'Napoli meldt zich aan het front voor sterkhouder Club Brugge'

door
'Napoli meldt zich aan het front voor sterkhouder Club Brugge'

Club Brugge wil komend seizoen opnieuw een gooi doen naar de dubbel in eigen land en mikt daarnaast op een sterke campagne in de Champions League. Daarom wil Blauw-Zwart de meeste sterkhouders ook behouden. Al dreigen enkele kampioenenmakers toch te vertrekken.


Vooral bij Emmanuel Dennis staat het zo goed als vast dat hij zich aan een nieuwe stap zal wagen, dat werd inmiddels ook bevestigd door coach Philippe Clement en manager Vincent Mannaert. Na zijn goede prestaties tijdens de Europese campagne van vorig seizoen kan hij alvast op de nodige interesse rekenen. Vooral uit de Premier League hebben verschillende ploegen hun vizier op de Nigeriaan gericht, maar ook in de Serie A is Dennis blijkbaar geen onbekende.

Eurosport-journalist Manu Lonjon, die goede bronnen lijkt te hebben rond het dossier van Dennis, stelt namelijk dat SSC Napoli zich aan het voorbereiden is om een poging te wagen. Onder impuls van voorzitter Aurelio De Laurentiis willen de Napolitanen tijdens de mercato enkele correcties doorvoeren in hun selectie. Om de aanval te versterken was Lille-spits Victor Osimhen in beeld, maar de oud-speler van Charleroi zou de Italianen wandelen hebben gestuurd.

En dus werd het vizier weerlegd op zijn 22-jarige landgenoot. Indien de Napolitanen bereid zijn om door te drukken, zullen ze wel met het nodige geld over de brug moeten komen. Volgens eerdere berichten verlangt Blauw-Zwart een som van 20 à 25 miljoen euro. Dat is echter een pak minder dan de bedragen die rond Osimhen circuleren, Napoli moet dus in staat zijn om Club van een aardig som te voorzien.

LEES OOK: Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

Heeft Dennis volgens u zijn plaats bij een club als Napoli?

Meest recent

Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

0
0
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

38
38
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

19
19
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

45
45
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

84
84
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

23
23
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

126
126
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

172
172
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

66
66
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

947
947
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

118
118
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

273
273
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

351
351
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

189
189
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

259
259
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

101
101
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

87
87
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

503
503
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

85
85
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

41
41
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

274
274
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

164
164
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

145
145
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

462
462
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

608
608

Meer sportnieuws