Club blijft werken aan toekomst: verdediger tekent tot 2022

door
Club blijft werken aan toekomst: verdediger tekent tot 2022

Bij Club Brugge is het nog steeds wachten op de eerste grote aanwinst voor volgend seizoen. Maar de transferperiode duurt natuurlijk nog lang en de landskampioen werkt ook intern al aan de ploeg op langere termijn. Zo werden de voorbije weken en maanden verschillende contractverlengingen uitgedeeld.


Steunpilaar Brandon Mechele brak onlangs zijn overeenkomst open tot 2023, ook revelaties Maxim Decuyper en vooral Charles De Ketelaere werden beloond met een langer contract. En de volgende in het rijtje die zijn kribbel heeft geplaatst onder een nieuwe verbintenis, is Siemen Voet. De 20-jarige verdediger tekende donderdag bij tot 2022.

Vorige zomer mocht het jeugdproduct een eerste keer mee op zomerstage met de A-kern. Vervolgens werd echter beslist dat het voor zijn ontwikkeling beter zou zijn om verhuurd te worden aan een ploeg waar hij zeker zou zijn van de nodige speelminuten. Zo belandde de Belgische jeugd-international uiteindelijk in 1B bij KSV Roeselare. Op Schiervelde kende hij een geslaagd seizoen en tekende hij als verdediger voor 2 goals en 1 assist in 24 wedstrijden.

Het is niet duidelijk of Voet komend seizoen vol zijn kans krijgt bij de eerste ploeg. De verwachting is dat hij zich mag bewijzen in de voorbereiding en dat er daarna een nieuwe evaluatie volgt. De 20-jarige Voet wist overigens ook al naast het veld te scoren. Zo vormt hij al een tijdje een koppel met wereldkampioene en turnster Nina Derwael.

LEES OOK: Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club moet meer kansen geven aan de eigen jeugd ...

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

81
81
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

33
33
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

20
20
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

90
90
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

245
245
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

148
148
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

296
296
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

153
153
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

197
197
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

34
34
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

45
45
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

615
615
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

735
735
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

124
124
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

302
302
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

372
372
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

458
458
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

396
396
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

377
377
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

581
581
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

406
406
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

461
461
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

234
234
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws