Er zal komende zomer bij FC Barcelona mogelijk heel wat veranderen. De club beschikt door de coronacrisis niet over de financiële middelen om grote versterkingen te halen en dus is het bereid om mee te werken aan een transfer van vrijwel elke speler in de kern. Frenkie de Jong zou één van de weinigen zijn die absoluut niét mag vertrekken.
Maar donderdad dook wel een opvallend gerucht op. De Italiaanse journalist Paolo Paganini beweerde immers dat De Jong door zijn management aangeboden zou zijn bij Liverpool, Bayern München en Juventus. De Nederlander zou willen vertrekken uit Camp Nou omdat het niet zou klikken met Lionel Messi.
Maar Ali Dursun, de makelaar van De Jong, valt helemaal uit de lucht. "Complete onzin", reageert hij immers bij De Telegraaf. De Jong heeft dus absoluut nog geen zin in een vertrek bij Barça.
LEES OOK: 'Barça geeft duidelijk signaal: vaste waarde moet weg'