van Club Brugge. Op de zege viel weinig ...

182
182
Antwerp of Ajax: Overmars hakt knoop definitief door

Dankzij een deugddoende zege tegen La Louvière is de crisis even afgewend bij Antwerp, waar ...

90
90
Na pijnlijke breuk: Ex Rik Verheye deelt pakkend bericht

Na tweeënhalf jaar eindigde onlangs het ogenschijnlijk 'sprookje' tussen Rik Verheye (38) en ...

204
204
De oplawaai te veel? Lavia krijgt triest verdict te horen

De Rode Duivels blazen deze week opnieuw verzamelen. Roméo Lavia zal echter andermaal niet ...

82
82
Club Brugge géén kampioen? Hein stelt scherpe voorwaarde

Nog één speeldag en de heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

177
177
'Garcia onverbiddelijk: pijnlijke reden niet-selectie Smets'

De Rode Duivels willen zich deze interland-periode tegen Liechtenstein en Kazachstan verzekeren van ...

463
463
'Huurdeal met optie: knaltransfer Club Brugge in januari'

Binnen een dikke anderhalve maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Een aantal Belgische ...

451
451
Napoli implodeert: De Bruyne-cijfers schokken Italië

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli de rol moeten lossen aan de top van het ...

133
133
Kopzorgen bij AA Gent: "Het was twéé keer mijn fout"

Een week na de pijnlijke afgang tegen OH Leuven, heeft AA Gent de rug ietwat kunnen rechten. De ...

251
251
'Uitstel van executie: Anderlecht zet Renard op straat'

RSC Anderlecht wist zondag voor het eerst sinds lange tijd nog eens te winnen van Club Brugge. Een ...

448
448
Lardot velt verdict over speeldag 14 in Jupiler Pro League

Afgelopen weekend werd in de Jupiler Pro League speeldag 14 afgewerkt. Naar goede gewoonte ...

137
137
Marc Degryse breekt los: "Ze moeten mij daar niet steken!"

Hij was jarenlang één van de meest elegante aanvallers van het Belgische voetbal, en ...

193
193
Boeckx & Degryse maken Club Brugge met de grond gelijk

Een paar dagen na de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge met de billen bloot op het veld van ...

429
429
De Cat reageert: nieuw contract bij Anderlecht?

RSC Anderlecht boekte zondag een fraaie zege tegen Club Brugge, met Nathan De Cat andermaal als ...

443
443
‘Arsenal in shock: Trossard gooit nu nieuwe contractbom’

Trossard duwt achter de schermen een nieuwe contractbom richting het Arsenal-bestuur. En dat amper ...

173
173
Club Brugge likt zijn wonden: Hayen met groot probleem?

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Anderlecht. Het was een zeer makke prestatie van de ...

292
292
Doku verovert Manchester City: nummer 100 met gouden randje

Jérémy Doku is dé sterspeler van de Rode Duivels. Zeker als Kevin De Bruyne en ...

60
60
Hayen verklaart waar het compleet misliep tegen Anderlecht

Club Brugge bakte er helemaal niks van tegen RSC Anderlecht. Het verloor met 1-0 en dat was meer dan ...

302
302
'Exit Yari Verschaeren: toptransfer krijgt vorm'

Yari Verschaeren lijkt stilaan richting uitgang te worden geduwd. De aanvallende middenvelder komt ...

573
573
Club NXT verrast compleet met komst ex-JPL'er

Club NXT is bezig aan een ronduit dramatisch seizoen in de Challenger Pro League. De Bruggelingen ...

194
194
Anderlecht weldra het PSG van België?

RSC Anderlecht zoekt al jaren naar prijzen. Met Kenneth Bornauw en Michael Verschueren hopen ze ...

581
581
Clement niet naar topclub: "Hij is géén kandidaat"

Ajax verloor afgelopen weekend met 2-1 van FC Utrecht. De titel lijkt nu al weg te zijn in ...

107
107
Hasi vindt succesformule: coach geeft criticasters lik op stuk

RSC Anderlecht won verdiend met 1-0 van Club Brugge. Als er één man opgelucht heeft ...

211
211

Meer sportnieuws