Simons neemt afscheid van Club: "Hoop mekaar snel terug te zien"

door
Simons neemt afscheid van Club:

Na heel wat succesvolle jaren bij Club Brugge heeft Timmy Simons de poorten van Jan Breydel achter zich dicht getrokken. Het Brugse boegbeeld wil een nieuwe stap zetten in zijn trainerscarrière en tekende daarom bij Zulte Waregem. Daar gaat hij als assistent-coach van Francky Dury aan de slag.


Het afgelopen seizoen was Simons actief als trainer bij de U16 van Blauw-Zwart. Daar nam hij donderdag officieel afscheid. En via een videoboodschap op de officiële clubkanalen, richtte hij zich nog een laatste keer tot de Brugse supporters. "Ik wil iedereen binnen Club bedanken voor de mooie tijd. Maar vooral wil ik de supporters bedanken voor de ongelooflijke steun. Ik hoop dat we elkaar heel snel gaan terugzien", vertelde Simons, die eerder al had laten verstaan dat hij de ambitie heeft om op termijn als hoofdtrainer terug te keren bij Club.

De voormalige Rode Duivel ging meteen na zijn spelerscarrière aan de slag als assistent-coach bij de eerste ploeg, maar werd dus teruggezet naar de U16. Toch is hij erg tevreden met deze ervaring. "Het waren Bart (Verhaeghe) en Vincent (Mannaert) die me zeiden: dat moet je gedaan hebben in je trainerscarrière. Als je ambitie hebt om hoofdtrainer te worden, moet je een jongerenteam onder je hoede gehad hebben. Ik twijfelde, maar ben superblij dat ik die beslissing heb genomen. Ik heb veel kunnen leren en dat pak je mee als ervaring naar de volgende jaren."

LEES OOK: Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

Denkt u dat Simons ooit zal terugkeren naar Club Brugge?

Meest recent

‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

3
3
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

100
100
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

46
46
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

274
274
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

108
108
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

100
100
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

24
24
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

138
138
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

287
287
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

73
73
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

294
294
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

52
52
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

688
688
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

435
435
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

70
70
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

535
535
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

244
244
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

433
433
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

670
670
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

581
581
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

223
223
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

94
94
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

333
333
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

131
131
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

576
576

Meer sportnieuws