Club blijft werken aan toekomst: verdediger tekent tot 2022

door
Club blijft werken aan toekomst: verdediger tekent tot 2022

Bij Club Brugge is het nog steeds wachten op de eerste grote aanwinst voor volgend seizoen. Maar de transferperiode duurt natuurlijk nog lang en de landskampioen werkt ook intern al aan de ploeg op langere termijn. Zo werden de voorbije weken en maanden verschillende contractverlengingen uitgedeeld.


Steunpilaar Brandon Mechele brak onlangs zijn overeenkomst open tot 2023, ook revelaties Maxim Decuyper en vooral Charles De Ketelaere werden beloond met een langer contract. En de volgende in het rijtje die zijn kribbel heeft geplaatst onder een nieuwe verbintenis, is Siemen Voet. De 20-jarige verdediger tekende donderdag bij tot 2022.

Vorige zomer mocht het jeugdproduct een eerste keer mee op zomerstage met de A-kern. Vervolgens werd echter beslist dat het voor zijn ontwikkeling beter zou zijn om verhuurd te worden aan een ploeg waar hij zeker zou zijn van de nodige speelminuten. Zo belandde de Belgische jeugd-international uiteindelijk in 1B bij KSV Roeselare. Op Schiervelde kende hij een geslaagd seizoen en tekende hij als verdediger voor 2 goals en 1 assist in 24 wedstrijden.

Het is niet duidelijk of Voet komend seizoen vol zijn kans krijgt bij de eerste ploeg. De verwachting is dat hij zich mag bewijzen in de voorbereiding en dat er daarna een nieuwe evaluatie volgt. De 20-jarige Voet wist overigens ook al naast het veld te scoren. Zo vormt hij al een tijdje een koppel met wereldkampioene en turnster Nina Derwael.

LEES OOK: Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club moet meer kansen geven aan de eigen jeugd ...

Meest recent

Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

4
4
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

121
121
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

288
288
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

91
91
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

30
30
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

164
164
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

728
728
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

113
113
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

180
180
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

90
90
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

40
40
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

731
731
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

495
495
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

62
62
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

430
430
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

215
215
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

357
357
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

242
242
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

431
431
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

405
405
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

315
315
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

241
241
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

139
139
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

234
234
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

265
265

Meer sportnieuws