Kompany & Vandenhaute geven RSCA "extra middelen" voor transfers

door
Kompany & Vandenhaute geven RSCA

Eerst was er al het Project, daarna werd in de beruchte Open Brief het vizier op 2022 gericht. Samen met de wijzigingen aan het organigram, waarin Wouter Vandenhaute bijgestaan door Vincent Kompany het voorzitterschap overneemt van Marc Coucke, komt Anderlecht nu echter alweer met een nieuw plan op tafel. Getiteld: 'RSCA 20-25'.


"Karel Van Eetvelt, CEO van Anderlecht, heeft het plan 'RSCA ‘20-‘25' klaar en zal dat dinsdag ter goedkeuring voorleggen aan de Raad van Bestuur van de club. Dit plan moet Sporting Anderlecht toelaten om weer aan te knopen met zijn roemrijke verleden", klinkt het in de officiële aankondiging op de clubwebsite. "'In youth we trust' blijft de kernwaarde waarop RSCA zijn succes wil bouwen. De toptalenten die dit seizoen al furore maakten, zullen ook volgend seizoen schitteren in het Lotto Park en de sportieve staf zal daarnaast zorgen voor gerichte versterkingen. Daarvoor zijn intussen extra middelen voorzien".

Hoewel er de afgelopen heel wat geschreven werd over de financiële noodtoestand van de recordkampioen, lijkt er dus toch enige marge te zijn. Daarnaast brengen de nieuwe sterke mannen zelf een injectie met zich mee. "Het plan ‘RSCA '20-‘25' zorgt er ook voor dat Sporting Anderlecht op korte termijn weer financieel gezond wordt. De huidige aandeelhouders zullen daarvoor samen met Vincent Kompany en Wouter Vandenhaute de nodige middelen uittrekken. Op de Raad van Bestuur van dinsdag vraagt het management een mandaat om de financiële details in de komende weken verder uit te werken."

LEES OOK: "Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

Ziet u Anderlecht er nu weer sneller bovenop komen?

Meest recent

‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

3
3
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

9
9
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

15
15
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

80
80
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

45
45
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

46
46
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

141
141
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

80
80
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

328
328
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

140
140
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

66
66
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

333
333
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

13
13
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

152
152
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

593
593
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

63
63
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

83
83
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

283
283
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

257
257
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

230
230
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

185
185
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

160
160
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

221
221
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

320
320
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

305
305

Meer sportnieuws