'Napoli meldt zich aan het front voor sterkhouder Club Brugge'

1238 stemmen
'Napoli meldt zich aan het front voor sterkhouder Club Brugge'

Club Brugge wil komend seizoen opnieuw een gooi doen naar de dubbel in eigen land en mikt daarnaast op een sterke campagne in de Champions League. Daarom wil Blauw-Zwart de meeste sterkhouders ook behouden. Al dreigen enkele kampioenenmakers toch te vertrekken.


Vooral bij Emmanuel Dennis staat het zo goed als vast dat hij zich aan een nieuwe stap zal wagen, dat werd inmiddels ook bevestigd door coach Philippe Clement en manager Vincent Mannaert. Na zijn goede prestaties tijdens de Europese campagne van vorig seizoen kan hij alvast op de nodige interesse rekenen. Vooral uit de Premier League hebben verschillende ploegen hun vizier op de Nigeriaan gericht, maar ook in de Serie A is Dennis blijkbaar geen onbekende.

Eurosport-journalist Manu Lonjon, die goede bronnen lijkt te hebben rond het dossier van Dennis, stelt namelijk dat SSC Napoli zich aan het voorbereiden is om een poging te wagen. Onder impuls van voorzitter Aurelio De Laurentiis willen de Napolitanen tijdens de mercato enkele correcties doorvoeren in hun selectie. Om de aanval te versterken was Lille-spits Victor Osimhen in beeld, maar de oud-speler van Charleroi zou de Italianen wandelen hebben gestuurd.

En dus werd het vizier weerlegd op zijn 22-jarige landgenoot. Indien de Napolitanen bereid zijn om door te drukken, zullen ze wel met het nodige geld over de brug moeten komen. Volgens eerdere berichten verlangt Blauw-Zwart een som van 20 à 25 miljoen euro. Dat is echter een pak minder dan de bedragen die rond Osimhen circuleren, Napoli moet dus in staat zijn om Club van een aardig som te voorzien.

LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Heeft Dennis volgens u zijn plaats bij een club als Napoli?

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

45
45
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

57
57
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

22
22
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

57
57
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

190
190
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

407
407
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

64
64
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

263
263
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

397
397
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

354
354
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

353
353
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

264
264
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

240
240
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

458
458
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

312
312
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

289
289
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

306
306
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

80
80
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

198
198
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

198
198
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

179
179
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

63
63
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

323
323
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

502
502

Meer sportnieuws