'Napoli meldt zich aan het front voor sterkhouder Club Brugge'

1238
'Napoli meldt zich aan het front voor sterkhouder Club Brugge'

Club Brugge wil komend seizoen opnieuw een gooi doen naar de dubbel in eigen land en mikt daarnaast op een sterke campagne in de Champions League. Daarom wil Blauw-Zwart de meeste sterkhouders ook behouden. Al dreigen enkele kampioenenmakers toch te vertrekken.


Vooral bij Emmanuel Dennis staat het zo goed als vast dat hij zich aan een nieuwe stap zal wagen, dat werd inmiddels ook bevestigd door coach Philippe Clement en manager Vincent Mannaert. Na zijn goede prestaties tijdens de Europese campagne van vorig seizoen kan hij alvast op de nodige interesse rekenen. Vooral uit de Premier League hebben verschillende ploegen hun vizier op de Nigeriaan gericht, maar ook in de Serie A is Dennis blijkbaar geen onbekende.

Eurosport-journalist Manu Lonjon, die goede bronnen lijkt te hebben rond het dossier van Dennis, stelt namelijk dat SSC Napoli zich aan het voorbereiden is om een poging te wagen. Onder impuls van voorzitter Aurelio De Laurentiis willen de Napolitanen tijdens de mercato enkele correcties doorvoeren in hun selectie. Om de aanval te versterken was Lille-spits Victor Osimhen in beeld, maar de oud-speler van Charleroi zou de Italianen wandelen hebben gestuurd.

En dus werd het vizier weerlegd op zijn 22-jarige landgenoot. Indien de Napolitanen bereid zijn om door te drukken, zullen ze wel met het nodige geld over de brug moeten komen. Volgens eerdere berichten verlangt Blauw-Zwart een som van 20 à 25 miljoen euro. Dat is echter een pak minder dan de bedragen die rond Osimhen circuleren, Napoli moet dus in staat zijn om Club van een aardig som te voorzien.

LEES OOK: Bankzitter De Bruyne? Allegri schenkt klare wijn

Heeft Dennis volgens u zijn plaats bij een club als Napoli?

Meest recent

Duurste kern: Liverpool op één, Club Brugge Belgische leider

De transferperiode ligt achter de rug. Eindelijk. De kernen worden jaarlijks (al te vaak) overhoop ...

31
31
STVV vol enthousiasme: "Onze grootste match ooit"

STVV is goed begonnen aan het seizoen. De Kanaries draaien mee in de subtop en ze maken zich klaar ...

18
18
'Westerlo laat toptalent nog vertrekken'

Bij Westerlo hebben ze er een zeer drukke transferzomer opzitten. De Kemphanen haalden maar liefst ...

19
19
'Club slikt dubbele blessuredomper voor Antwerp'

Club Brugge likt woensdag zijn wonden. Het slaagde er dinsdagavond immers niet in om zijn campagne ...

92
92
Club-fans perplex door opmerkelijke bromance van Tresoldi

Alexander Blockx schrijft op de US Open momenteel een bijzonder hoofdstuk in de Belgische ...

30
30
Bankzitter De Bruyne? Allegri schenkt klare wijn

Woensdagavond staan nog de nodige wedstrijden van de openingsspeeldag in de league phase van de ...

25
25
'Talbi krijgt uitsluitsel over verrassende transfer'

Hoewel de transfermarkt in vrijwel heel Europa gesloten is, worden er toch nog enkele deals ...

36
36
Henry verbaast en duidt favoriet voor Gouden Bal aan

Deze week maakte organisator France Football de 30 kanshebbers bekend voor de Gouden Bal. Op 26 ...

74
74
Zal Club spijt krijgen? "Hij had kunnen doorbreken"

Club Brugge zag de kassa in de zomer weer stevig rinkelen. Dat gebeurde niet alleen door de verkoop ...

226
226
'Club moet in januari vrezen: strijd om Tresoldi weer los'

Dinsdag tegen Aston Villa bleek dat Club Brugge nog niet op zijn sterkst staat na een bewogen ...

94
94
Onrust over Karetsas: "Dit is echt een domper"

Het debuut van Konstantinos Karetsas in de Champions League is er één in mineur ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Club greep naast twee kleppers, clubs vingen bot bij RSCA'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

302
302
Antwerp grijpt meteen in na vertrek Marc Overmars

Marc Overmars legt per direct zijn functies neer bij Royal Antwerp FC, dat liet de Nederlander weten ...

561
561
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Club Brugge verloor dinsdagavond in de Champions League van Aston Villa, maar een nieuwe speeldag in ...

95
95
Club Brugge nog niet op zijn best: "Aston Villa won verdiend"

Club Brugge verloor met 2-3 van Aston Villa. Blauw-Zwart speelde een zeer zwakke eerst en een betere ...

156
156
Bom bij Antwerp: Marc Overmars vertrekt per direct

Een bom is ontploft bij Royal Antwerp FC. Sportieve baas Marc Overmars is per direct weg. De ...

388
388
Afscheid van een icoon: KRC Genk eert clubheld

Bij KRC Genk nemen ze komend weekend officieel afscheid van één van de absolute ...

158
158
"Club Brugge het Bayern van België? Gaat niet gebeuren"

Club Brugge gaat vanaf 2029 wellicht in een nieuw stadion van ruim 40.000 plaatsen voetballen. ...

426
426
(Un)Happy Hour? Van Gucht verwerkt ferme VTM-shock

Ruben Van Gucht krijgt een stevige realitycheck met zijn nieuwe talkshow Happy Hour. Het programma ...

96
96
Anderlecht komt met verrassend nieuws voor de fans

RSC Anderlecht heeft belangrijk nieuws meegedeeld voor de fans. Nadat ze de afgelopen maanden de ...

447
447
'Club Brugge ving bot bij FC Barcelona en Arsenal'

Club Brugge haalde Yann Sommer gratis naar het Jan Breydelstadion. De Zwitser kreeg al veel lof, ...

371
371
Hatenboer: "Hij was de beste bij Anderlecht"

RSC Anderlecht haalde anderhalf jaar geleden Cedric Hatenboer voor de neus van PSV weg bij ...

656
656
Geurtje aan dure tegengoal Club: "Het was geen fairplay"

Het is Club Brugge niet gelukt om zijn Champions League-campagne op gang te trappen met een goed ...

522
522
Champions League-droom al in gevaar? Vanaken en co reageren

Club Brugge heeft ook dit jaar de ambitie om de League Phase van de Champions League te overleven. ...

134
134
Karl Vannieuwkerke deelt privénieuws dat iedereen raakt

Karl Vannieuwkerke lijkt een nieuwe, mooie fase in zijn leven te zijn ingegaan. De bekende ...

133
133

Meer sportnieuws